Starity

Demi Lovato szerint nem szexi dolog idősebb férfival járni

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2022. augusztus 25. 07:57 #1
Four
Four
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 19.03.12.
Hozzászólás: 0
Csatolások: 0
Azonosító: 271791
Online online
Az énekesnő még nem volt 18 éves amikor összejött az akkor 29 éves Wilmer Valderramával.
A teljes cikkhez kattints ide!
2022. augusztus 25. 13:12 #2
feyre
feyre
visszatérő vendég
 
Státuszalways and forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.04.05.
Hozzászólás: 204
Csatolások: 0
Azonosító: 289007
Offline offline
Ezzel a dallal teljesmértékben tudok azonosulni, nekem 16 évesen volt egy 25 éves pasim, nagyon naív és éretlen voltam, azt hittem akkoriban ez menő, de nagyon nem az, a kapcsolatunk nem volt normális, szimplán érzelmi manipuláció, és nem is értem, hogy a 20-as vagy 30-as éveiben lévő emberek mit akarnak egy tinédzsertől…
Eddig a dalig egyébként el sem gondolkoztam azon, hogy mennyire gáz volt Demi és Wilmer kapcsolata. Nagyon bele lehetett zúgva, mert évekig csak védte ha rákérdeztek a köztük lévő korkülönbségre.
És nem ez az első és egyetlen esete Wilmernek, anno járt a 15 éves Mandy Moore-ral, a 17 éves Lindsay Lohan-nel a 20-as éveiben, és a mostani menyasszonyánál is 12 évvel idősebb…
2022. augusztus 25. 13:28 #3
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12488
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Megint előadja a hattyú halálát, senki nem tartott fegyvert a fejéhez, hogy ezt kell tennie. Persze értem én, hogy ennyi idősen éretlen és nem látja át. Könnyen manipulálható ebben a korban bárki, de akkor ott a kérdés, hogy mért támogatnak és ajnároznak 10 éves vagy fiatalabb gyerekeket, hogy nyugodtan váltsanak nemet? Ugyanúgy manipulálhatók, ugyanúgy éretlenek, ugyanúgy nem látják át azt, hogy külső tényezők, személyek befolyásolják őket. Az egyik esetben mégis ünnepelendő dologról meg bátorságról meg kitudja milyen bullshitekről beszélünk, míg a másik esetben meg juj annak, aki ilyet tesz egy 16-17 évessel.
2022. augusztus 25. 14:27 #4
archuleta
archuleta
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 21.08.17.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 297582
Offline offline
Egy olyan férfi, aki nem képes a saját korosztályában párt találni magának, az beteg és szánalomra méltó. Fontos üzenete van a dalnak, mert sajnos nagyon sok fiatal lány (és persze fiú is) kerül ilyen helyzetben, ahol aztán a 10-15 évvel idősebb párja hosszú éveken keresztül manipulálja és érzelmileg bántalmazza, ami az egész hátralévő életét befolyásolja később.
Engem az ő kapcsolata azzal a férfival mindig is nagyon zavart és többször gondolkodtam rajta, hogy vajon Demi egyszer rájön-e, hogy mi is történt vele valójában. Hát most végre rájött hála Istennek, és végre a szeretet is elmúlt, amit érzett iránta.
Engem csak egy dolog gondolkodtat el még mindig, hogy hol voltak a szülők?
Ha lenne egy 17 éves lányom ilyen vagy hasonló helyzetben, biztos, hogy minden tőlem telhetőt megtennék, hogy ezt megakadályozzam. De hát ahány ház, annyi szokás…
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok