Starity

Milyen játékkal játszol mostanában ?

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. szeptember 30. 21:21 #1
- törölt felhasználó -    
Gondolom a sok felhasználó közül van sok játékoslelkû is. Ez a téma arra "készült",hogy megosszuk egymással,mivel játszunk most,vagy mit fejeztünk be épp.
Lányok is bátran írhatnak,a Sims is játék biggrin.gif (sõõt, a pasziánsz is biggrin.gif)

Én mostanában a Kung Fu Panda-val játszok. Jack Black hatalmasat alakít a játékban is,már csak emiatt érdemes játszani vele biggrin.gif

na ti jöttök biggrin.gif beer.gif
2008. szeptember 30. 22:17 #2
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Ami mindig fent van a Counter Strike: Source, jó kikapcsolni egy kicsit. cool.gif biggrin.gif Mostanában felraktam újra az UT2004-et, hiányzott már az InstaGIB-es CTF a FaceClassicon és a Bombing Run (ez fõleg a RomraMoonStation pályán, igazi õrület!). thumbsup.gif
A Deus Ex is megint elõkerült, de nem tudom, most meddig jutok el benne, mert bár imádom, A kedvenc játékom, de "nemsoká" jön a Hell's Highway és azt már nagyon várom.

Legutóbb a Space Siege-et játszottam végig, de csalódás volt. A Dungeon Siege után ez nagyon kevés, bár, ha tényleg kijön majd konzolokon, akkor nem meglepõ, oda ez biztos nagyon jó lesz, de PC-n elég vérszegény. Ok, lehet fejlõdni, de szinte csak dísz, mert gondolkodni kell, NPC-kkel alig van interakció, a játékmenet annyi, mint egy agyatlan FPS-ben, hogy még elõre és lõsz ész nélkül, ugyanis hiába halsz meg, semmi büntetés, a közelben újraéledsz és mehet tovább, plusz a lõszer sem fogyik ki, a fegyver sem melegszik/romlik el és újratölteni sem kell. Valamennyi hangulata van, a zene nem rossz, de hamar meg lehet unni, ezért egyszerre maximum néhány óráig javasolt játszani, mert csak felidegesíted magad és kidobod a francba. A grafika ok, a fizika sem rossz, de néhány jól kinézõ dologtól eltekintve unalmas a dizájn is, nem csak a játékmenet. A történet egy gyenge B-mozi szintû sci-fi-nél is rosszabb, közepes-gyenge hangokkal.
De hack&slash fanoknak lehet ajánlani, egyszer végignyomható, csak ne egybe próbáljátok fogyasztani. A multit nem néztem, a single bõven elég volt. biggrin.gif 7/10


Még a Deep Space Nine: The Fallen van fent a gépen, de azt egy ideje már félretettem, pedig be kéne már fejezni. Több színész is van a sorozatból, akik a hangjukat adják, ami hatalmas élmény (például a Kirát alakító Nana Visitor wub.gif) és a DS9 egy részét is be lehet járni, ami nekem, mint rajongónak óriási dolog. smileeee.gif A játék maga akció-kaland egy egész jó sztorival, de a közepesen kivitelezett játékmenet ront az összképen. Ha egy profibb csapat készítette volna, biztos hogy sokkal többen ismernék és talán már több folytatást megért volna.
8/10, csak azért is. cool.gif biggrin.gif

A Dead Space sem tûnik rossznak és a túlnyomórészt magyarok által fejlesztett Crysis: Warhead-et is meg kéne majd nézni. smileeee.gif
2008. október 01. 06:48 #3
- törölt felhasználó -    
CSS eredetiben van meg ?? ha igen akkor játszhatnánk smileeee.gif (nekem eredeti)
2008. október 01. 07:43 #4
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Sajnos nem, sad.gif de hamachival semmi akadálya a dolognak. biggrin.gif
2008. október 01. 14:26 #5
- törölt felhasználó -    
vagy tört szervereken játszhatunk
2008. október 10. 22:57 #6
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Jewel Quest III.
2008. október 11. 10:17 #7
Klau0604
Klau0604
 
Státuszelegem van...nem kell sem a szavazod,sem pedig,hogy barátnak jelölj,értem?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.14.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 106
Azonosító: 66181
Offline offline
nem szoktam játszani, inkább csak msn-ezek biggrin.gif de 2 éve még Sims2-t nyomtam biggrin.gif
2008. október 11. 10:26 #8
- törölt felhasználó -    
Játék...??? biggrin.gif
Na néha azért becsúszik egy kis Mah Jong.
2008. október 11. 15:31 #9
cápa
cápa
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.08.11.
Hozzászólás: 4359
Csatolások: 12883
Azonosító: 8237
Offline offline
STALKER, Battlefield.
Vagy amihez épp kedvem és idõm van. tongue.gif
2008. október 11. 15:59 #10
- törölt felhasználó -    
Idén végigjátszottam a Knights of the Old Republic mindkét részét. Isteniek. wub.gif (Leszámítva, hogy a második rész végét a szûkös határidõ miatt lóhalálában összecsapták.)
Tavaly jól elvoltam két Agatha Christie-s kalandjátékkal (Tíz kicsi néger és a Gyilkosság az Orient Expresszen), úgyhogy kipróbáltam a Nyaraló gyilkosokat is. Eredmény: zzzzzzzzzzzz. Dögunalom.
Kalandjátékos terepen maradva lecsaptam a Syberiára is, annyi jót olvastam róla, kíváncsi voltam rá. Nos, a hangulat és a látványvilág remek, de sajnos a történet alapvetõ elemét képezõ nyikorgó robotok engem hihetetlenül irritáltak, úgyhogy egy felvonás után abbahagytam. A második résszel ugyanígy jártam. Ezzel szemben a könnyedebbnek, párbeszédek terén gagyibbnak számító Tunguska tetszett, alig várom a második részt.
Mostanában a Neverwinter Nights második részét nyúzom. A grafika gyönyörû (legalábbis laikus szemmel nézve), bár helyenként túlságosan is tarkabarka. A történetrõl még nem tudok nyilatkozni, épphogy túlestem a falusi mulatságon és az azt követõ csatán. :-)

Közben pedig vágom a centit a következõ Tomb Raiderig és a Diablo 3-ig. (Esetleg imádkozom a Kotor 3-ért *nem, nem az MMO-ért* és valami Forgotten Realms-témakörös mestermûért.)

szerk: Apropó, passziánsz. Apu 63 évesen felfedezte, hogy a számítógépen játszani is tud, azóta le sem lehet robbantani a kártyajátékokról. cool.gif

Tavaly próbálkoztam a Simsszel is, mármint az elsõ rész ezer éve megvan, sokszor nekiugrottam már, de rendszerint azelõtt megunom az egészet, hogy végleg berendezném álmaim házát. A második részbe épp csak belelestem, igazán szép, a kiegészítõk is érdekesek, de máig nem értem az imádatot. :-)
2008. október 11. 16:15 #11
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Multiba eddig Cod 4 volt, de pb miatt újra kellett rakni, és eltünt a rangom, kedvenc fegyvereim, ezért gondoltam rá hogy lehet hogy befejezem, esetleg multiba cod 2. Pedig van is HC szerverünk, klánunk cod 4-be, majd még meglátom. Aztán Clive Barker's Jericho. Ennél sajnos végzetesen elakadtam, ha lesz is rá pénzem akkor se veszek inkább konzolt ez miatt. Mivel elég sok játékba van konzolon, állítólag speciális irányítás (pl. elõre, hátra, le, fel, idõre). Ezenkívül Need For Speed. A Hot Pursuit 2-õt a nyáron végigvittem, aztán a többi jönne sorba. Carbon úgy néz ki kényszerbõl kimarad, mert kb. hét eleje óta, csak az eset szerint, az nfsc.exe probably unknown NewHeur_PE vírus, pedig már Augusztusba telepítettem, akkor még semmi. Ezenkívül sokat kamionozok, 18 Wheels of Steel játékokkal, most a Convoy-nál tartok. Aztán nagyon szeretem a WW 2-es játékokat is, kivéve Cod-ban a szovjet küldetéseket. Kedvenc játéktipusaim FPS, TPS, szimulátor kategória elsõsorban. Én az egyesek szerint agyatlan megyek és lövököt is nagyon szeretem, multiban is kedvencem a TDM (mert ha küldetést akarok ott a single player), szivesen kempelek, gl-ezek stb. Azt még hogy mi következik ami single player FPS, TPS, azt még nem tudom.
2008. október 11. 22:43 #12
joepapi
joepapi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.05.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 2
Azonosító: 57229
Offline offline
Call of Duty 2
2008. október 12. 08:59 #13
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Aribeth @ 2008. October 11. - 15:59)
Idén végigjátszottam a Knights of the Old Republic mindkét részét. Isteniek.  wub.gif (Leszámítva, hogy a második rész végét a szûkös határidõ miatt lóhalálában összecsapták.)

meghajolo.gif A KOTOR játékok nekem is nagy kedvenceim, többször végigvittem már õket. smileeee.gif A második részre tényleg túl kevés idõ volt (###### LukasArc), de nekem talán mégis az tetszik jobban, nincs benne annyi felesleges mászkálás és valahogy összeszedettebnek tûnt.
Idézet(Aribeth @ 2008. October 11. - 15:59)
Kalandjátékos terepen maradva lecsaptam a Syberiára is, annyi jót olvastam róla, kíváncsi voltam rá. Nos, a hangulat és a látványvilág remek, de sajnos a történet alapvetõ elemét képezõ nyikorgó robotok engem hihetetlenül irritáltak, úgyhogy egy felvonás után abbahagytam. A második résszel ugyanígy jártam. Ezzel szemben a könnyedebbnek, párbeszédek terén gagyibbnak számító Tunguska tetszett, alig várom a második részt.

Nekem tetszett a Syberia úgy, ahogy volt, meg kéne majd nézni a csapat legutóbbi játékát is, jónak néz ki. A Tunguska szerintem nem gagyibb volt, a német fejlesztõk nem vették komolyan magukat sem és sok humort belecsempésztek, illetve a mûfajt is kifigurázták néha, jókat mosolyogtam/nevettem játszás közben. smileeee.gif A második részt én is nagyon várom. cool.gif
Idézet(Aribeth @ 2008. October 11. - 15:59)
Mostanában a Neverwinter Nights második részét nyúzom. A grafika gyönyörû (legalábbis laikus szemmel nézve), bár helyenként túlságosan is tarkabarka. A történetrõl még nem tudok nyilatkozni, épphogy túlestem a falusi mulatságon és az azt követõ csatán. :-)

Ennek csak a demóját ismerem, de régóta tervezem a beszerzését, ami szerintem télen esedékes is lesz, mikor semmi más nem lesz, idõ viszont mint a tenger.
Idézet(Aribeth @ 2008. October 11. - 15:59)
Közben pedig vágom a centit a következõ Tomb Raiderig és a Diablo 3-ig. (Esetleg imádkozom a Kotor 3-ért *nem, nem az MMO-ért* és valami Forgotten Realms-témakörös mestermûért.)

Egy KOTOR 3-at én is nagyon szeretnék látni, az Obsidian remélem, hogy dolgozik rajta titokban vagy a Bioware, mindegy, csak jöjjön! Az MMO-kat nagyon nem csípem, hogy finoman fogalmazzak, bár a Star Trek Online valószínûleg kivétel lesz (hiába no, nagy fan vagyok, minimum egy ingyenes hétre-hétvégére benevezek). A Dio3 talán érdekesebb lesz, mint az elõdei, a Tomb Raider pedig szintén nagyon várom.
Idézet(Aribeth @ 2008. October 11. - 15:59)
Tavaly próbálkoztam a Simsszel is, mármint az elsõ rész ezer éve megvan, sokszor nekiugrottam már, de rendszerint azelõtt megunom az egészet, hogy végleg berendezném álmaim házát. A második részbe épp csak belelestem, igazán szép, a kiegészítõk is érdekesek, de máig nem értem az imádatot. :-)

thumbsup.gif Az elsõ részt én is kipróbáltam anno unokatestvéreméknél, de én kb 20 perc után nagyon untam. laugh.gif Az ilyen játékok nem tudnak lekötni, nekem vagy jó sztori vagy élvezetes játékmenet kell, a Sims és hasonszõrû játékok egyikkel sem rendelkeznek.
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. October 11. - 16:15)
Aztán Clive Barker's Jericho. Ennél sajnos végzetesen elakadtam

Hol akadtál el? Talán tudok segíteni. smileeee.gif Nekem nagyon tetszett, bár az igaz, hogy voltak hibái-hiányosságai. Remélem, a második részre nem kell 2-3 évnél többet várni.
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. October 11. - 16:15)
Ezenkívül Need For Speed.

Nem rossz sorozat, ha kijön valamelyik rész, akkor azt általában végigviszem az NFSU óta, bár a legutóbbi, a Pro Street elég gyenge volt, azt otthagytam... A nemsoká megjelenõ Undercover viszont megint jobbnak néz ki, majd meglátjuk.
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. October 11. - 16:15)
Aztán nagyon szeretem a WW 2-es játékokat is, kivéve Cod-ban a szovjet küldetéseket. Kedvenc játéktipusaim FPS, TPS, szimulátor kategória elsõsorban. Én az egyesek szerint agyatlan megyek és lövököt is nagyon szeretem, multiban is kedvencem a TDM (mert ha küldetést akarok ott a single player), szivesen kempelek, gl-ezek stb. Azt még hogy mi következik ami single player FPS, TPS, azt még nem tudom.

A WW2 nekem is kedvencem, ha még nem próbáltad, nagyon ajánlom a Brothers in Arms sorozatot, most jött ki pár napja a harmadik rész, a Hell's Highway. Legjobban úgy tudnám jellemezni, hogy "interaktív Band of Brothers". cool.gif Kiváló sztori, nagyszerûen mesélik el, a játékmenet tovább javult, a taktika mellé egy kicsit több akciózás is belefér, Authentic nehézségen meg elég brutális. Értékelni kb 9/10-re tudnám, a grafika többnyire gyönyörû és a zenék, hangok is nagyon jók. A multi kicsit összecsapott, de nem rossz azért. Sõt, én is tudok játszani vele, tehát ha valakinek van kedve egy kis multi-mókához, akkor majd szóljon. biggrin.gif


Amit én nagyon várok, az a Deus Ex 3, az elsõ rész máig a #1. kedvencem, zseniális játék, folytatás nem érte el azt a színvonalat, a harmadik viszont megint egész jónak tûnik az eddigi infók/képek alapján. Lent a fõszereplõ képe. cool.gif

2008. október 14. 01:19 #14
- törölt felhasználó -    
Warhammer 40000: Dawn of War
felraktam megint biggrin.gif lehet fogok multizni
2008. október 14. 05:41 #15
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Pure: smokin.gif meghajolo.gif

Ahogy a cím is mondja, tiszta élvezet. cool.gif Már a demó is ígéretes volt, a teljes játék pedig beváltotta a reményeimet, nagyszerû lett. smileeee.gif Az irányítás nagyon jó, a látvány fantasztikus, a gépigény nem magas, a zenék nagyszerûek, a pályák is jók és még csak egy picit kóstoltam bele. Röviden: imádom, 9/10 simán megvan. thumbup2.gif
2008. október 14. 08:58 #16
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 12. - 08:59)

Hol akadtál el? Talán tudok segíteni. smileeee.gif Nekem nagyon tetszett, bár az igaz, hogy voltak hibái-hiányosságai. Remélem, a második részre nem kell 2-3 évnél többet várni.


A középkori várban akadtam el. Amikor már 3-man maradunk, és az egyik felmászik 1 barlangba, ott megy kicsit, kijut, és 1 kút szerû nyíláson kéne lejutni. Utánam is jön valaki a nyílásba. Na ez nem sikerül sehogyan se. Amikor az ellenség utánam jön, még 2-õt lépek max. lefelé, aztán mindig leesek. Ezt nem vagyok képes megcsinálni, már kb. 2 órát szenvedtem vele nyáron és inkább hagytam. Nekem az ilyen speciális irányítás nem megy sajnos, pedig tetszett más szempontból, és érdekelne a vége. cray.gif cray.gif cry.gif cry.gif
2008. október 14. 10:59 #17
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Kalandjáték-fan lévén szinte az összes ismert/kevésbé ismert játékot végignyomtam, néhai klasszikusokat is mint pl "Day of the Tentacle", "Full Throttle", "The Dig", "Monkey Island", "Sam&Max", "Grim Fandango", stb....a lista nagyon hosszú lenne felsorolni mind. Egyértelmû hogy régen sokkal hangulatosabb játékok készültek, valahogy akkor még ugye nem a látványra, hanem a játszhatóságra gyúrtak inkább.
Szó se róla ma is vannak hangulatos és jó játékok de a klasszikusokkal egyik se ér fel...talán nem is fog. De azért a Syberia, Runaway, Longest Journey és azok folytatásai kiemelkedõek és hozzák a régi játékok színvonalát.

Tyütyi2006: próbáld ki akkor a Fahrenheitet, abban pont ilyen konzolos reflexjátékok vannak nem is kevés...zömmel szinte csak azokból áll a nehézség, nem logikai kaland. Fõleg hardon vicces smileeee.gif
De a non-lineáris többszálon futó többkarakteres story nagyon bejött.

A Syberia pedig Benoit Sokal mestermûve ez egyértelmû...a történet annyira magával ragadó, hogy ilyenekbõl kéne mégtöbb, csak sajnos kevés van sad.gif

Ha ki kéne választanom játékot akkor a 2 etalon Monkey Island és Day of the Tentacle forever thumbsup.gif
2008. október 14. 16:14 #18
imi
imi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.06.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 2
Azonosító: 60146
Offline offline
egy igen beteg játékban vagyok éppen
2008. október 14. 16:17 #19
zilinda
zilinda
Starity realist
 
StátuszI will give to you the love you seek and more... (8)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.03.
Hozzászólás: 3966
Csatolások: 22042
Azonosító: 48314
Offline offline
Sims 2 rolleyes.gif
2008. október 14. 16:30 #20
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Honfoglaló
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!