Starity

Itt a vége? A Little Mix következő hónapban bejelentheti a feloszlását

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. október 17. 13:49 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Több magazin is úgy tudja, hogy a Little Mix a következő hónapban bejelenti a banda végét.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. október 17. 14:06 #2
joly30
joly30
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.06.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 264163
Offline offline
Nem meglepő. Jesy kilépése rányomta a bélyegét az együttesre amúgy meg már inkább foglalkoznak a gyerekekkel.
2021. október 17. 14:07 #3
joly30
joly30
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.05.06.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 0
Azonosító: 264163
Offline offline
JA és amúgy soha nem hittem el ezt a fene nagy testvéri szeretetet közöttük. A látszat csal.
2021. október 17. 14:31 #4
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Minden évben voltak feloszlásról szóló pletykák, amik sosem bizonyultak igaznak, én ezt sem igazán hiszem el, hiszen jövő hónapban albumuk jön ki és jövőre turné van betervezve.
Bár lehet a gyerekek miatt tartanak egy kis szünetet, és bár a Greatest Hits album is a véget jelentheti, én nem hiszem és nem is nagyon szeretném..
Szerintem Jesy kilépése nem vert éket közéjük, pont hogy jobban összetartanak már, és ez, hogy “nem védték meg Leigh-Annet” is már csak fa a tűzre, egyszerűen ők csak nem folytak bele Jesy és Nicki drámázásába, amivel csak a figyelmet próbálták felhívni magukra.
2021. október 17. 14:46 #5
sdsd
sdsd
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 162879
Offline offline
Nem tartom elképzelhetetlennek, elvégre csecsemők édesanyjai, valószínűleg fontosabb most a picikkel foglalkozniuk, főleg, hogy az egyiküknek ikrei születtek.
2021. október 17. 15:01 #6
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 848
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
joly30 jobban meg sem tudtam volna fogalmazni, a látszat csal .. sokan azt hiszik hogy összetartó öribarik, de valójában csak együtt keresik a pénzt. És amúgy szerintem Jesy azért vált ki mert o akarta elhagyni elsőként a “süllyedő hajót” így nagyon média figyelmet élvez, ami több bevételt jelent
2021. október 17. 15:11 #7
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 848
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
A Jesy kilépése után kiadott szerzeményük csupán 7.4 M nézettségű, míg négyesbe annyi több mint 800milliot is elértek, és minden kiadott számuk médiasláger lett. Ez a brutális rajongóveszteség már vészjelző
2021. október 17. 16:15 #8
Catyca87
Catyca87
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.18.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 285982
Offline offline
Remélem hogy nem igaz a hír. Szerintem nagyon jók így hármasban. Jesy a viselkedésével nálam leírta magát. Leigh-Anne sem reagált semmit Nicki Minaj beszólására. Nem lehet tudni hogy nem e beszélték meg hogy ne nyilatkozzanak ezzel kapcsolatosan semmit. Azért reménykedek hogy nem oszlanak fel.
2021. október 17. 17:21 #9
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
ComMD: Nehogymár youtube megtekintéseket hasonlíts össze, a youtube nézettségek már vagy 3 éve nem relevánsak..
Pár napja egy 6 éves Little Mix dal, az I Love You a #WeLoveYouLeigh kampány miatt megelőzte az iTunes charton az 1 hetes Jesy dalt, szerintem ez mindent elmond..
Az említett 800millios dal a Black Magic egy kb 6 éves agyonpromozott agyonjátszott lead single, ne hasonlítsuk már az 1-2 hónapja kijött 0 promoval és playlist reachel rendelkező dalukhoz, különben meg a hármasban kiadott Confetti és Heartbreak Anthem meg rohadt jól teljesít spotify streamekben pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: Sophie, Alysia, Harlow, Pezzie92, LDreamP, LeerdammerGirl
2021. október 17. 20:11 #10
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Nem lennék meglepve, ha ezek a hírek nem lennének igazak és Jesy pr csapatától származnának. Neki lenne igazán érdeke, hogy álljon a bál a banda körül és rá lehessen hivatkozni, aki még időben kilépett. Szüksége is van rá, hogy ne róla beszéljenek, mert az utóbbi időben többször is kínos helyzetbe hozta magát. A bandából ketten néhány hete váltak anyukákká, nem hinném, hogy most a legégetőbb dolguk a karrierjükről tárgyalni. Biztos, hogy most visszavesznek majd kicsit a tempóból, hogy a családjaikra koncentráljanak, és lehet, hogy ezt előre látják azok az újságok, akik az elsőként akarnak beszámolni a hírről.
2 felhasználónak tetszik: feyre, Pezzie92
2021. október 19. 19:10 #11
rosa82
rosa82
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 2005
Csatolások: 0
Azonosító: 201674
Offline offline
Leigh- Anne már meg is cáfolta sőt megmondta új dalokon is dolgoznak amik jövőre jönnek majd ki a következő albumukon, Amit a daily mail és társai tényként leközölnek mind hazugság valaki tényleg csak ki akart babrálni a lányokkal és elhitetni az emberekkel Jesy nélkül nincs banda. 2022-ben még egy turnéjuk is lesz ha tényleg feloszlana a banda miért most jelentenék be és nem a turné után
1 felhasználónak tetszik: Pezzie92
2021. október 21. 14:57 #12
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
Szerintem ne feloszlás lesz hanem inkább egy hosszabb akár pár éves szünet.
3-ból 2-nek gyereke van és az első pár évet szerintem a gyerekeikre fogják összpontosítani.. a turnés ígéreteket én meg a jelenlegi helyzetet tekintve egy előadótól sem veszem komolyan nem egy turné lett illetve lesz is még elhalasztva vagy törölve.
Én egy két fanoldalon úgy olvastam hogy album nagy része már szinte kész van így jövőre is tuti kapunk új dalokat miközben nekik gyakorlatilag semmi dolgok fellépni de szerintem klipet forgatni úgysem fognak így elég valószínű számomra a szünet.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok