Starity

Nicki Minaj durván beszólt Leigh-Anne Pinnocknek: „Egy irigy bohóc vagy!”

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. október 12. 12:49 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A rapper szerint a Little Mixes lányok irigyek Jesy Nelsonra, és szégyellhetnék magukat.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. október 12. 13:02 #2
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Ismét már az első mondatból tudtam, hogy ez egy Glamster cikk... smileeee.gif És ez nem bók volt.
2021. október 12. 13:06 #3
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Az jártatja a száját akinek bírósági ügye van zaklatásért mert a szexuális bűnöző férje áldozatát zaklatta. Jesy meg ezek után elmehet a francba nem érdekelte amikor Leigh- Anne-t támadták a bőrszíne miatt vagy amikor Perrie kapott halálos fenyegetéseket Zayn miatt csak a csaját érdekeit nézte mindig , feketének akar látszani mert azt hiszi attól eladhatóbb de legyünk őszinték pocsék a zenéje és kenhet magára annyi barnítót amennyit akar akkor sem lesz jobb
2021. október 12. 13:21 #4
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6552
Csatolások: 373681
Azonosító: 206112
Offline offline
Ez a büdös ku... is csak a botrányokkal fog a köztudatban maradni, már most lehet látni. Olyan bazi nagyot fog koppanni hogy azt isteni jó lesz látni és rajta röhögni. Elmehet a pics...ba nickivel együtt. beer.gif
2021. október 12. 13:46 #5
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
Nicki orult neki hogy vegre van egy kis rivalda feny rajta (a ferje ugyen kivul) azt az alkalmon kapva kicsit meg beleszolt hogy rola szoljon minden megint egy hetig.
2021. október 12. 16:13 #6
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Óriási LM fanként ez volt az a pillanat, hogy kikövettem Jesy-t instagramon és megfogadtam, hogy nem fogom sem támogatni, sem követni a munkásságát. Konkrétan van egy egész dokumentumfilme az online bullyingról, erre ő ugyanezt teszi az állítólagos "sister"-jével. Sajnálom, hogy anno megsirattam, hogy kilépett a bandából és hogy máig reménykedtem, hogy egyszer a jövőben újra összeáll a banda. Hatalmasat csalódtam benne, de a lányoknak jobb (lesz) nélküle.
1 felhasználónak tetszik: feyre
2021. október 12. 16:57 #7
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2013
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Egy dolgot már elért nicki és jesy sorra követik ki őket a hírességek, énekesek és színészek sőt van aki az írta jesynek f.u. a történtek után komolyan mondom igazi nagy élvezet lesz nézni ahogy jesy pofára esik
2021. október 12. 17:21 #8
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Undoritoak mindketten. Az elottem levok mindent leirtak amit gondolok. Ezek utan Jesy dokufilmje is mehet a kukaba.
En is megsirattam Jesyt a kilepeskor, de most mar en is latom, hogy jobb a lanyoknak nelkule, nincs szukseguk mar ilyen “baratra” aki mellett ok vegig kialltak, o pedig mellettuk nem.
Es rohadtul remelem, hogy a between us albumon mindegyik slageruket ujra felvettek Jesy nelkul, mert mar egyik dalukon sem szeretnem hallani a hangjat ennek az onsajnaltato diva picsanak. Ahogy elkezdodott a szolokarrierje ugy veget is erhet.
2021. október 12. 19:21 #9
imasurvivor
imasurvivor
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.01.
Hozzászólás: 161
Csatolások: 0
Azonosító: 239822
Offline offline
Szomorú, hogy így viselkednek. Nickinek pl semmi köze ehhez az egész szituációhoz, valószínűleg csak azért lett megkérve hogy nyilatkozzon, mert fekete, és jól jött a védelme úgymond.
De ironikus az egész helyzet, tekintve hogy prédikálnak arról hogy nem kéne Jesyt bántani és hogy beleállnak szegény Leigh Anne-be, pedig igazából ő nem is tett semmi hivatalos nyilatkozatot, csak állítólagosan valakinek írt, ami vagy igaz vagy nem, és ezért egy ilyen dologra nyilván válaszolni kell, holott ki tudja igaz e. smileeee.gif
Sajnos mostmár biztos hogy nem a tehetségével akár sikereket elérni Jesy, meg valószínűleg csak nem tartotta a lányokat testvéreinek.
2021. október 12. 21:22 #10
Elaina
Elaina
visszatérő vendég
 
Státusz#onelovemanchester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.07.18.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 258173
Offline offline
Én különösebben nem kedvelm egyikőjüket sem. De abban egyetértek hogy ehhez Nickinek nulla köze sem volt nem is értem minek avatkozik bele ráadásul nagyon durva stílusban, szépen is meglehet fogalmazni mindent. Persze értem én hogy most Jesy a nagy barinője mert csináltak együtt egy “zenét” lemerem fogadni hogy ha akármelyik másik taggal csinált volna akkor az ő pártját fogná. Illetve mikor kiadták a Women like me-t Nickivel érdekes módon akkor sem volt még semmi baja se Leigh Anne-val sem semelyékükkel sem.. Ebből látszik hogy puszta érdekből van minden…
2021. október 12. 23:40 #11
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Én csak azt nem értem hogy a egy sötétbőrű feheritheti magát akkor miért ne barnithaná be magát egy fehérbőrű? Vannak nagyobb problémák is az életben mint az hogy valaki túltolta a barnitót.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2021. október 12. 23:53 #12
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Ariana Grande is barnább volt mint Nicki Minaj a fellépéseiken, mégsem jutott eszébe senkinek piszkálni hogy csokira van festve. Valahogy nem túl igazságos, valakit leszolni s a másikat pedig ugyan azért szeretni
2021. október 13. 07:30 #13
royal666
royal666
új tag
 
StátuszWell babies, don’t you panic?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.02.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 1
Azonosító: 296324
Offline offline
Jájj Máuni, há mér kellett eztet?
2021. október 13. 08:16 #14
Cassia
Cassia
visszatérő vendég
 
StátuszYou never stop loving someone. You either never did or you always will.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.19.
Hozzászólás: 248
Csatolások: 0
Azonosító: 253297
Offline offline
hat ez halal gaz. Jesy szegyellhetne magat… durva latni hogy hova jutott a baratsaguk.
2021. október 13. 09:48 #15
Alexaaa09
Alexaaa09
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.04.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 0
Azonosító: 263421
Offline offline
ComMd: nem vagyok túlságosan tájékozott a témában, de annyit tudok hogy a feketék azért csinálják mert be akarnak illeszkedni és sokáig nem látták őket szépnek ha 'túl feketék', rendezetlen a hajuk (mindazért mert más az állaga mint egy fehér emberé) ezért évszázadokig azt érezték hogy nem tartoznak sehova és a mai napig diszkriminálják őket azért mert be van fonva a hajuk vagy mert afro frizurajuk van, ezért elfogadott pl az hogy egyenes parókát, hajhosszabbítást hordanak még egy fehér nőnek nem elfogadott bizonyos fonatokat hordani mert olyanból próbálnak divatot csinálni ami miatt a feketéket a mai napig megkülönböztetés éri. Most nagy divatja lett annak a rap zene meg a nagyobb elfogadás miatt hogy fehér lányok próbálnak divatot csinálni olyan tipikusan fekete vonásokból amiért a feketéket meg elítélték pl barna bőr, afro haj (igen tudom fehéreknek is van de most arra gondolok akinek nem alapból olyan), fonatok, dúsabb száj, fekete emberek által használt szlengek stb stb. Azért nem elfogadott mert a fehér emberek olyanból akarnak divatot csinálni amiért a fekete vagy más színes bőrűeket megkülönböztetés ér a mai napig.
3 felhasználónak tetszik: lyra, Alysia, cdamnverss
2021. október 13. 11:20 #16
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Épp olvasom itt a kommenteket a YouTubeon és az a vicces hogy míg a fehér megalázónak tartják ezt a lépését Jesynek, addig a fekete közösség MEGTISZTELŐNEK, neghozzá pont amiatt hogy végre elértünk oda a történelem során amikor egy fehér is szeretne olyanná válni mint ok, és tiszteli a kultúrájukat. Végre az a divat hogy sötét ború legyél, Első helyen debütált a száma Amerikában
2021. október 13. 11:21 #17
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 850
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Szóval… annak ellenére hogy a szám nem nagy durranás, mégis Amerikában közkedvelt lett hogy ezzel támogatja a fekete közösséget
2021. október 13. 11:56 #18
lyra
lyra
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.16.
Hozzászólás: 106
Csatolások: 9
Azonosító: 285920
Offline offline
Idézet (Alexaaa09 @ 2021.10.13. 09:48)
ComMd: nem vagyok túlságosan tájékozott a témában, de annyit tudok hogy a feketék azért csinálják mert be akarnak illeszkedni és sokáig nem látták őket szépnek ha 'túl feketék', rendezetlen a hajuk (mindazért mert más az állaga mint egy fehér emberé) ezért évszázadokig azt érezték hogy nem tartoznak sehova és a mai napig diszkriminálják őket azért mert be van fonva a hajuk vagy mert afro frizurajuk van, ezért elfogadott pl az hogy egyenes parókát, hajhosszabbítást hordanak még egy fehér nőnek nem elfogadott bizonyos fonatokat hordani mert olyanból próbálnak divatot csinálni ami miatt a feketéket a mai napig megkülönböztetés éri. Most nagy divatja lett annak a rap zene meg a nagyobb elfogadás miatt hogy fehér lányok próbálnak divatot csinálni olyan tipikusan fekete vonásokból amiért a feketéket meg elítélték pl barna bőr, afro haj (igen tudom fehéreknek is van de most arra gondolok akinek nem alapból olyan), fonatok, dúsabb száj, fekete emberek által használt szlengek stb stb. Azért nem elfogadott mert a fehér emberek olyanból akarnak divatot csinálni amiért a fekete vagy más színes bőrűeket megkülönböztetés ér a mai napig.


meghajolo.gif
2021. október 14. 11:23 #19
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3250
Csatolások: 45090
Azonosító: 155975
Online online
Idézet (ComMD @ 2021.10.13. 11:20)
Épp olvasom itt a kommenteket a YouTubeon és az a vicces hogy míg a fehér megalázónak tartják ezt a lépését Jesynek, addig a fekete közösség MEGTISZTELŐNEK, neghozzá pont amiatt hogy végre elértünk oda a történelem során amikor egy fehér is szeretne olyanná válni mint ok, és tiszteli a kultúrájukat. Végre az a divat hogy sötét ború legyél, Első helyen debütált a száma Amerikában

Nem tudom milyen kommenteket olvasol, lehet nem YouTube-on kéne, mert én például nem találkoztam olyan fekete emberrel, akinek ez megtisztelő lett volna.. És hogy miért? Azért, mert nekik minimum kétszer annyit kell sínylődniük a bőrszínük miatt, mint a fehér embereknek. És ezért nem fair az, hogy valaki próbálja magát feketének tettetni, miközben nem az.

Nem mellesleg volt olyan idő, amikor Jesy csak annyira barnította magát, hogy még pont egy napbarnított fehér nőnek nézett ki. De az utóbbi időben a emberek már azt hitték, hogy félvér, ne mondja nekem senki, hogy ez normális. Nicki pedig csak próbálja elterelni a figyelmet a férjéről. Na meg, ő aztán mindenkinél jobban tudja, hogy egy jó balhé mekkora reklám tud lenni.
4 felhasználónak tetszik: Alysia, feyre, aleina., lyra
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok