Starity

Megszületett Khloe Kardashian második gyermeke!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. augusztus 06. 08:24 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Offline offline
Megérkezett Tristan Thompson és Khloe Kardashian második közös gyereke.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. augusztus 06. 11:04 #2
asdfgh00
asdfgh00
visszatérő vendég
 
StátuszMost éppen otthol vagyok a koronavírus miatt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.04.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 272253
Offline offline
Kiváncsian várom, hogy mi lesz a baba neve, és hogy hogyan fogják mutogatni!

Amúgy kicsit off, de Kylie-ékat se értem. Az első gyereket, Stormi Webstert mutatta mindenhol, minden létező platformon. A 4 éves kislánnyal már komoly reklámokat is megcsinált. Viszont a fiának még mindig csak a lábáról tesz ki képet, és a nevét se tudjuk. Csúnya a gyerek vagy mi?
2022. augusztus 07. 07:34 #3
Catyca87
Catyca87
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.01.18.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 285982
Offline offline
A béranyaság elég trend lett már a sztárvilágban. Azt megértem hha nem tudja kihordani a babát és azért fordulnak ehhez a lehetőséghez, de itt most miért? Nem olvastam semmit sem h lett volna vmi problémája h nem tudta volna kihordani.
2022. augusztus 07. 17:45 #4
Coreline
Coreline
» FETISH «
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.06.11.
Hozzászólás: 2238
Csatolások: 0
Azonosító: 256979
Offline offline
“Catyca87”
Én azt olvastam azert döntöttek a béranya mellett mert khloé ugyan szeretett volna még egy gyereket hogy True-nak legyen testvére viszont mivel Tristan megint megcsalta már nem akart vele úgy együtt lenni (mármint szexuálisan) de mindenképpen azt szerette volna ha a két gyerekének ugyan az az apukája így maradt a béranyaság.
Amúgy valahol megértem Khloét mert tenyleg nem jó ha van egy rakás gyereked és mindegyiknek más az apja.
2022. augusztus 07. 20:40 #5
asdfgh00
asdfgh00
visszatérő vendég
 
StátuszMost éppen otthol vagyok a koronavírus miatt.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.06.04.
Hozzászólás: 118
Csatolások: 0
Azonosító: 272253
Offline offline
"Coreline"
Ez nettó hülyeség!
Írtak már a True-val való terhességénél is olyat, hogy magasvérnyomása volt, és majdnem leszakadt a méhlepény. Ezért az orvosok nem javasolták az újabb terhességet, akár csak Kim-nél a második terhességekor, amikor Sainttel volt várandós. De ez lehet örökletes, mert Kris és Bruce esetében is így volt, Kylie után szerettek volna még egy gyereket, egy közös fiút, meg Kris-nek alapból 5 lánya és 1 fia volt csak, de volt vele is valamk baj asszem.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok