Starity

Milyen hangkártyát, mikrofont érdemes venni?

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. április 01. 20:56 #1
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Pár hete elkezdtünk játszani a haverokkal cod4-et. És használni akartam a mikrofonomat. De haverok szerint csak recsegett. Ha elöl dugtam be ott se fejhallgatót se mikrofont nem ismert fel, valószínû rosszul volt az alaplapra kötve. Az alaplapom MSI P35 NEO2. Ha megnyitom az xp hangbeállítását, ott a felvételnél a felvétel menü mûködik. De a többinél a Balansz, és a hangerõ inaktív (mikrofonnál is). Aztán próbáltam vezérlõpultban hangkártyatesztelést. És a mikrofonpróbánál jelzi mntha jó lenne, Aztán hangszórópróbánál, csak erõs visszhangzás van, addig míg vissza nem lépek, vagy be nem zárom. A másik gépen meg jó. A szaküzlet szerint lehet hogy csak szoftvergond, mert hangfelvételre is reagál, meg a 4 gb ram is lehet akár sok neki, mert xp csak 3,25 gb-t lát (kingmax 800 mhz ddr2 4x1 gb). De ha vennék hangkártyát biztos jó lenne, sõt még a játék stb. is szebben szólna. Továbbá venni akarok mikrofonos fejhallgatót, mert praktikus, fõleg játéknál. Az integrált hangkártyám 7.1-es, ezért jó lenne 7.1-es, ami jó is nem túl drága mert sokat nem tudok rá költeni, 5 számjegyû összegbe fog kerülni, mert ilyen pár 1000 ft-s kártyát nem igazán akarok. Ha attól még nem túl drága, akár az se lenne rossz, ha az alaplap helyett a hangkártyára lehetne kötni az elõlapi panelt (ha ilyen létezik). Viszont sajnos az elõlapi 7 külön szállal csatlakozik az alaplaphoz, ebbõl az egyiknek a végén levõ mûanyag törött. Szeretnék helyette mindenképpen olyan kábelt ami egybe van, de számítógépes boltokba nem tudtak ilyet adni. Az usb-s csatlakozása is 4 darabból áll, az helyett is szeretnék olyat mint a hátsó kivezetésû usb-k alaplapi csatlakozása. Szerintetek ilyen kábelokat hol lehet venni? Mert el nem hiszem hogy nem tudnak ilyeneket gyártani, fõleg az usb-st, mikor a hátsóké 1-be van, és könnyû rádugni alaplapra. Elõlapi panelt meg nem tudnak adni, mert az a TRISTAR házhoz tartozik, pedig az usb-s részénél levõ mûanyag rögzítõfül le volt törve, ezért nem volt jó már 1 éve a pendriveom elõl. 1.1-esnek látta nem ismerte fel stb. De damillal oda lett rögzítve és jó így. 19-én jár le az 1 éves garancia.
2008. április 01. 21:44 #2
McGery
McGery
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.11.24.
Hozzászólás: 371
Csatolások: 239
Azonosító: 10472
Offline offline
milyen progival szeretnetek kommunikalni?

hangkartya: http://www.pixmania.com/hu/hu/517404/art/c...zEyMDcwNzkxMzY7

ha szeretnel jatszani ajanlott mindenkepp egy jobb fejhallgatora is szert tenni.
ami olcsobb merem ajanlani az a zalman theater 6 M. nekem egy speed link medusa 5.1-em van fejhallgatoval es usb-s. ez mar picit dragabb volt.

hja igen. vegyel uj hazat:)
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!