Starity

Dylan O'Brien elárulta, miért nem fog szerepelni a Teen Wolf-filmben

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. március 11. 04:48 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Sok eredeti szereplő visszatér, ám a Stiles-t alakító színész nemet mondott.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. március 11. 05:02 #2
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6552
Csatolások: 373681
Azonosító: 206112
Offline offline
inkább Tyler mondott volna nemet, mindig is rühelltem a karakterét... és ezzel el is ment a kedvem a filmtől...
Azért még van pár jó név ott amiért meg fogom nézni, de biztos huzakodva fogok leülni elé, azért remélem jó lesz és kijavítják a sorozat utolsó 10 részét ami számomra nem létezik.
Egyébként Crystalt megint hogy akarják visszahozni? Már rég meghalt a sorozatban, most megint valami emlékképként írják bele? mellow.gif
2022. március 12. 02:03 #3
kami98
kami98
 
Státusz"Life itself is worth living for." - JA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 1305
Csatolások: 0
Azonosító: 137470
Offline offline
Stiles nélkül mi értelme van a sorozatnak, most őszintén? És Cody Christian hol van, mint Theo? Tyler H. mint Derek? Komolyan, visszahoznak egy eleve HALOTT karaktert, de a nagyon is élőket meg nem? Én pl nagyon hiányolom Arden-t (Kira) a szereposztásból, bár tudom, hogy ő nem vállalta és azt is, hogy miért. Fáj a szívem ezekért a színészekért, karakterekért, sokkal jobbat érdemeltek volna.
Ha Theo karaktere benne lesz a filmben, talán adok neki egy esélyt, de egyébként valószínűleg nem fogom megnézni. SZÁMOMRA Stiles, Derek, Theo és Kira nélkül nem ér semmit ez a film. Köszöntem szépen, jó éjszakát/napot/reggelt/estét mindenkinek!
2022. március 12. 16:17 #4
dhxbal
dhxbal
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.02.27.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 287375
Offline offline
Szerintem az egész film felesleges. Nagy fanja voltam a sorozatnak és mindig is szeretni fogom, de nem tudom hogy egy film mit tudna hozzáadni a történethez, ami miatt megérné. Így, hogy Stiles se lesz benne meg pláne, szerintem az ő karaktere volt az, ami olyan jóvá tette a sorozatot(éreztem is a hiányát az utolsó részekből)
2022. március 14. 19:01 #5
Rainbowbubble3366
Rainbowbubble3366
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.10.
Hozzászólás: 156
Csatolások: 0
Azonosító: 261278
Offline offline
Emlékszem mekkora rajongója voltam a sorozatnak, de őszintén szólva már a hatodik évad eleje sem tetszett, a vége sem volt jó. Az egész egy nagy katyvasz lett a végére. Már a Malia - Scott szálat se nagyon értettem, de mindegy. Stiles volt a kedvencem, és a végére Theo. Sajnálom, hogy az Őket játszó színészek nem térnek vissza, ahogy azt is sajnálom, hogy Arden Cho sem. Ugyanakkor, szerintem Dylan jól csinálja, hogy végül nem szerepel benne. Stiles egy jó karakter volt és egész normális befejezést kapott, nem lenne túl jó ha valami erőltetett mizériával neki is elég buta lezárása lenne. smileeee.gif
2022. március 16. 07:56 #6
Emmy
Emmy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.17.
Hozzászólás: 440
Csatolások: 0
Azonosító: 173654
Offline offline
Az ő karaktere miatt néztem végig a sorozatot, így hát sajnálom nagyon hogy nem kész benne a filmben…
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!