Starity

Drámai rövid előzetes érkezett A nagy pénzrablás 5. évad második feléhez

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. október 14. 14:41 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Szem nem marad szárazon... Drámai rövid előzetes érkezett a Netflix sikersorozatához, A nagy pénzrablás utolsó évadához.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. október 14. 16:40 #2
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Az első rablást imádtam, de mikor neki indultak a másodiknak is csak az volt bennem, hogy képtelenek abba hagyni. Ráadásul onnantól teli volt visszaemlékezésekkel ez a Berlint kiírtuk, de még se rohog.gif
Nekem ez már erőltetett teli felesleges szálakkal, már várom, hogy a Professzor rejtekhelyén megszült rendőr nő milyen város nevet vesz fel. rohog.gif
Tokiónál meg már vártam mikor kapja meg a kegyelem lövést, mert ugye az is olyan drámaira sikeredett, hogy félidőben már untam, hogy mit szenved ott amikor úgy is meg fog halni. De nem baj, több lőtt sebbel is oda kúszott a lyukhoz,hogy a Rióval való búcsúja megkoronázza ezt a drámai jelenetet. sleep.gif Még azért végig szenvedem a másik öt részt is, de remélem már befejezik ezt az egészet.
A színészek viszont számora most is remekeltek, ugyan a sztori nálam már rég elfáradt, de azt meg kell hagyni, hogy a színészek továbbra is a legjobbat hozzák happy.gif
2021. október 14. 18:31 #3
Blarece
Blarece
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.08.10.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 5438
Azonosító: 258797
Offline offline
Mindegyik színészt egytől egyig imádom. Igazából én az egész sorozatot Úrsula miatt kedveltem meg, nagyon sajnáltam, mikor kiírták a sorozatból.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Paco Tous Paco Tous 16298.