Starity

Demi Lovato megosztotta a véleményét JLo és Ben Affleck kapcsolatáról

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. július 29. 13:11 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Demi Lovato megosztotta a véleményét Ben Affleck és JLo párosáról, miután sokak szerint Jennifer Garnert próbálja helyettesíteni.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. július 29. 13:18 #2
- törölt felhasználó -    
Ez most valami vicc??? Hírérték az, hogy kb egy héttel ezelőtt megosztott egy postot instastoryban??? Az egész postnak csak az volt a lényege, hogy ne uszítsunk nőket egymás ellen, mi ez a cikk meg ez a cím??? Ezen a ponton ez már komolyan komikus. Ennyire uncsi a nyári szünet, hogy minden időd azzal töltöd hogy Demiről gyárts ilyen semmitmondó cikkeket? Menj le a Balatonra vagy valami…Jesszus
2021. július 29. 13:30 #3
- törölt felhasználó -    
Egyébként ezt nem győzöm hangsúlyozni, ha ennyire foglalkoztat Demi meg ennyire róla akarsz írni, akkor írj pl arról, hogy nem rég 80 évre elegendő mennyiségű pénzt adományozott, hogy a rászorulók ingyen eljussanak terápiára és megkapják a megfelelő segítséget, vagy mondjuk arról hogy holnap kezdődik el a saját talk show-ja. Ezeknek a dolgoknak legalább van hírértéke és van értelme írni róluk.
2021. július 29. 17:06 #4
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nem értem a kialadasodat shotya? Oké semmit mondó de én nem vettem úgy hogy bármi negatív hangnem lenne benne Demi iránt.
2021. július 29. 19:57 #5
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
"nem rég 80 évre elegendő mennyiségű pénzt adományozott, hogy a rászorulók ingyen eljussanak terápiára " jaaaaj Istenem hogy bekajálták egyesek ezt a kamut biggrin.gif
2021. július 29. 20:58 #6
- törölt felhasználó -    
Nézz utána nyugodtan, kint van az instáján, facebookján, twitterén. Semmit nem tudsz róla vagy az egész szituról de az okoskodás jól megy azért azt látom xdd
2021. július 29. 23:01 #7
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Szerintem ebben a cikkben semmi Demi ellen uszító nem volt... csak egy cikk, nem kell ennyire felkapni a vizet, mert már ez sem túl kellemes ...
2021. július 30. 08:58 #8
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Online online
Van olyan pszichés betegség, hogy valaki megszállottja lesz egy ismert embernek, mindent elolvas róla, vele foglalkozik napi 24 órában és teljesen beképzeli magának, hogy valódi kapcsolata van az illetővel. Úgy érzi, kötelessége megvédeni az őt ért valós vagy vélt támadásoktól, piedesztálra állítja rajongásának tárgyát. Ennek egy még súlyosabb formája, mikor a beteg azonosul a celebbel, meggyőződése, hogy ő és az ismert ember egy és ugyanaz, így minden kritikát, negatív megjegyzést a celebre vonatkozóan saját magára irányulónak értelmez. Nem szégyen orvosi segítséget kérni!
1 felhasználónak tetszik: Jenny Lawliet
2021. július 30. 10:53 #9
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Most ez a cikk úgy tűnhet, hogy Demi mondta el/írta le a véleményét Benniferrel kapcs. és így simán felmerülhet az emberekben, hogy Demi mit szól bele más dolgába (már amúgyis sokszor belekötöttek, hogy mindenről elmondja a véleményét, arról is, amiről nem kellene).
De azt fontos kiemelni, hogy ezek NEM AZ Ő SZAVAI, hanem csak repostolta storyban az erről szóló posztot, ugyanúgy mint minden más idézetes meg mindenféle accok posztjait.
Csak a félreértések elkerülése végett, ha esetleg valaki a cím alapján ítélne. Ennyi. pardon.gif
Bár az bennem is felmerült, hogy miért pont ez a hírérték, mikor Deminek ma jött ki a talk show-ja, amiben olyan vendégek vannak, mint Lucy Hale, Nikita Dragun és Jamela Jamil stb. és persze erről 0 cikk. biggrin.gif
2021. július 30. 11:24 #10
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Na jól van ám most már, de tényleg. Nem rohadtul mindegy, hogy ő írja vagy más? Ha egyszer megosztotta, akkor ez az ő véleménye (is). Innentől kezdve nincs szó semmilyen "úgy tűnhet"-ről, megosztotta mert ezt gondolja. Pont. Most mi a bánatot oszt vagy szoroz, hogy a betűket ő pötyögte-e be? Szerintem full irreleváns a lényeg szempontjából és kissé betegesnek tartom ezt a folytonos belejavítási kényszert a dolgokba. Meg idegesítő is egy idő után.
2021. július 30. 12:24 #11
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
SoLettisha
1. Nem, nem rohadtul mindegy, mert még sok más ember is repostolta a posztot, nem csak Demi és eleve Jameela szavai, tehát akkor miért nem úgy szól a cikk, hogy “Jameela Jamil megosztotta véleményét JLo és Ben Affleck kapcsolatáról” ??!
2. Én nem a cikkbe javítottam bele, mert ott van leírva (legalább) feketén fehéren, hogy Jameela posztját osztotta meg. Én csak kiemeltem a dolgot, mert tudom, hogy rengetegen ítélkeznek csak a cím alapján és nem akartam megvárni a “mit szól bele más dolgába” kommenteket és társait. Tisztázva van.
Amúgymeg had kommenteljek már azt amit akarok és had javítsak bele abba amibe akarok. biggrin.gif
2021. július 30. 15:00 #12
- törölt felhasználó -    
feyre, minden szavaddal egyetértek, ezt próbáltam meg én is jelezni, való igaz hogy sokkal indulatosabban, de ha lehet ezt mondani, “mentségemre szól” hogy már nagyon unalmasnak tartom és feleslegesnek ezt a rengeteg ostoba cikket, főleg az olyanokat amikor Demi szájába rágnak dolgokat, amiket sosem mondott, vagy teljesen ki vannak ragadva a kontextusból.
Viszont amellett nem tudok elmenni, hogy ha itt engem egyesek megszállotnak és “pszichésen betegnek” tartanak, akkor azt, aki árgus szemekkel figyeli Demi minden egyes mozdulatát, hogy aztán megírhasson róla egy (általában) olyan cikket, amiben ócsárolja vagy az embereket uszítja ellene, miért nem tartják megszállotnak és betegnek? Vagy talán indokolatlan utálatot táplálni valaki iránt, ami már elfajul addig, hogy képes az illető azzal tölteni a szabadidejét, hogy a népeket hangolja ellene és heti 3-4 sokszor teljesen alaptalan és felesleges cikket gyártson róla, talán egészséges lenne? Hmmm, azért érdekes kérdéskör ez, na.
2021. július 30. 15:56 #13
allisonhale.
allisonhale.
detective girl.
 
Státuszto the stars who listen and the dreams that are answered.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.10.22.
Hozzászólás: 2579
Csatolások: 20631
Azonosító: 267416
Offline offline
Ha ezekkel a cikkekkel, tényleg az volt a cél, hogy megutáltassák az emberrel ezt a nőt, akkor gratulálok, nálam bevált. Meglátom és a hajamat tépném legszívesebben. Pedig nagyon próbáltam ezeket a cikkeket figyelmen kívül hagyni... Tőlem most már a világot is megmentheti, nálam akkor is betelt a pohár vele, innentől kezdve már a jócselekedetei sem érdekelnek.
2021. július 30. 17:48 #14
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
feyre,most leírtad ugyanazt amire előtte azt írtam amit. Kit érdekel hányan osztották meg? Figyu, akkor példázom: Ha megosztok egy posztot, ahol valaki arról magyaráz trágár stílusban, hogy utálja és halálra ítélné a pandákat, akkor a megosztásommal én közösséget vállalok vele, és kifejezem egyetértésem,ergo, hogy egy azon véleményen vagyok az illetővel. Másolás-beillesztés is lehetne, teljesen mindegy. Ő írta le nem én? Mit számít, megosztom, tehát azonos az álláspontom. Vagy miféle kifogás ez? Mondhatom, ha számon kérik rajtam az állatvédők,hogy megosztottam ezt, hogy "hát ezek nem az én szavaim, én csak repostoltam,mosom kezeim"? Pff ne röhögtess már légy szíves. Szélsőséges példa volt, de reméltem így érthetőbb. Amit ide leírtál netto szőrszálhasogatás, semmi más. Ismétlem: teljesen irreleváns. Mindazonáltal a posztban igazat szóltak, tehát semmi gondd vele. Nem is értem miért kell rögtön védekező támadásba lendülni pár embernek. Ha meg valaki starity cikkek alapján dönti el kit kedvel, hát kit érdekel?? Ő baja, se Deminek se nekünk nem lesz tőle olcsóbb a kenyér, és aki nem veszi a fáradságot, hogy jobban utána nézzen dolgoknak, azt nem is érdeklik azok a dolgok, innentől meg a véleménye pont semmit nem számít. Leállni emiatt folyton buzogni meg vitatkozni pedig full fölösleges és kissé zavaró is most már.
2021. július 30. 17:55 #15
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Ja és persze arról a paradox "érdekességről" nem is beszélve, hogy te itt a kommentek között emelsz ki elmondásod szerint valamit, ami a cikkben benne van. De minek. Ha valaki eljut addig, hogy kattintson, akkor a kommentek böngészése előtt valószínűleg túl van a cikk elolvasásán. Nem kell a szájába rágni senkinek mi van ide leírva. Persze senki nem mondta, hogy ne kommentelj azt amit akarsz, csak hát a semmire reagálni, meg előre magyarázni valamit amit le sem írtak... na mindegy, te dolgod.
2021. augusztus 01. 09:05 #16
Angeska
Angeska
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 234680
Online online
shotya, én nem írtam neveket, Te mégis egyből magadra vetted. Ez azt jelenti, hogy a gyógyulás útjára léptél, melynek első állomása a beismerés!
1 felhasználónak tetszik: Jenny Lawliet
2021. augusztus 01. 11:31 #17
- törölt felhasználó -    
Mivel akkor még én voltam az egyetlen a kommentek közt aki Demit megvédte, így nem volt túl nehéz kitalálni, hogy rólam beszélsz. De ha te azt gondolod, hogy ezzel most nagyon vicces voltál, akkor élj nyugodtan tovább ebben hitben.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok