Starity

Ilyen lesz Harry Styles és Florence Pugh új filmje: érkezett hozzá egy rövid előzetes!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. szeptember 14. 08:11 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A várva várt Don't Worry Darling csak jövőre kerül a mozikba, de már most itt egy teaser.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. szeptember 14. 16:09 #2
Katerina Kat
Katerina Kat
visszatérő vendég
 
StátuszZed is dead, baby, Zed is dead
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.26.
Hozzászólás: 299
Csatolások: 0
Azonosító: 255143
Offline offline
Csak nekem fura, hogy mindenki ki van akadva, ha egy tiktoker próbálja ki magát színészként (Addison Rae pl.), de ha egy énekes, annak mindenki nagyon örül? Miért lenne végülis Harry Stylesnak nagyobb színészi képesítése, mint Addison Rae-nek? Én csak arra emlékszem, hogy amikor az iCarlyban szerepelt a többi 1D taggal kissé siralmasra sikeredett az előadása. Azóta nem láttam egy filmben sem, de bepótolom, hátha változik a véleményem.
2021. szeptember 16. 09:36 #3
Ariella2001
Ariella2001
 
StátuszCsak szavakkal búcsúztunk el, közben százszor meghaltam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 1165
Csatolások: 0
Azonosító: 229442
Offline offline
Talán azért nincs akkora háborgás, mert a színészek legalább 90%-a egyben énekes is, vagy ha nem énekes, de tud énekelni és egy-egy filmszerep kedvéért ezt megcsillogtatja (pl. Emma Watson, Emma Stone). Voltaképpen tehét azok a személyek jók az éneklésben, tehetségesek (maga Jennifer Hudson is remek színésznő), így az emberek elfogadóbbak. Ha Ariana Grande színészedik valahol, az rendben van, mert ő színésznőként is tevékenykedik, más kérdés, hogy most a zenei karrierje aktívabb. De a tiktok celebek semmihez nem értenek, a táncoláson és a túlautotune-olt károgáson kívül. Amit ők csinálnak, ahhoz nem kell tehetség, kitartás és alázat, mert tulajdonképpen amerikai Varga Irének, 20 évvel fiatalabban és talán szebb formában, de a szerepük ugyanaz: szórakoztatja a népet, olykor háborgatja is. A tiktok celebek szó szerint "celebek" az egyetlen dolog, amit elértek, hogy híresek, jönnek és mennek mindenféle produktum nélkül. Bele lehet gondolni amúgy, hogy az igazán híres giga-mega sztárok azért nem tehetségtelen pocskondiázók, akár énekesek, akár filmsztárok vannak terítéken. Azzal, aki már letett valahol valamit az asztalra, az ember elfogadóbb. Ellenben kamera előtt bohóckodni akárki tud.
3 felhasználónak tetszik: exoverdose, Cintia99, LDreamP
2021. szeptember 16. 17:42 #4
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Idézet (Katerina Kat @ 2021.09.14. 16:09)
Csak nekem fura, hogy mindenki ki van akadva, ha egy tiktoker próbálja ki magát színészként (Addison Rae pl.), de ha egy énekes, annak mindenki nagyon örül? Miért lenne végülis Harry Stylesnak nagyobb színészi képesítése, mint Addison Rae-nek? Én csak arra emlékszem, hogy amikor az iCarlyban szerepelt a többi 1D taggal kissé siralmasra sikeredett az előadása. Azóta nem láttam egy filmben sem, de bepótolom, hátha változik a véleményem.

Az iCarly után szerepelt 2017-ben a Dunkirkben. Annyira nem lehet rossz színész, ha sikerült bekerülnie egy Christopher Nolan filmbe.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok