Starity

G-Eazy és Demi Lovato készülnek valamire, rajongói mégsem boldogok

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. augusztus 17. 17:50 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
G-Eazynek a hírneve nem a legjobb, miután elbánt Halseyvel, de azért sokan szeretik a zenéjét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. augusztus 17. 18:50 #2
Skywalkerr
Skywalkerr
visszatérő vendég
 
StátuszAdjatok hozza snapen: mkataa666
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.15.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 254059
Offline offline
Én pont fordítva, miért Demivel? sad.gif
2021. augusztus 17. 20:17 #3
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Jó collabnak tűnik, két tök jó előadóról van szó. El kell tudni vonatkoztatni az előadó tetteitől, személyiségétől, ha a munkájáról van szó. Ha jó a dal akkor jó, ha rossz meg rossz, mindegy milyen emberek csinálják. Demit én bírom amúgy, semmi baj vele szerintem, a média felfúj minden szarságot, kiforgat mindent de hát ezt tudtuk eddig is. Ezt a dolgot én még nem is hallottam G-eazy vel kapcsolatban ez biztos hogy igaz? Be lett valaha bizonyítva? Komolyan kérdezem mert tényleg nem tudom biggrin.gif
2021. augusztus 17. 21:17 #4
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3503
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Shotya vajon regisztrál majd újra? Hiányoznak a kommentjei. rohog.gif
2021. augusztus 17. 22:23 #5
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Én sosem az alapján hallgatok zenét, hogy milyen ember vagy milyen a hírneve az adott dal előadójának.
Úgy látom Halsey-t sem zavarja, mert Demivel ugyanúgy lájkolgatják egymást és kommentelgetnek, úgyhogy a rajongóik mire fel?
A zeneiparban köztudott h a munkát nem keverjük a magánélettel, sok zenésznél fordult már elő, hogy úgy adódott, hogy a barátjuk ellenségével dolgozott együtt, pl Taylor Swift-Ed Sheeran-Justin Bieber jutott most eszembe.
Műhiszti már megint rolleyes.gif
2021. augusztus 18. 15:21 #6
cdamnverss
cdamnverss
visszatérő vendég
 
Státuszgold cage; hostage to my feelings
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.12.20.
Hozzászólás: 294
Csatolások: 3
Azonosító: 284914
Offline offline
Idézet (archuleta @ 2021.08.17. 20:17)
[...] Ezt a dolgot én még nem is hallottam G-eazy vel kapcsolatban ez biztos hogy igaz? Be lett valaha bizonyítva? Komolyan kérdezem mert tényleg nem tudom biggrin.gif

Ez a cikk röviden, tömören és remekül összefoglalja a dolgot. Tudtommal Lana Del Rey-el is azért ért véget a kapcsolata annó, mert hűtlen volt, de javítson ki kérem, aki esetleg máshogy tudja.^^

Nem feltétlenül tartozik ide, de nem egészen értem, hogy miért hozza még fel mindig rendszeresen a média ezt a történetet. Ahelyett, hogy örülnének az emberek, hogy Ashley végre továbblépett, családot alapított a szerelmével és kiegyensúlyozott életet él, valahogy mindig a szemem ügyébe kerülnek cikkek, amelyek előhozzák a megcsalást és az abuzív kapcsolatot. Nem véletlenül akadt ki Halsey, amikor egy random ember az egyik koncertjén egyfolytában G-Eazy nevét kiabálta, míg ő előadott. 2 éves történet, a médiának és az embereknek sem ártana már lezárnia ezt a korszakot. rolleyes.gif
2021. augusztus 18. 16:40 #7
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6404
Csatolások: 367982
Azonosító: 206112
Offline offline
Idézet (cdamnverss @ 2021.08.18. 15:21)
2 éves történet, a médiának és az embereknek sem ártana már lezárnia ezt a korszakot.  rolleyes.gif


Ezen akkorát röhögtem hogy az nem igaz. _nevet.gif Álmodj szépeket arról, hogy lezárják a témát. Perrie Edwards kapcsolata zaynnel már 6 éve vége, jelenleg pedig terhes a barátjától Alex-től, de a mai napig jó pár cikkben úgy hivatkoznak rá, mint zayn malik exe. 110.gif hányinger, hogy az emberek nem tudják elengedni az ilyet...

Egyébként a cikkhez is hozzászólva, jobban is teszik ha nem foglalkoznak az ilyen kommentekkel és hajrá. Olyannal kell együtt dolgozni aki tehetséges, nem pedig magánélet alapján választani.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

G-Eazy G-Eazy 1981.