Starity

#KPOP: Hivatalosan is öt taggal folytatja tovább a (G)I-dle

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 17. 13:07 #1
Pavia
Pavia
木漏れ日
 
Státusz⋅˚₊‧ ୨୧ ‧₊˚ ⋅ i wanna tell you what's on my mind
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 18.08.11.
Hozzászólás: 15745
Csatolások: 140781
Azonosító: 270554
Offline offline
Március óta kétséges Soojin pozíciója a (G)I-dle nevű dél-koreai lánycsapat soraiban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. augusztus 19. 11:06 #2
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Még mindig bírom, hogy az ilyen incidensekből szármzó kilépéseket mindig úgy adják elő, hogy a csapat x,y tagja tette meg. Holott ez csak egy kozmetikázott megnyílvánulás, hogy bizony ki lett rugva. rohog.gif
Mondjuk engem most el lehet ítélni, de az ha csak beszólt ilyeneket, az nem a világvége. (mondom ezt úgy, hogy én elég komoly csúfolásokat éltem meg általánosban évekig) Meg most őszintén több év távlatából ilyen dolgokat előkotorni, én nem hiszem el, hogy a másik oldalnak nem volt ezzel terve. Szokták mondani, hogy a negatív reklám is reklám.
Az iskola ilyen világ, mindig van akit kiszúrnak és piszkálják és igen lehet ezzel komoly lelki károkat is okozni. De nekem még mindig az a normális ha olyan esetben megkeresi a megfelelő szakembert, aki segít neki ezt feldolgozni. Nem az, hogy rohanok a médiához, mert majd ezzel felkapaszkodom a búlvár tetejére. Én megkérdeztem volna tőle, hogy most a több piszkálódó közül egynek a karrierjét derékba törte, hogy ettől most neki jobb lett?
Persze nem ismerjük Soojint és fogalmunk sincs, hogy valójában akkor mi történhetett, de az ilyen médiának való kiteregetéseket sose fogom megérteni. Hazai fórumokon biztos megvan a Soojint védők tábora, hát tőlük szerintem kap most durvábbakat is mint amiről beszélt és amit Soojin okozott neki.
Oké felfoghatjuk úgy is, hogy Soojint utolérte az élet és "megkapta, ami járt neki", de szerintem az a lány még mindig rosszabbul járt. Vannak azok az elvakult fanok akik fogják majd zaklatni ezért, szerintem sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. augusztus 24. 18:15 #3
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1540
Csatolások: 302
Azonosító: 261438
Offline offline
Várható volt, hogy előbb-utóbb majd ez lesz...
2021. szeptember 17. 18:31 #4
LDland
LDland
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.18.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 291215
Offline offline
BeJoyful Az egész kpop világ egyenlő a pokollal
1 felhasználónak tetszik: BeJoyful
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok