Starity

Sekélyesnek nevezte Meghan Markle-t féltestvére

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 09. 17:58 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Thomas Markle Jr. szerint Meghan nem volt jó választás Harry herceg számára.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. augusztus 10. 10:20 #2
VadAlma
VadAlma
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.11.21.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 273830
Offline offline
Megánnál már csak ezek a noname megmondó családtagok visszataszítóbbak, akik háromszor találkoztak vele életében, de nem restek felmászni a hátán egy valóságsóba, hogy aztán megköpdössék.
2021. augusztus 10. 11:03 #3
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 849
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Annyira unalmas már hogy egyesek nm képesek elfogadni es továbblépni, mert igenis Meghan-nak összejött az ami nekik nem. S mi ha sekélyes? Mi van akkor ha nárcisztikus? A lényeg hogy Harrynek így kell ahogy van.
2021. augusztus 10. 17:38 #4
Bessie
Bessie
funkcionális ♑
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15792
Csatolások: 67783
Azonosító: 27941
Offline offline
Őszintén, én nem tudok Meghanre rossz szájízzel gondolni. Azok a dolgok, amiket általában tesz és mond, mennyit jótékonykodik és milyen dolgokra figyel, az nekem szimpatikus. Gyerekkora óta ilyen. A beszéde miatt nem illett ő az angol királyi családba. Ott ahol mindent csendben, háttérben intéznek, nem csinálnak mást, mint szépen mosolyognak és eseményeken szerepelnek. Igen, tudom ő vállalta be először, de basszus, ha a párom családja vagy valami PR-os, azt mondja, hogy vegyek vissza a természetemből úgy 50%-ot, hát én sem lennék boldog.
A családja meg kész vicc. Évek óta keres azon, hogy őt hordja le mindennek. Egyedül az anyja normális, Dorina.
1 felhasználónak tetszik: feyre
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok