Starity

Elszámolt szavazatok: teljesen más lett volna a The Unit csapatok felállása

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. szeptember 28. 10:38 #1
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszrun for roses
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1116
Csatolások: 9836
Azonosító: 279781
Offline offline
Három év után került felszínre, miszerint hiba csúszott a szavazatszámlálási folyamatba a The Unit fináléjának során.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. szeptember 28. 18:46 #2
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
Én már meg sem lepődöm. Most már bárki bármit mondhat,a múltba nem lehet vissza menni,jól keresztbe húzták nekik.
2021. szeptember 28. 23:05 #3
heecasso
heecasso
樂-star
 
Státuszrun for roses
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.08.03.
Hozzászólás: 1116
Csatolások: 9836
Azonosító: 279781
Offline offline
én amúgy azon a véleményen vagyok, hogy ezen a ponton ez már senkit nem érdekel. három éve véget ért a műsor, és a nyertes csapatok még egy évig sem tevékenykedtek együtt... nem lehet tenni semmit annak érdekében, hogy az igazságtalanul kiesett versenyzőket kárpótolják, mert már három éve lecsengett ez a dolog. (arról nem is beszélve, hogy nem tudjuk, és valószínűleg ők sem tudják, kiket érint az egész...) persze, az emberek igazságérzete jobb lett ettől a tudattól, meg a közbizalomnak is ártott, de szerintem egyesek már arra sem emlékeztek volna, hogy egyáltalán létezett egykor a the unit. (ami egyébként kár: nekem tökre tetszett a koncepciója — mondjuk, a nyertes csapatok szerződése túl rövid volt —, én esküszöm, hogy elviseltem volna belőle még egy évadot!)
1 felhasználónak tetszik: Harlow
2021. szeptember 29. 14:16 #4
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Tudnám, hogy ki unatkozott annyira, hogy ennyire régi dolgot szedjen elő. rohog.gif Igazából részemről az egész röhej. Mert nem szólnak az ilyenek másról, minthogy hasznosítsuk újra még egy kicsit a "bukott" idolokat. Ráadásul nevetségesen rövid időkre eresztik rá a világra ezeket a projekt csapatokat. Még azoknak a műsoroknak van némi értelme ahol tényleg csak a gyakornokok versenyeznek, mert nekik valóban nagy a tét. Itt most már abból a szempontból is mindegy, hogy ki jutott előnyhöz, hogy őket már ismerték valamennyire. Voltak csapattal, önállóan sikereik és nem hiszem, hogy ezen a projekt csoporton bukott el a karrerje vagy emelkedett meg. Mert amint a porba hullt a csapat a tagjai gondolom ugyanúgy néztek maguk elé, hogy akkor most hogyan tovább. sleep.gif
1 felhasználónak tetszik: heecasso
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!