Starity

Akár 2. évadot is kaphat a Szex és New York folytatása

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. január 26. 17:26 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Az HBO És egyszer csak... című sorozata több forrás szerint is kaphat második évadot.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. január 26. 17:42 #2
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Köszönjük szépen, ennyi elég volt belőle. Épp eléggé tönkretették a karaktereket és az eredeti sorozatban felépített kapcsolatokat. rolleyes.gif
2022. január 26. 19:56 #3
ComMD
ComMD
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.03.21.
Hozzászólás: 848
Csatolások: 0
Azonosító: 275859
Offline offline
Anyukámnak tetszett ( mondjuk ő mindent megnéz ami mozog a tévében ) .. én nem igazán voltam rá kiváncsi MÉG
2022. január 28. 12:33 #4
BeJoyful
BeJoyful
 
Státusz"Az erőt mi többé tesz, mindig magadban keresd!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.18.
Hozzászólás: 736
Csatolások: 15970
Azonosító: 261400
Offline offline
Hát nem tudom, hogy hova lehetne még szét bombázni és a mai elvárások alapján tönkre tenni egy ekkora ikonikus sorozatot. Oké változik a világ, de Miranda karakterét teljesen kicsavarták és persze Carrie ingatlanosából megalkották az "új Samanthát", legalábbis nekem ez az érzésem.
Az alkotók annyira meg akartak felelni, hogy szerintem egy oltári bukás lett az egész. Charlotte karaktere volt mindig az egyik kedvencem és most kifejezetten kiemelkedik számomra, hogy az ő értékeit megtartották. Viszont a gyerekei karaktereit nagyon szélsőségesre csinálták, számomra legalábbis nagyon végletes, hogy Lily a full csajos, Rose (Rock) meg ugye teljesen más irányokban kezd végletbe csúszni.
Részemről ebből már nem tudnak egy ízléses 2. évadot redukálni, mert én szégyellem magam az alkotók helyett is sleep.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok