Starity

Szünetet tart a BTS, szólókarrierbe kezdenek a tagok

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. június 14. 20:15 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
A népszerű K-pop együttes tagjai nemrég jelentették be, hogy egy ideig szünetet tartanak.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. június 14. 22:11 #2
pporakoo
pporakoo
little euphoria
 
Státusztake my pressure to the moon, astronaut •
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.12.21.
Hozzászólás: 1538
Csatolások: 301
Azonosító: 261438
Offline offline
Szerintem már egy ideje érezni lehetett, hogy ez a nap valamikor be fog következni; főleg a legújabb albumuk miatt is, ami tulajdonképpen összefoglalja az eddigi munkásságukat. 9 év telt el azóta, hogy debütáltak, és kisebb-nagyobb szünetekkel, de végigdolgozták ezt a közel 10 évet. Ha beleszámítjuk a gyakornoki éveket is, akkor ez a szám még több. Szóval igen, rengeteg idő eltelt a kezdetek óta. Ők maguk is változtak, felnőttek ezidő alatt, így teljesen érthető, hogy most inkább magukra szeretnének fókuszálni. Hiába tudtam, hogy el fog jönni ez a nap is, amikor bejelentik, hogy ideiglenesen külön útra lépnek a tagok, engem mégis teljesen váratlanul ért. Viszont tudom, hogy nagyon jót fog tenni nekik ez a szünet. Végre arra koncentrálhatnak, amire szeretnének, kiteljesedhetnek az adott területen, fejlődhetnek emberileg — és ez a tudat tesz még boldogabbá engem. Hiszen mindezek által válnak erősebbé, hogy aztán újult erővel térhessenek vissza hozzánk. Együtt. Mondjuk így sem fogunk unatkozni, ha tényleg szólóprojektekbe kezdenek. Mindenesetre, I'm in this Bangtan Sonyeondan shit for life. Köszönöm, Bangtan.heart.gif
2022. június 15. 16:25 #3
- törölt felhasználó -    
Kíváncsi vagyok a szóló dalókra.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!