Starity

Chris Noth elárult egy fontos részletet az És egyszer csak... forgatásáról

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2021. december 16. 22:31 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
A színész az általa alakított Mr. Big sorsáról beszélt egy új interjúban.
A teljes cikkhez kattints ide!
2021. december 17. 10:03 #2
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Engem is ledöbbentett valóban, de igaz ami igaz korábban a sorozatot Carrie viharos szerelmi élete tartotta egybe. Szóval az hogy Biggel minden happy az nem segített volna. Egy sokadik kapcsolati válság meg már uncsi lett volna, így jobb döntés volt Biget "megölni".
Amúgy sokakkal ellentétben nekem meglepően tetszik eddig a sorozat. Nem lehet ugyan olyan stílusban folytatni, mint ahogy abba maradt, ezt szerintem sokan nem értik meg. De alapvető vaskalapos hozzáállás. Én pont attól féltem, hogy majd végig követjük az 50-es Carriet aki továbbra is tolja az életét. rohog.gif
Kíváncsi leszek hova fut ki az egész, mert jó gondolatok vannak benne. Nekem talán a legfontosabb gondolat belőle, hogy igen el kell fogadni, hogy múlik az idő és az élet egy folytonos változás amivel vagy lépést tartasz vagy lemaradtsz. És külön tetszik, hogy Mirandát vissza dugták az iskola padba. Ez is hoz egy kis pozitívumot, hogy igen bármikor lehet újat tanulni, változtatni az életünkön. Ha bele gondolunk sokan már a harmincas éveikben is fintorognak ha újra tanulni kellene... sleep.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok