Starity

Sajnos itt a vége: szünetet tart a Little Mix

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. december 02. 21:24 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
December 1-jén még arról írtunk, hogy a lányok együtt jelentek meg a vörös szőnyegen, most pedig azt kell lehoznunk, hogy a Little Mix 10 év után szünetet tart.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. december 03. 01:30 #2
Daya_moon
Daya_moon
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.15.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 0
Azonosító: 291088
Offline offline
Sajnos gondoltam, hogy így lesz, már akkor sejtettem mikor Jesy kilépett tavaly, aztán a Between Us daluk után sejtettem, hogy különválnak útjaik, most pedig sajnos olyan One Direction szerű érzésem van, remélem nincs igazam és visszatérnek , imádom őket♥️
2021. december 03. 10:14 #3
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5349
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Ebből elöbb vagy utobb feloszlás lesz
2021. december 03. 10:15 #4
Rosier
Rosier
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.06.25.
Hozzászólás: 453
Csatolások: 0
Azonosító: 265083
Offline offline
Én is remélem, hogy ez tényleg csak egy rövidebb szünet, amire valljuk be, Leigh ikrei és Perrie kisbabája mellett szükségük is van most. smileeee.gif
2021. december 03. 10:22 #5
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
“Itt a vége”
Szó szerint leírták, hogy nem oszlanak fel. Hanem tartanak egy kis szünetet ami a babák miatt érthető, na meg 10 év kemény munka után rájuk is fér a pihi.
Nem kell az 1D-hez meg az 5H-hoz hasonlítgatni őket, a Little Mix az Little Mix és ráadásul a másik kettő fele ennyi ideig sem bírta együtt, mint a Little Mix.
Szurkolok a szóló projektjeikhez és remélem minél hamarabb visszatérnek együtt is hozzánk! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2021. december 03. 15:03 #6
Nomiii
Nomiii
visszatérő vendég
 
Státusz~no reason to stay is a good reason to go~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 447
Csatolások: 0
Azonosító: 154155
Offline offline
Abszolút egyet értek feyre véleményével és türelmesen várom majd, hogy visszatérjenek a jól megérdemelt pihi után. smileeee.gif
2021. december 03. 22:06 #7
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3159
Csatolások: 41868
Azonosító: 155975
Online online
Teljesen megérdemlik a szünetet, és nagyon izgatott vagyok a szólóprojektjeik miatt heart.gif Iszonyúan bosszant, hogy mindenki a 1D-t meg a 5H-et hozza fel. 8 éve ismerem a lányokat és egyet biztosan tudok, ha azt mondják visszajönnek, akkor az úgy is lesz. Ráadásul Jade még a mai napig azt kérdezgeti, biztosak-e ebben a döntésben. A lányok imádják a Little Mix-et és nem hagynák csak úgy ott. Ők sosem vágytak szólókarrierre úgy, mint az említett két bandában.
2 felhasználónak tetszik: Alysia, LDreamP
2021. december 05. 12:11 #8
Wendy17
Wendy17
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.04.
Hozzászólás: 488
Csatolások: 0
Azonosító: 220562
Offline offline
A szünet gondolata teljesen logikus és várható döntése volt tekintve hogy 3-ból 2-en már anyukák így érthető hogy minden idejüket amit csak lehet a gyerekeikkel akarják tölteni DE ettől függetlenül én nem látok sok esélyt arra hogy vissza térnek. Először is mert amíg Perrie és Leigh babázik és a külön féle saját kis projektjeikkel van elfoglalva addig Jade sem fog otthon ülni és várni a visszatérésre.. tuti már jövőre kiadja az első szóló dalát és hát a szólózás egy olyas valaki számára aki eddig az egész karrierjét (az ő esetükben 10 évet) egy bandában töltött és megízleli a szóló sikerek örömét (már ha bejön neki(k) biztos hogy nem fog vissza vágyni a bandába és ez szerintem a többi lányra is igaz.
És bár sokan nem szeretik hogy a 1D-hez és az 5H-hoz hasonlítják őket de az be kell látni hogy nagyon sok a hasonló párhuzam.
Ha 1 tag kiszáll a bandából mert szóló karrierre vágyik akkor felbomlik a csapat szellem és a többiek is eljátszanak ezzel a gondolattal és követni fogják és ez mind a 3 banda esetében meg is történt.
Az a duma meg hogy "ez csak szünet" az csak addig áll amíg mindegyik tag vissza akar térni a bandába.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok