Starity

Milyen játékkal játszol mostanában ?

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. október 14. 16:54 #21
- törölt felhasználó -    
Sztem amint lejön a SILENT HILL 4, rávetõdök a PS2-vel.
Amúgy a hangulatomtól függ, de PC-n csak kalndjátékot nyúzok (TUNGUSKA, SYBERIA 1-2, vagy az új kedvencem, a NIBIRU:AGE OF SECRETS)

PS2-n meg amim csak van...
2008. október 14. 21:21 #22
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(frenetiq @ 2008. October 14. - 10:59)
Tyütyi2006: próbáld ki akkor a Fahrenheitet, abban pont ilyen konzolos reflexjátékok vannak nem is kevés...zömmel szinte csak azokból áll a nehézség, nem logikai kaland. Fõleg hardon vicces smileeee.gif
De a non-lineáris többszálon futó többkarakteres story nagyon bejött.

Akkor inkább nem kérek belõle. Ma nekiálltam a Crysis Warhead-nak, nagyon tetszik. Sokkal jobb mint a 18 WoS Convoy. Igazi felüdülés Convoy közben.
2008. október 14. 22:47 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2008. October 14. - 05:41)
Pure: smokin.gif meghajolo.gif

Ahogy a cím is mondja, tiszta élvezet. cool.gif Már a demó is ígéretes volt, a teljes játék pedig beváltotta a reményeimet, nagyszerû lett. smileeee.gif Az irányítás nagyon jó, a látvány fantasztikus, a gépigény nem magas, a zenék nagyszerûek, a pályák is jók és még csak egy picit kóstoltam bele. Röviden: imádom, 9/10 simán megvan. thumbup2.gif

jaja Pure fantasztikus,fenomenális játék,én már a videó alapján tudtam biggrin.gif zenékbõl pendulum a legfaszább szerintem,pályák meg tényleg baromi jók,meg az a legjobb az egészben hogy te rakod össze az ATV-t alkatrészrõl-alkatrészre .nagy game beer.gif
2008. október 15. 06:42 #24
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Vinsanity @ 2008. October 14. - 22:47)
meg az a legjobb az egészben hogy te rakod össze az ATV-t alkatrészrõl-alkatrészre .nagy game beer.gif

Egy ilyesmi játékot tervezett egy magyar csapat is, ha jól emlékszek, de azt hiszem azóta õk már nincsenek vagy csak a projekt ment a kukába. Pedig jó lett volna. sad.gif
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. October 14. - 08:58)
A középkori várban akadtam el. Amikor már 3-man maradunk, és az egyik felmászik 1 barlangba, ott megy kicsit, kijut, és 1 kút szerû nyíláson kéne lejutni. Utánam is jön valaki a nyílásba. Na ez nem sikerül sehogyan se. Amikor az ellenség utánam jön, még 2-õt lépek max. lefelé, aztán mindig leesek. Ezt nem vagyok képes megcsinálni, már kb. 2 órát szenvedtem vele nyáron és inkább hagytam. Nekem az ilyen speciális irányítás nem megy sajnos, pedig tetszett más szempontból, és érdekelne a vége. cray.gif  cray.gif  cry.gif  cry.gif

Pedig az még nem is a legnehezebb. biggrin.gif Szerintem próbálkozz még meg vele, csak figyelni kell és idõben megnyomni a felvillanó gombokat. Ebben a játékban egész jól megvan csinálva, nem kell millió gombot nyomkodni egymás után, mint pl. a GTA: San Andreasban, az idõ is elegendõ, nem kapják el túl hamar a jelet, meg lehet csinálni. smileeee.gif
A játéktól amúgy én sokkal többet vártam, de azért tényleg jó lett. Bár, talán egy tapasztaltabb csapat és egy jobb kiadó párosával még élvezetesebb lehetett volna. Egy 8.5/10-et így is megadnék rá. user posted image
Idézet(frenetiq @ 2008. October 14. - 10:59)
Tyütyi2006: próbáld ki akkor a Fahrenheitet, abban pont ilyen konzolos reflexjátékok vannak nem is kevés...zömmel szinte csak azokból áll a nehézség, nem logikai kaland. Fõleg hardon vicces smileeee.gif
De a non-lineáris többszálon futó többkarakteres story nagyon bejött.

Na ebben már tényleg nehezek a gombnyomkodós feladatok. biggrin.gif A játék viszont zseniális, imádom. 10/10 Bízok benne, hogy a fejlesztõk következõ játéka is utat talál majd a PC-re valamennyi idõ után és nem marad PS3 exkluzív.
Idézet(inspiredboy @ 2008. October 14. - 16:54)
TUNGUSKA, SYBERIA 1-2, vagy az új kedvencem, a NIBIRU:AGE OF SECRETS

Ezt mind ismerem és nagyon kedvelem én is. cool.gif

A Crysis: Warhead meg várólistán van, de biztos kipróbálom majd, magyar fejlesztés és a gépigénye is kisebb, mint az alapnak. És ha minden igaz, még jobb is lett. biggrin.gif
2008. október 15. 07:27 #25
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Idézet(imi @ 2008. October 14. - 15:14)
egy igen beteg játékban vagyok éppen

World of Warcraft? biggrin.gif
2008. október 15. 09:16 #26
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 15. - 06:42)
Pedig az még nem is a legnehezebb. biggrin.gif Szerintem próbálkozz még meg vele, csak figyelni kell és idõben megnyomni a felvillanó gombokat. Ebben a játékban egész jól megvan csinálva, nem kell millió gombot nyomkodni egymás után, mint pl. a GTA: San Andreasban, az idõ is elegendõ, nem kapják el túl hamar a jelet, meg lehet csinálni. smileeee.gif

Hát én nem tudom fogok e még próbálkozni vele, szerintem 100%-osan esélytelen. Warheadba legalább nincsenek ilyenek. Nekem sajnos az ilyen részek nemigazán mennek játékba, tetszeni se tetszik mert nehéz, akkor már inkább a csak megyek és lövök, mint az ilyen rész.
2008. október 17. 22:23 #27
pjotr83
pjotr83
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.12.21.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 11151
Offline offline
Syberia I-II nekem is nagy kedvenceim voltak, én is hiányolom az effajta játékokat... bár elég régi a gépem, 1-2 éve nem követem annyira az új játékokat, így nem tudom, mostanában mi a felhozatal a mûfajban...
A mûfaj kedvelõinek ajánlom még a Return To Mysterious Island-et és a Sinking Islandet... utóbbi azt hiszem Sokal játéka. Bár nem korszakalkotó klasszikusok, nekem tetszettek.

A Fahrenheit nekem is nagyon tetszett, de én is egy ilyen gombnyomkodós marhaságnál akadtam el, utálom az ilyeneket. reklamalo.gif Pedig annyira érdekelt volna a történet, meg a logikai részek, sajnáltam, hogy emiatt uninstall lett a sorsa... dry.gif

Most az NFS:Carbon-t tolom végig Tuner kocsikkal, épp a fõellenségnél tartok, Skyline-nal próbálom legyûrni. biggrin.gif Azt utálom, hogy elõtte nyolcvankettedszer is meg kell verni a többi három majmot háromszor egymás után, addigra meg már elmegy a kedvem a kanyontól, menteni meg ugye nem lehet, így meg rohadtul idõigényes. smileeee.gif Pedig kivitelezhetõ lenne a dolog...
2008. október 19. 13:09 #28
suzy182
suzy182
♥sweetkisses♥
 
StátuszIt's the sweetest sin..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 6765
Csatolások: 13320
Azonosító: 31521
Offline offline
Worms World Party biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Vinsanity
2008. október 19. 13:36 #29
Bogi13
Bogi13
陽炎
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.27.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 50928
Azonosító: 62047
Offline offline
Sims 2 laugh.gif
2008. október 19. 21:42 #30
- törölt felhasználó -    
Idézet(suzy182 @ 2008. October 19. - 13:09)
Worms World Party biggrin.gif

legjobb smileeee.gif

tóni hók 4 meg gitár híró 3 mostanában
2008. október 20. 03:56 #31
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Crysis: Warhead smileeee.gif

Meg kell mondjam, tényleg jobb lett, mint az alap játék, nem annyira unalmas. Majd ha befejeztem, írok egy bõvebb értékelést, de eddig (üldözés a jégen) tetszik. smileeee.gif
2008. október 20. 04:19 #32
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 20. - 03:56)
Crysis: Warhead smileeee.gif

Meg kell mondjam, tényleg jobb lett, mint az alap játék, nem annyira unalmas. Majd ha befejeztem, írok egy bõvebb értékelést, de eddig (üldözés a jégen) tetszik. smileeee.gif

Én már végigvittem, nagyon jó lett.
2008. október 20. 12:02 #33
- törölt felhasználó -    
nekem sajnos nincs atomerõmûvem,hogy elinduljon sad.gif
2008. október 20. 18:20 #34
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Nem kell hozzá túl brutális gép. Feltéve, hogy nem muszáj teljes pompájában tündökölni a játéknak. biggrin.gif Nekem 3GHz-es P4-em van, 1.5GB RAM és egy 7600GT, így 1024-ben Mainstream beállításokon (tehát normál) játszhatóan (20 fps +/- egy-két frame biggrin.gif) fut.
2008. október 21. 19:50 #35
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Jelenleg erre várok tûkön ülve: ALAN WAKE ohmy.gif
2008. október 22. 17:36 #36
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Én még nem láttam abból olyat, ami annyira felcsigázott volna. Egy jól összevágott trailertõl nem vágom hanyatt magam. mellow.gif Ott van például a Space Siege, ami korábban nagyon izgalmasnak tûnt, de aztán kipróbáltam és koppantam. Akkor már inkább a Mirror's Edge, na az sokkal érdekesebbnek néz ki. cool.gif Persze a Remedy már bizonyított korábban a Max Payne-ekkel, de egy ilyen horror-thriller játékot sokkal nehezebb jól megcsinálni.

A Crysis: Warhead nem volt rossz, de az élvezhetõség miatt kicsit még visszább kellett vennem a grafikán késõbb, mert valamiért a jeges, fagyos részeken nem ment annyira jól, mint a dzsungelben. A történetmesélés sokat javult az alaphoz képest, a játékmenet maradt ugyanaz, de itt sokkal kevesebb volt az üresjárat, unalmas rész. Bár, néha kicsit túl árkádos érzésem volt, tehát még fejlõdhet a jórészt magyar csapat, de elsõ játéknak így is nagyszerû volt. user posted image Értékelésnél kb azt tudom mondani, mint a Crysis-nál, valahol a 8-as és 9-es között, mert jó játék, de de nem kiemelkedõ és újrajátszásra sem sarkall úgy igazán semmi.
Például a Hell's Highway-t már többször is végignyomtam, egyszer Authentic nehézségen is, ahol ugyebár nincs semmilyen kijelzõ és célkereszt sem. cool.gif
2008. október 22. 21:40 #37
- törölt felhasználó -    
Far Cry 2-t próbálta már valaki ?

Én most a Guitar Hero World Tour-t várom kegyetlenül,mert elvileg lesz pc-re mint a 3.

ja meg majd jön le az NBA 2K9,Fifa09,PES 2009
ezekkel fogom majd tolni szünetben
2008. október 22. 23:18 #38
balint
balint
Fantasztikus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 1402
Csatolások: 973
Azonosító: 7
Offline offline
Idézet(Vinsanity @ 2008. October 22. - 21:40)
Far Cry 2-t próbálta már valaki ?


Nálam szaggatgatott a bevezetõ "videó", így a bencsmarkkal szórakoztam leginkább hogy belõjek egy nagyjából használható konfigot magamnak biggrin.gif
(Meg persze élvezettel néztem a felrobbanó csirkék röpködõ hulláját, csak néha megússzák a kis dögök _nevet.gif )
2008. október 23. 05:46 #39
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(balint @ 2008. October 22. - 23:18)
(Meg persze élvezettel néztem a felrobbanó csirkék röpködõ hulláját, csak néha megússzák a kis dögök  _nevet.gif )

Én a Hell's Highway-ben gyilkoltam a birkákat és a csirkéket. gonosz.gif laugh.gif Az FC2-t meg én is kipróbálom majd, lehet, hogy jobb lesz, mint az elõdei vagy a Crysis játékok. smileeee.gif


Amúgy meg végignyomtam a SAS Secure Tomorrow címre hallgat budget kategóriás játékot... Egyszerû, mint a bot, nem is túl szép, de legalább könnyen bele lehet akadni a társakba vagy a tárgyakba. biggrin.gif A FEAR elsõ részének a motorját használja, de annál rosszabbul néz ki, viszont legalább a gépigény nagyon alacsony. Vannak átvezetõ videók, egy iszonyatosan sablonos sztori, tökös brit kommandósok, káromkodás és lassított idõ. laugh.gif Utóbbi akkor, ha villanógránátot dobnak be a társak, mikor felkészülnek a behatoláshoz (látszik, hogy a R6 Vegas-szal sokat játszottak biggrin.gif), így gyorsan be kell szaladni és a kábult terroristákat lekaszabolni. Egyszerre négy fegyvert hordhatsz magadnál, lõszer mindig lesz, a gránáttal kell csínján bánni, bár én nem is igazán használtam õket, nem volt rá szükség. A szinkron az egyetlen, amiért végignyomtam, kedvelem a britek akcentusát (bele sem merek gondolni, milyen borzalom lenne ez magyar hangokkal...). Kár, hogy nem tudni, kik szerepeltek benne.
De néhány órára (szó szerint, nagyon rövid) tûrhetõ, egyszer végig lehet vinni. 5/10. A multit meg el lehet felejteni, összesen 3 szervert láttam, kettõn senki nem volt, az utolsón voltak ketten, oda beszálltam, de onnan is elmentek hamarosan (az elsõ meccs végére értem oda épp, a másodikat már nyertem). A pályák nagyon nagyok, fõleg kevés embernek. Egyébként az egyjátékos módból vannak átemelve, egy az egyben... rolleyes.gif
2008. október 23. 07:26 #40
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Tegnap volt itt az 1-ik haverom. Aztán a Jericho-t második próbálkozásra megcsinálta, lement a kúton, van azóta is mentés már, úgyhogy tudok tovább játszani vele. thumbsup.gif thumbsup.gif
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!