Starity

Milyen játékkal játszol mostanában ?

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. október 23. 10:39 #41
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
A legkeményebb gombnyomogatós rész még késõbb lesz. biggrin.gif
2008. október 23. 20:42 #42
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Far Cry 2

ohmy.gif Holy shit... Avagy szent szar, ha szép magyarosan akarom mondani. biggrin.gif Engem meggyõztek, pedig az nem könnyû. laugh.gif A játék szerintem fényévekkel jobb, mint az elõd volt, sõt, a Crysis szériát is simán lepipálja, nem csak apró trükkökkel megtoldott mész-oszt-lõsz. A grafika nagyon szép, még közepes beállításon is, amit én használok. Ráadásul kiválóan optimalizálták, az én gépemen is simán fut, lehet, hogy még fentebb is vehetek majd 1-2 dolgot. Ezúttal gratulálnom kell az Ubinak, kellemes csalódás a PC-s változat. meghajolo.gif Ok, az irányítás lehetne egy hajszálnyit jobb, de az már csak kötekedés. A karakterek és a történet eddig nem nyûgözött le, de a minimum közepes szint már biztos megvan, késõbb meglátom, merre halad még. Gyújtogatni meg nagyon jó, próbáljátok ki ti is. gonosz.gif biggrin.gif
Néhány óra alapján minden FPS fannak kötelezõ, kivéve, ha a mászkálás, beszélgetés, egyebek nem zavarják az illetõt, ez nem végig rohanós-lövöldözõs, mint a CoD és társai. Mivel imádom a szerepjátékokat én örülök annak, hogy ilyen elemek is kerültek bele. cool.gif Szerintem minimum 9.0/10 lesz a végsõ értékelésben, amit teljes mértékben megérdemel. smileeee.gif
2008. október 23. 23:59 #43
- törölt felhasználó -    
lehet én is kipróbálom a szaros kis laptopomon biggrin.gif
most nhl09-et töltöm
2008. október 25. 00:19 #44
akos85
akos85
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 1015
Azonosító: 23036
Offline offline
NFS Carbon (mivel a pro street idegileg legyilkol), ToCa - Grid, néha egy kis COD4 hullam.gif
2008. október 25. 01:04 #45
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Tûkön ülve várom én is hogy végre visszaérjen gariból a 4870esem (nemrég vettem új gépet, persze hogy egybõl garival kezdte sad.gif), hogy végre full grafon vághassak bele a Far Cry 2-be, meg az eddig kimaradt Warheadbe.
No meg az Assassin's Creed-et is meglesem majd mindent maxra tolva smileeee.gif

Addig most mazochistaként a kölcsön 7600gt-n a Guitar Hero Aerosmith-el teszek egy próbát billentyûzeten biggrin.gif
Közbensõ idõkben meg a So Blonde nevû aranyos kis point&click kalanddal nyomulok (mégiscsak adventure fan lévén).
2008. október 25. 01:59 #46
fader
fader
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.26.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 29
Azonosító: 2401
Offline offline
Brothers in Arms - Hell's Highway (Tegnap vágeztem ki)
Grid
Frets on Fire rock.gif

+ Euro Truck Simulator amit elkezdtem, aztán le is passzoltam Apunak. Õ jól szórakozik vele. Lassan a végére ér. biggrin.gif
2008. október 25. 04:29 #47
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(fader @ 2008. October 25. - 01:59)
Brothers in Arms - Hell's Highway (Tegnap vágeztem ki)

Authentic nehézségen is? Úgy az igazi. cool.gif
2008. október 25. 05:20 #48
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 23. - 10:39)
A legkeményebb gombnyomogatós rész még késõbb lesz. biggrin.gif

Talán akkor is jön 1-ik haverom majd.
Idézet(akos85 @ 2008. October 25. - 00:19)
NFS Carbon (mivel a pro street idegileg legyilkol), ToCa - Grid, néha egy kis COD4  hullam.gif

Neked az nfsc.exe fájllal remélem nincs problémád. Nálam Carbon ugrott, nem tudom meg milyen sajnos, pedig többek szerint sokkal jobb mint a Pro Street.
2008. október 25. 05:43 #49
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. October 25. - 05:20)
Nálam Carbon ugrott, nem tudom meg milyen sajnos, pedig többek szerint sokkal jobb mint a Pro Street.

Lényegében ugyanaz, mint az NFS: U 1-2 & MW, csak pepitában, de az is igaz, hogy jobb, mint a Pro Street, ahogy a másik három is. A PS-ben egy jó dolog volt, a füst, semmi más...
Az Undercoverre kíváncsi leszek, az megint jónak tûnik.
2008. október 25. 10:13 #50
akos85
akos85
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 1015
Azonosító: 23036
Offline offline
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. October 25. - 05:20)
Neked az nfsc.exe fájllal remélem nincs problémád. Nálam Carbon ugrott, nem tudom meg milyen sajnos, pedig többek szerint sokkal jobb mint a Pro Street.


Magyarázd meg a nodnak, hogy hadja békén azt az exe-t, nemtom éppen melyik verziót használod, de biztos belehet állítani hogy nefoglalkozzon vele,... vagy lõdd le az egészet.... Nehogymár a Carbon kimaradjon beer.gif
2008. október 25. 12:30 #51
Kand Úr
Kand Úr
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.25.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 59106
Offline offline
Idézet(Vinsanity @ 2008. October 22. - 20:40)
Far Cry 2-t próbálta már valaki ?



Hello!

Az én véleményem: nem tetszik.
A grafika szép, és tényleg nem kell hozzá brutál gép, nálam majdnem fullon elmegy (AMD 5600+, 2g RAM, 8600 GE), de nagyjából ennyi, ami tetszett benne.
1. Nincs "feelingje", ahogy az elsõ résznek volt, legalábbis szerintem. Az afrikai sárga-barna környezet korántsem olyan jó, mint a trópusi szigetes.
2. Elég béna az irányítás (még jobbra/balra hajlás sincs), a fegyvereknek nincs elég karaktere.
3. De a legnagyobb baja, hogy körülményes a játékmenet. Értem én hogy kicsit STALKER-esre akarták venni, de "túl jól" sikerült. Úgy találtam, a játékkal töltött idõnek legalább 80-90%-a megy el a baromkodással (haverok szerzése, beszéd velük, önmagunk gyógyszerelése, fegyverek upgradelése), és az ide-oda utazgatással, és ehhez képest nagyon kevés az akció.

Szóval nekem nem jött be, de ez csak egy vélemény. A Crysis: Warhead viszont telitalálat, a bizonyíték, hogy nem baj, ha lineális a játék, ha van mellé szép grafika, pörgõs akció, "feeling". Ja, és a magyar szinkron nagyon-nagyon klassz, bár van 1-2 kifejezés, ilyesmi, aminél az ember szinte hallja, hogy lehetett eredetiben. Egyetlen baja, hogy csütörtök este föltettem, és pénteken délelõtt 11-re kivégeztem, és még csak nem is könnyû fokozaton, ráadásul nem agyba-fõbe folyamatosan játszva.

A legközelebbi, amit kipróbálok, a STALKER Clear Sky lesz, azt hiszem.
2008. október 25. 17:27 #52
- törölt felhasználó -    
Guitar Hero : Aerosmith thumbsup.gif thumbsup.gif
NBA 2K9 thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2008. október 25. 17:44 #53
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(akos85 @ 2008. October 25. - 10:13)
Magyarázd meg a nodnak, hogy hadja békén azt az exe-t, nemtom éppen melyik verziót használod, de biztos belehet állítani hogy nefoglalkozzon vele,... vagy lõdd le az egészet.... Nehogymár a Carbon kimaradjon  beer.gif

probably newheur pe virusnak látja, sajnos csak az eset smart security, az összes patchez tartozót jelzi, 1.04-est többszörös fertõzésnek. Gyanítom hogy vakriasztás, mert Szeptemberbe kezdte, de én inkább félek Március közepe óta. Virustotalon is csak az eset jelzi, de az eset az 1-ik legjobb.
2008. október 25. 18:05 #54
fader
fader
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.12.26.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 29
Azonosító: 2401
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 25. - 04:29)
Authentic nehézségen is? Úgy az igazi. cool.gif


Nem, de akkor teszek vele egy próbát. Tetszik annyira, hogy mégegyszer végig vigyem. smileeee.gif
2008. október 25. 19:48 #55
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Kand Úr @ 2008. October 25. - 12:30)
Hello!

Az én véleményem: nem tetszik.
A grafika szép, és tényleg nem kell hozzá brutál gép, nálam majdnem fullon elmegy (AMD 5600+, 2g RAM, 8600 GE), de nagyjából ennyi, ami tetszett benne.
1. Nincs "feelingje", ahogy az elsõ résznek volt, legalábbis szerintem. Az afrikai sárga-barna környezet korántsem olyan jó, mint a trópusi szigetes.
2. Elég béna az irányítás (még jobbra/balra hajlás sincs), a fegyvereknek nincs elég karaktere.
3. De a legnagyobb baja, hogy körülményes a játékmenet. Értem én hogy kicsit STALKER-esre akarták venni, de "túl jól" sikerült. Úgy találtam, a játékkal töltött idõnek legalább 80-90%-a megy el a baromkodással (haverok szerzése, beszéd velük, önmagunk gyógyszerelése, fegyverek upgradelése), és az ide-oda utazgatással, és ehhez képest nagyon kevés az akció.

Szóval nekem nem jött be, de ez csak egy vélemény. A Crysis: Warhead viszont telitalálat, a bizonyíték, hogy nem baj, ha lineális a játék, ha van mellé szép grafika, pörgõs akció, "feeling". Ja, és a magyar szinkron nagyon-nagyon klassz, bár van 1-2 kifejezés, ilyesmi, aminél az ember szinte hallja, hogy lehetett eredetiben. Egyetlen baja, hogy csütörtök este föltettem, és pénteken délelõtt 11-re kivégeztem, és még csak nem is könnyû fokozaton, ráadásul nem agyba-fõbe folyamatosan játszva.

Helló!
Nos, igen, az tényleg ízlés kérdése. Mivel én imádom a szerepjátékokat, nagyon örülök, hogy ilyen elemek is kerültek az FC2-be, plusz a Call of Cthulhu-ból átemelt sérülésrendszer is tetszik. Szerintem egyáltalán nem körülményes a játékmenet, csak nagyobb a játéktér és több lehetõséged van, mint a pl. Crysis-ban. Persze én sem vetem meg a lineáris játékokat, sõt, imádom azokat is, de néha nem árt egy kis változatosság. smileeee.gif
Az irányítás valóban lehetne jobb, de gyorsan meg lehet szokni. Az elhajlás nekem nem hiányzik, de tényleg betehették volna.
A feeling pedig szerintem egyáltalán nem hiányzik, sõt, nekem az elsõ résznél volt ezzel bajom. Az unalom mellett ez volt a másik indok amiért félbehagytam. A környezet még változatosabb is. Erdõ itt is van, csak mellette kapunk sivatagos és lepukkant városos terület is. Az állandó dzsungel sem olyan élvezetes, egy idõ után azt is meg lehet unni. wink.gif A Crysis és a Warhead már jobban variált ezen a téren. A belsõ terek azonban a Ubisoft és a Crytek játékaiban is lehetne jobbak, nem csak a nagy külsõ részekre kellene koncentrálni.

TYÜTYI, addig lõdd le a vírusirtót, amíg játszol, utána indítsd újra. Én hasonlóképp vagyok a tûzfallal és a torrentprogival, nem szeretik egymást, én meg lusta vagyok turkálni a beállításokban. laugh.gif

fader, hajrá! smileeee.gif Mondjuk, szerintem nem annyira nehéz most, mint az elõdökben az Authentic, de érdekes célkereszt és minden kijelzõ nélkül játszani. cool.gif
2008. október 26. 16:11 #56
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Én inkább nem kapcsolom ki szerintem a vírusirtót, meg az Xfire miatt kell a net. Amiért viszont írok most. Újabb elakadás a Jerichóban, amikor úgy tudom már a végén a gyereket kell megölni. SG-n már néztem a fórumát, de sajnos ennyi egyenlõre, mert sehogyan se megy. Talán majd jön a hozzáértõ haverom egyszer, addig meg fennt marad. Lehet hogy folytatom az Ubersoldier 2-õt, talán most már kitudom nyírni a schneider segédeit. Megvan a megoldás.
2008. október 26. 17:55 #57
- törölt felhasználó -    
Na kipróbáltam a FarCry 2-t,és meglepõdtem,tényleg jól lett optimalizálva. Játszottam vele nem is tudom mennyit,úgy lekötött,hogy észre se vettem,hogy megy az idõ biggrin.gif nagyon jó lett
2008. október 26. 19:31 #58
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(TYÜTYI2006 @ 2008. October 26. - 17:11)
Én inkább nem kapcsolom ki szerintem a vírusirtót, meg az Xfire miatt kell a net. Amiért viszont írok most. Újabb elakadás a Jerichóban, amikor úgy tudom már a végén a gyereket kell megölni. SG-n már néztem a fórumát, de sajnos ennyi egyenlõre, mert sehogyan se megy.

Egy barlangban vagy, ugye, Babilon vagy mi után? Annyi a lényeg, hogy mindenkinek a különleges képességével lõdd, aztán majd egyszer meghal. biggrin.gif
Idézet(Vinsanity @ 2008. October 26. - 18:55)
Na kipróbáltam a FarCry 2-t,és meglepõdtem,tényleg jól lett optimalizálva. Játszottam vele nem is tudom mennyit,úgy lekötött,hogy észre se vettem,hogy megy az idõ biggrin.gif nagyon jó lett

Igen, ez a nagy hátránya/veszélye, úgy beszippant, hogy röpül az idõ. laugh.gif
2008. október 26. 20:14 #59
White Bull
White Bull
Bull Skywalker
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 04.10.07.
Hozzászólás: 15531
Csatolások: 153208
Azonosító: 10
Offline offline

internet biggrin.gif
2008. október 26. 20:25 #60
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
Idézet(Necros @ 2008. October 26. - 19:31)
Egy barlangban vagy, ugye, Babilon vagy mi után? Annyi a lényeg, hogy mindenkinek a különleges képességével lõdd, aztán majd egyszer meghal. biggrin.gif

Igen, ez a nagy hátránya/veszélye, úgy beszippant, hogy röpül az idõ. laugh.gif

Próbáltam de sajnos nem igazán jön össze, meg állítólag sorrendbe használjam, de a gyerek magához húz, aztán eldob és meghalok. Pedig állítólag az már a vége.
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!