Starity

Megan Thee Stallion hatalmas Vámpírnaplók rajongó, ám sokszor csalódott

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 22. 11:03 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A rappernő cuki nyilatkozatot tett és azt is elmondta, ki volt a kedvence a sorozatból.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 22. 13:10 #2
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Én szerettem azt hogy egy kicsit jobban a tesókról szólt
2021. július 22. 14:58 #3
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Komolyan van olyan ember, akinek a kedvence Elena volt a sorozatbol?xd A legidegesítőbb karakter égen földön... állandóan bajba keverte magát meg mártírkodott, hogy megmentsék. Szerintem a sorozat a Salvatore tesók nélkül lett volna uncsi, szeretem Ninát mert nagyon jó színésznő, de nekem kifejezetten tetszett a 7-8. évad Elena nélkül.
Másrészt pedig ott van Bonnie, ő szenvedett a legtöbbet mert mindent a többiekért tett és mindig mindenkit megmentett. No way, hogy nála is jobb lenne Elena >.<
2021. július 23. 17:52 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Könyvben szerettem, de a sorozatban miatta nem néztem végig a VD-t, pedig a kezdetektől néztem. Mégis, eljött egy pont, mikor már nem bírtam tovább nézni. Azóta sem bírom Ninát színésznőként. Egyszerűen egy olyan sorozatban és filmben sem láttam, amiben jó lett volna.
Ha nem lett volna Paul és Ian, még addig sem nézem. Miattuk egyszer erőt veszek magamon, hogy végignézzem. De csak miattuk, és mert tudni akarom miről is szól a vége.

Caroline meg pont nem idegesítő a sorozatban. Anyám borogass, ha picit többet vett volna át a könyvekből a sorozat... Igaz, abban nem szerepeltek annyit az ősök, és akkor nem ismertem volna meg ennyire Klaust biggrin.gif
2021. július 23. 20:06 #5
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én is Stefan és Damon miatt néztem végig a sorozatot, viszont Nina alakítását nagyon szerettem, főleg, amikor egyszerre játszotta Elenát és Katherine-t, szerintem ez a két teljesen ellentétes szerep jól mutatta, hogy van tehetsége.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok