Starity

Ezért gáz példakép a fiataloknak Azahriah

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. június 24. 10:22 #1
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3282
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
A Paul Streetként megismert szerény youtubernek már nyoma sincs, Azahriah szexbotránnyal és -videóval, továbbá szókimondó dalokkal gondoskodik arról, hogy új imázsa legyen.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. június 24. 15:00 #2
Sanyedli
Sanyedli
visszatérő vendég
 
Státusz'Élni és élni hagyni!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.10.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 287817
Offline offline
Az a legnagyobb gáz, hogy a fiataloknak nagyon szar értékrendjük van.Az influenzásoktól /direkt írtam így/ csak azt latják, hogy pakolják ki magukat a közösségi médiába és hazudják azt, hogy tökéletes az életük, akkor dőlni fog a pénz.
A tévében az idiótábbnál idiótább műsorok és a celebnek nevezett senkik sem segítik a helyzetet.
Köztük ez a senkiházi Paul akárki mivel értéket ez sem teremt.
2 felhasználónak tetszik: _ToTo_, Bessie
2022. június 24. 15:02 #3
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
A “nem ő a hibás” egy poén, milliónyi ilyen tiktok is van. Minden kicsit is intelligensebb ember tudja, hogy a srác egy tahó. Buta, alpári, teljesen az alja. A hangja nem rossz, de semmiképp sem különleges. Nagyképű nagyon és durván lenéz másokat ahhoz képest, hogy mennyire tanulatlan.
2022. június 24. 16:00 #4
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Ok, boomer.
2022. június 24. 19:37 #5
Christay
Christay
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.28.
Hozzászólás: 244
Csatolások: 0
Azonosító: 263317
Offline offline
Amikor csak videókat készített annyira szimpatikus volt. És mikor megtudtam hogy a botràny mögött ő van....csalódtam.
2022. június 24. 21:18 #6
Angel_Tzuyu
Angel_Tzuyu
visszatérő vendég
 
StátuszMusic has no barriers. - Namjoon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.04.01.
Hozzászólás: 423
Csatolások: 0
Azonosító: 276094
Offline offline
NEM AZARIAH A HIBÁS,NEM Ő VOLT A HIBÁS. Viccen kívül,kit érdekel mit csinál,addig még jó dalokat adnak ki,nekem nem probléma,már pedig az új album Desh-el nagyon nagyon joooooo lett.
2022. június 24. 22:47 #7
lilla1
lilla1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.29.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 162834
Offline offline
Lehet 26 évesen öreg vagyok hozzá képest, de fogalmam sincs ki ez, életemben nem hallottam róla eddig, csak a cím keltette fel az érdeklődésemet. Kicsit utánanéztem, elég is volt, elképesztően unszimpatikus, nem is értem, hogy tekinthet valaki rá példaképként. És igenis ő a hibás.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2022. június 25. 19:45 #8
Gurs
Gurs
 
Státusz10 years ago
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.02.
Hozzászólás: 942
Csatolások: 8137
Azonosító: 193043
Offline offline
Azahriah baratnoje Luna pont hogy nem szakitott vele hanem azota kisergeti a fiucskat mint valami cockblock. Azert ot sem kell egy percig sajnalni, mert vegig vedte Azahriaht.
Fuggetlen attol hogy egyetertek-e a cikkel vagy sem, nem ertem ezt a cikket Glamster. Az osszes sztarrol lehetne irni oldalakat hogy “miert lenne xy szar peldakep”.
1 felhasználónak tetszik: Angel_Tzuyu
2022. június 25. 20:10 #9
Kacsa13 xd
Kacsa13 xd
új tag
 
Státuszzenét hallgatok 0-24 xd
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.05.04.
Hozzászólás: 19
Csatolások: 0
Azonosító: 290564
Offline offline
Én nagyot csalódtam benne, hogy erre a szintre süllyedt. Szerintem igenis ő a hibás ebben, és az még gázabb, hogyan kért bocsánatot ezután(teljesen súlytalanok voltak a szavai, és még sorolhatnám). Viszont a zenéit szeretem, és még így is az egyik kedvenc hazai előadóm maradt.
2022. június 25. 20:26 #10
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12489
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Ki ez a láma?

https://pbs.twimg.com/media/Ci7sleEWEAA6twp.jpg
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2022. június 26. 14:08 #11
Sanyedli
Sanyedli
visszatérő vendég
 
Státusz'Élni és élni hagyni!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.10.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 287817
Offline offline
LollyPoop 19 évesen messze vagyok a boomertől,de kösz a megerősítést, magyarul már ki sem tudod fejezni magad cheugy.
2022. június 26. 17:29 #12
LollyPoop
LollyPoop
 
StátuszLollyPoop még nem állította be a státuszát... és nem is fogja.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.03.08.
Hozzászólás: 941
Csatolások: 0
Azonosító: 262892
Offline offline
Kedves Sanyedli, a hozzászólásom nem neked szólt, hanem a cikk szerzőjének, nem értem minek vetted magadra.
A "cheugy" szót nem tudom értelmezni.
A kommentem lényege pedig annyi volt, hogy túl hosszú lenne kifejteni, hogy a popkultúra történetében hány ezerszer láttunk már ilyen viselkedést előadóktól (és még hányszor fogunk), ezért inkább csak egy egyszerű kifejezésbe sűrítve próbáltam reflektálni az "ezek a mai fiatalok, bezzeg a mi időnkben" kezdetű hegyi beszédre (ami lényegében maga a cikk).
És ha már... Azahriah munkásságát évek óta követem, még Paul Streetként ismertem meg, alapvetően értelmes, tehetséges srácnak tartom, de igaz, nagyon rossz irányba kezd elmenni. Viszont 20 éves fiatal legyen a talpán, aki bekerül a zeneiparba, az éjszakai életbe, nyílegyenesen ível felfelé a karrierje, a rajongói a lábai előtt hevernek, és mindezek fényében nem száll el magától. Abszolút várható volt, és mint mondtam, nem ő az első és nem is az utolsó a művészvilágban, aki ezt az utat járja be. Remélhetőleg idővel majd észhez tér.
2022. június 26. 18:38 #13
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
"ugyanis a fiatal ízlésesen és nyilvánosan tette magáévá egyik rajongóját fellépése után a mobilvécéknél."

ööö, tessék? ízlésesen?
2022. június 27. 15:09 #14
SoLettisha
SoLettisha
 
Státusz"This is who the fuck I am."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 500
Csatolások: 0
Azonosító: 159669
Offline offline
Szerintem lesz*rom, hogy beletenyerelt a jóba, ha több ilyen nem fordul elő, akkor kik vagyunk itt mi, hogy bármilyen módon ítélkezzünk felette? Azért nem egy ével óta tartó botrányos züllésről beszélünk. A srác zenél meg kiélvezi ami ezzel együtt jár, mert csak egy fiatal srác. Nem azt mondom, hogy nem ultragáz amit művelt, de nem emiatt fogom lehúzni őt. A zenéje jó, a hangja jó, igen kínos szituba keverte magát, de minden csoda három napig tart, ő pedig legalább rendelkezik öniróniával. Az meg hogy a barátnőjével ezt miként deal-elik, az ő dolguk. Nem igazán értem miért kell cikkben uszítgatni az embereket. A másik meg, hogy már borzasztóan unalmas azt olvasni, hallgatni, hogy ez meg az milyen sz*r példakép, jaj szegény fiatalok, akik követik, hallgatják stb... kicsit igazságtalan dolognak tartom, amikor valaki, aki egyszerűen csak űz egy szakmát, amit szeret, automatikusan belekémyszerítenek a példakép szerepébe. Miért kéne annak lennie? Valaki csak akkor lehet valid előadó vagy művész, ha mellette még megvilágosodott szent is? Mire fel? A szülő dolga elsősorban, hogy megfelelő erkölcsi és gondolkodásbeli normákra tanítsa a gyerekét, nem azé az emberé, akinek semmi köze hozzá. Miért ő vállaljon felelősséget más gyerekéért? Én is voltam kamasz, sok féle inger ért, sokfélét láttam, mégis képes voltam használni az agyam, és tudni hol a határ.
4 felhasználónak tetszik: Maiko, Angel_Tzuyu, madeleine., feyre
2022. június 27. 19:19 #15
Elain
Elain
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 22.05.04.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 322427
Offline offline
NEEEEM AZAHRIA A HIBÁÁÁÁS!!! XDD
2022. június 28. 15:53 #16
Sanyedli
Sanyedli
visszatérő vendég
 
Státusz'Élni és élni hagyni!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.03.10.
Hozzászólás: 236
Csatolások: 0
Azonosító: 287817
Offline offline
Kedves LollyPoop , értem bocs.Csak többen maradnak tartanak mivel nem vagyok oda az infulensokért és a celebekért.
2022. július 02. 06:55 #17
CydoniaOnThe Mars
CydoniaOnThe Mars
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 20.06.02.
Hozzászólás: 271
Csatolások: 0
Azonosító: 277863
Offline offline
"Valld be, azért lettél volna a lány helyében"
Ohh, csodás lehetett abban a dögletes bűzben üzekedni.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Azahriah Azahriah 4549.