Starity

Sorozatok: ki mit néz? - Vigyázat, spoiler veszély!

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. szeptember 02. 07:34 #1
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Arra gondoltam, jó lenne ide egy ilyen topik, ahol az aktuálisan futó (esetleg régebbi) sorozatokról lehetne beszélni. smileeee.gif A képes fórumrészbe lehet pakolni a képeket, áradozni a kedvencekrõl, itt pedig inkább az epizódokat, híreket lehetne kitárgyalni, nem kell a rahedli képet sem átugorni és egyszerûbb is lenne. Ha a modiknak mégsem tetszik, egye fene.

Elõször a figyelmetekbe ajánlom a Fox õszi sorozataival foglalkozó kis videót, amiben beszélnek a sztárokkal, illetve egy kis bepillantást adnak az új évadokba. Van itt 24 TV film, House (már csak miatta is megéri megnézni, oltári jó poénok vannak benne laugh.gif), Prison Break, Terminator, Fringe... cool.gif
http://rapidshare.com/files/141750107/03N-FFP.08.fqm.rar
http://www.megaupload.com/?d=NZGJ58QA
http://netload.in/dateiMTc0MTI2MT/03N-FFP.08.fqm.rar.htm
Azt mondanom sem kell, hogy spoileres a tartalom. smileeee.gif
2008. szeptember 13. 17:00 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Láttátok már a legújabb Stargate: Atlantis epizódot? A végén ezt mondták a következõ rész elõzetesében:
"One will live, one will die." ohmy.gif wtf.gif Nagyon nem szeretnék senkit elveszíteni a csapatból. sad.gif
2008. szeptember 14. 12:44 #3
White Bull
White Bull
Bull Skywalker
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 15531
Csatolások: 153208
Azonosító: 10
Offline offline
Nálam ezek mennek. Nagyon jól indult a Terminator, a Fringe is ütõs lett, kiwi vagyok, hogy mi lesz, most HD-ben is felkerült végre.
2/5 Men pedig a legjobb biggrin.gif nagyon jó volt az összes része eddig.
Fringe-ben az az érdekes, hogy az elsõ két rész úgy lett lezárva, hogy vége is lehetne végülis, ezért még érdekesebb lesz. thumbsup.gif
Atlantis-t nem nézek, mert nem az alap csoport van...és nem tettszik sad.gif


"Terminator : The Sarah Connor Chronicles"

Season 2, Episode 1: Samson & Delilah
Date: 8 September 2008

Season 2, Episode 2: Automatic for the People
Date: 15 September 2008

Season 2, Episode 3: The Mousetrap
Date: 22 September 2008

Season 2, Episode 4: Episode #2.4
Date: 29 September 2008

Season 2, Episode 5: Goodbye to All That
Date: 6 October 2008

Season 2, Episode 6: Episode #2.6
Date: 13 October 2008

Season 2, Episode 7: Episode #2.7
Date: 3 November 2008


"Fringe"


Season 1, Episode 1: Pilot
Date: 9 September 2008

Season 1, Episode 2: The Same Old Story
Date: 16 September 2008

Season 1, Episode 3: The Ghost Network
Date: 23 September 2008



"Two and a Half Men"


Season 6, Episode 1: Taterhead Is Our Love Child
Date: 22 September 2008
1 felhasználónak tetszik: N.k
2008. szeptember 14. 13:24 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(White Bull @ 2008. September 14. - 12:44)
Nálam ezek mennek. Nagyon jól indult a Terminator, a Fringe is ütõs lett, kiwi vagyok, hogy mi lesz, most HD-ben is felkerült végre.
Fringe-ben az az érdekes, hogy az elsõ két rész úgy lett lezárva, hogy vége is lehetne végülis, ezért még érdekesebb lesz.  thumbsup.gif
Atlantis-t nem nézek, mert nem az alap csoport van...és nem tettszik sad.gif

A Terminátor premier nekem is nagyon tetszett, remélem, még jó sokáig fut a sorozat. smileeee.gif
A Fringe bennem vegyes érzelmeket keltett, ütõsebb kezdést vártam tõle, egy kicsit lapos lett érzésem szerint vagy csak a dupla epizód volt túl hosszú. Érdekes az ötlet és van is benne fantázia, de ennél jobban kell majd pörögnie és több rejtély, különleges eset/dolog kell bele, hogy ne tegyem félre ínségesebb idõkre, mikor nincs más.

Az Atlantis miért nem tetszik? Szerintem nem olyan rossz az, van néhány jó karakter, a humor is megmaradt az SG-1-bõl, látványból sincs hiány és a sztorik is egész jók.

A 2/5 Men-t még nem láttam, de az is szerepel a listán, hogy majd bele kéne nézni valamikor, de elég zsúfolt a program így is. biggrin.gif
2008. szeptember 15. 13:34 #5
White Bull
White Bull
Bull Skywalker
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 15531
Csatolások: 153208
Azonosító: 10
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. September 14. - 13:24)

Az Atlantis miért nem tetszik? Szerintem nem olyan rossz az, van néhány jó karakter, a humor is megmaradt az SG-1-bõl, látványból sincs hiány és a sztorik is egész jók.

A 2/5 Men-t még nem láttam, de az is szerepel a listán, hogy majd bele kéne nézni valamikor, de elég zsúfolt a program így is. biggrin.gif


Nekem elég a Fringe, holnap jön az új rész, kiwi is vagyok mi lesz!
Atlantis valahogy nem olyan, és kész smileeee.gif 2 részt láttam félig, és nem fogtak meg.
Two and a half Men, meg valami elképesztõen jó, fõleg a sok akció és sci-fi mellé wink.gif megéri bezsúfolni
2008. szeptember 15. 13:45 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Most látom, már öt évad lement belõle, tehát az több, mint 100 rész. blink.gif Télen majd szorítok neki helyet valahogy. smileeee.gif


Van most egy új sorozat, a True Blood, vámpíros, sok szép lány is van benne, meg meztelenség is, Anna Paquin a fõszereplõ, aki gondolatolvasó, érdekes és az elsõ rész tetszett is. cool.gif A fõcíme szintén nagyon bejön, király a zenéje és látványos, bár engem erõsen emlékeztet a Masters of Horror fõcímére, igaz, ez jó dolog, király sorozat volt. smileeee.gif
2008. szeptember 16. 15:11 #7
White Bull
White Bull
Bull Skywalker
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 15531
Csatolások: 153208
Azonosító: 10
Offline offline
Idézet(White Bull @ 2008. September 14. - 12:44)

"Terminator : The Sarah Connor Chronicles"


Season 2, Episode 2: Automatic for the People
Date: 15 September 2008



Nagyon jó lett! Bár kicsit félbevágták, de majd a kövi részben.
2008. szeptember 16. 16:08 #8
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nem lett az szerintem félbevágva, de az biztos, hogy király rész volt. biggrin.gif Summer különösen gyönyörû volt ebben a részben. wub.gif Jó látni egy kis ízelítõt abból, hogy nagyjából mire lehet majd számítani a T4-ben. cool.gif
Errõl jut eszembe, de jó lenne, ha a hazai Terminator könyveket feldolgoznák az USA-ban és olyan kb. 60 perces animált filmeket készítenének belõle vagy animált sorozatot, szerintem vannak annyira minõségiek, én imádtam õket. meghajolo.gif


A Prison Break-ben meg elég nagy LOL volt, mikor Linc egy nagy fejszével ment be az épületbe és senkinek nem jutott eszébe megállítani egy nagy darab, kopasz, morcos tekintetû fickót, baltával a kezében. laugh.gif
2008. szeptember 16. 16:22 #9
fikuci
fikuci
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.11.19.
Hozzászólás: 132
Csatolások: 137
Azonosító: 1538
Offline offline
X-aktákat nézem csak, a coolon szokott menni 0:15kor hétköznap. Max erre van idõm és ezt is csak addig nézem amíg az eredeti szereplõk játszanak benne. A pár éve bejött sorozatok, 24, szökés, lost meg hasonlók, amik régen futottak meg most is mennek a tvben, nem érdekelnek. Kimaradtam ebbõl a sorozatmajmolásból ami nagy divat lett mostanság.
Elnézést, ha valakit megbántottam ezzel.
2008. szeptember 16. 16:39 #10
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Én nem divatból nézem õket. smileeee.gif Régen azt hittem, milyen jó a magyar szinkron, aztán beszereztem az elsõ filmjeimet eredeti nyelven, majd néhány sorozatba is belenéztem angolul és rádöbbentem, hogy egy rakás szar. Ha nem így lett volna, ma is fõleg csak a TV-ben néznék sorozatokat, mert lehet, hogy el se kezdtem volna begyûjteni néhányat eredetiben. Utána meg úgy rákaptam a minõségi sorozatokra, hogy ma már egy rakás DVD tele van velük. laugh.gif
Magyar sorozatot meg szinte nem is nézek már (a szinkront meg persze kerülöm, amikor csak tehetem bad.gif). Pedig itthon sem lenne lehetetlen minõséget csinálni, csak ugye ahhoz kellene néhány épkézláb színész, aki jól játszik és nem túl színpadias, illetve jó forgatókönyvek, ötletek, de sajnos ebbõl van a legkevesebb... sad.gif Mert nem kell temérdek pénz ahhoz, hogy szórakoztató filmet/sorozatot csináljanak, ott van például a The Man from Earth példának. Vagy sorozatoknál mondjuk a sitcomok vagy NCIS és társai, azt is meg lehetne oldani kisebb költségvetésbõl...
Ehh, bocs az elõbbiért, blush.gif de ez most kikívánkozott, felidegesítettem magam a gagyi hazai TV/mozi biznisszel. mad.gif
2008. szeptember 16. 22:11 #11
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
Azt hiszem ez lesz az idei menü:
Californication, CSI: New York, Dexter, Friday Night Lights, Heroes, Lost, One Tree Hill (bár ennél erõsen rezeg a léc) + az újak közül majd a Dollhouse. Ezekbõl szerintem több mint a felével már 5 rész után le leszek maradva. biggrin.gif
Uborkaszezonra meg darálnivalónak talonban: Eli Stone, Entourage, Point Pleasant, Six Feet Under, Veronica Mars + az Alias és Gilmore Girls lemaradásom. biggrin.gif
Fringe-be nem merek belekzdeni, 2 J. J. Abrams-sorozat éppen elég. biggrin.gif
2008. szeptember 16. 22:25 #12
- törölt felhasználó -    
szkófildot meg a tahót ... rohog.gif
2008. szeptember 16. 22:33 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet(Billy Costigan @ 2008. September 16. - 21:25)
szkófildot meg a tahót ...  rohog.gif

Az tegnap volt. laugh.gif
2008. szeptember 16. 22:40 #14
ML
ML
Special Agent
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.03.06.
Hozzászólás: 16254
Csatolások: 49586
Azonosító: 4268
Offline offline
Idézet(Billy Costigan @ 2008. September 16. - 22:25)
szkófildot meg a tahót ...  rohog.gif


Lebuktál! tongue.gif biggrin.gif
Én meg elfelejtettem: House-t is kellene néznem, most már csak idõt kellene mindenre találnom. biggrin.gif
2008. szeptember 16. 22:49 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet(ML @ 2008. September 16. - 21:40)
Lebuktál! tongue.gif biggrin.gif


kussss .... vagycsirkelábatkapsztedisznó ... rohog.gif
2008. szeptember 16. 22:50 #16
balint
balint
Fantasztikus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 1402
Csatolások: 973
Azonosító: 7
Offline offline
Hát ma megnéztem a Nenszi végét, aztán a "szkófildet", meg a Terminátorokat w00t.gif
De hogy összesen mit nézek azt ne kérdezze senki, magam sem tudnám felsorolni rohog.gif
2008. szeptember 19. 08:00 #17
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Supernatural 4x01

ohmy.gif Hoppá, ez sem volt egy gyenge szezonnyitó! meghajolo.gif A szokásos cool dumák mellett a végén jött a nagy meglepetés, amit egyelõre nem spoilerezek el. biggrin.gif Annyit viszont mondok, hogy szerintem ebben az évadban egymásnak eresztik Deant és Samet, akinek már ki tudja milyen erõi vannak, hála Rubynak. Ja, annak örülök, hogy visszatért, csak ugye más formában. Katie Cassidy távozását sajnálom, viszont Genevieve Cortese-nek nagyon örülök. smileeee.gif (Vele kapcsolatban jó hír, hogy nem tûnik el, a Harper's Island-ban lehet majd látni.) Egy dolgot hiányoltam csak, mutathattak volna többet a pokolból. De legalább az elején az összefoglaló kiba*ott jó volt! Hiába no, AC/DC-vel nem lehet rossz klipet csinálni. cool.gif meghajolo.gif Igaz, a szokásos "Carry on Wayward Son"-t vártam, de szerintem jó, hogy lecserélték, már nem a Winchester papáról szól a sorozat és ez a dal most jobban illett a bevezetéshez. thumbsup.gif
10/10 simán. cool.gif
2008. szeptember 19. 08:05 #18
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. September 19. - 08:00)
Supernatural 4x01

ohmy.gif Hoppá, ez sem volt egy gyenge szezonnyitó! meghajolo.gif A szokásos cool dumák mellett a végén jött a nagy meglepetés, amit egyelõre nem spoilerezek el. biggrin.gif Annyit viszont mondok, hogy szerintem ebben az évadban egymásnak eresztik Deant és Samet, akinek már ki tudja milyen erõi vannak, hála Rubynak. Ja, annak örülök, hogy visszatért, csak ugye más formában. Katie Cassidy távozását sajnálom, viszont Genevieve Cortese-nek nagyon örülök. smileeee.gif (Vele kapcsolatban jó hír, hogy nem tûnik el, a Harper's Island-ban lehet majd látni.) Egy dolgot hiányoltam csak, mutathattak volna többet a pokolból. De legalább az elején az összefoglaló kiba*ott jó volt! Hiába no, AC/DC-vel nem lehet rossz klipet csinálni. cool.gif  meghajolo.gif Igaz, a szokásos "Carry on Wayward Son"-t vártam, de szerintem jó, hogy lecserélték, már nem a Winchester papáról szól a sorozat és ez a dal most jobban illett a bevezetéshez. thumbsup.gif
10/10 simán. cool.gif


Asszem akkor a negyedik évadban sem fogok csalódni... biggrin.gif thumbsup.gif
2008. szeptember 19. 08:33 #19
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Van egy olyan érzésem, hogy az eddigieknél sokkal durvább lesz ez az évad. cool.gif biggrin.gif

AC/DC - You Shook Me All Night Long <- Ezzel indult. cool.gif
Elsõ 9 és fél perc. - Gyorsan nézze meg, aki nem bír várni, biztos gyorsan leszedik. biggrin.gif Imádom, ahogy összevágták a bevezetõ klipet, meg utána azt a kis horror részt. cool.gif
2008. szeptember 19. 09:19 #20
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Californication 1. évadát bedaráltam (kimaradt anno blush.gif), meg még a 2 preair részt 2. évadból. Nagyon jó a szereplõgárda meg a miliõ, Mulder ügynöknek sokat nem kell alakítania, állítólag az életben is ilyen szexõrült, volt is elvonókúrán miatta 110.gif

Még nézem/várom: PrisonBreak, Dexter, House, 24, Terminator, Lost, Heroes, Fringe, Chuck, How I Met Your Mother, IT Crowd.
Igen az agyonhypeoltakat zömmel tongue.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!