Starity

Megszületett Halsey első gyermeke, a nevét is tudni lehet!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 19. 20:00 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az énekesnő fotót posztolt arról, hogy megszületett Alev Aydinnal közös gyermeke.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 19. 20:24 #2
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15736
Csatolások: 140575
Azonosító: 270554
Offline offline
Őszintén gratulálok, jó egészséget és sok boldogságot a kis családnak! heart.gif A picinek pedig csodaszép nevet választottak, nagyon különleges és jó hangzása van.
1 felhasználónak tetszik: cdamnverss
2021. július 19. 20:34 #3
cdamnverss
cdamnverss
visszatérő vendég
 
Státuszgold cage; hostage to my feelings
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.12.20.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 3
Azonosító: 284914
Offline offline
Tudom, hogy ezt írtam akkor is, amikor bejelentette a várandósságát annó januárban, de tényleg, soha az életemben nem éreztem még ilyen mértékű boldogságot senki miatt. Az elmúlt majdnem 5 év minden pillanatát Halsey-val együtt „élhettem át”, és kétség kívül ez a legfontosabb mind közül. Tudni, hogy ez volt minden álma, s mégis annyi szörnyű dolog történt az úton, ami ide vezette őt... És most látni, hogy karjában tartja gyönyörű gyermekét, oldalán egy férfival aki megbecsüli és őszintén szereti mind őt, mind szerelmük gyümölcsét, leírhatatlan érzés.

Egy kis érdekesség: az Ender tipikus török fiú név, jelentése „rendkívül ritka”. Tudva ezt a sok nehézség és a More c. dal után... Elképesztően szép és jelentőségteljes név az apró szivárvány babának. wub.gif
Mindennél több boldogságot kívánok nekik, igazán megérdemlik mind a hárman. heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. július 19. 21:09 #4
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Komolyan mikor megláttam megkönnyeztem.. vegre anya lehet annyi nehezseg es veteles utan heart.gif Sok boldogságot es egeszseget nekik!!
1 felhasználónak tetszik: cdamnverss
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Halsey Halsey 1118.