Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2015. december 16. 18:28 #6421
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2015.12.15. 20:09)
Én meg napok óta ezzel vagyok megveszve  rohog.gif

HÁT ÉN EZT IMÁDOM MYAA

Idézet (Shadygirl @ 2015.12.15. 19:45)
Én ezt. :c 
Bajosak vagyunk, na.  rohog.gif


rohog.gif


ma végre alkalmazhattam sebellátási képességeimet, mert táncon a bordásfal felszakította a lábujjamon a bőrt. tök jól elláttam, meghalni nem fogok, szóval jövőhéten majd kérem az ötöst rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Blackheart.com, Lil98, MadHatter
2015. december 16. 18:31 #6422
- törölt felhasználó -    
Mostanában elgondolkozom azon, milyen rövid idő alatt mennyi minden meg tud változni. Most konkrétan arra gondolok, hogy olyan 3 hónappal ezelőtt még teljesen más emberekkel lógtam a koliban, mint a mostani társaságom. De jó ez így. Szeretem őket. Na meg nincs élet változások nélkül. És közhelyek nélkül sem.

Tegnap áthívott kettőnket egy barátunk a fiú oldalra egy kávéra. Érdekes logikája volt a lány oldali tanárnőnek, mert a teakonyhába nem akart beengedni, de a srác szobájába meg igen. Hát ok.
Amúgy mindig mikor átmegyek, azon szoktam nevetni, hogy a fiúk hogy meglepődnek, hogy lányok vannak köztük. rohog.gif Olyan vicces fejeik vannak. Az egyik bejött hozzánk, amikor kávéztunk, és beállt egy kínos csend, ő meg annyira hülyén ette a levesét, hogy kitört belőlem a röhögés és fulladozva közöltem, hogy ez a csendben maradás most nem megy nekem.
Erre megkaptam, hogy nekem az sosem megy. Wtf. Közöltem, hogy amikor zenét hallgatok például, akkor csendben vagyok.
Barátnőm erre megszólal, hogy nem, akkor is beszélgeti szoktunk. Meg én énekelni és táncolni, de az lényegtelen. XD
De egyébként csak bizonyos emberek előtt szoktam sokat pofázni, azért nem mindenkinek nyílok meg.
6 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Vlover13, Blackheart.com, Lil98, Jody, MadHatter
2015. december 16. 18:55 #6423
- törölt felhasználó -    
Eddig tartott a szerelmességem. Ma hozzám vágta, hogy idegesítem és inkább hagyjam. Pedig már kezdtem örülni, hogy végre van valaki, aki olyan mint én, de hát elb.sztam ezt is. Hurrá rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, Lil98, Jody, exoverdose, MadHatter, Phaedra
2015. december 16. 19:21 #6424
- törölt felhasználó -    
Elmentem kabátot venni és annyi bakancsot találtam, hogy úszni lehet bennük. Elmentem bakancsot venni és akkor meg annyi kabát volt, hogy Dunát lehetett volna velük rekeszteni. Sosem az van az üzletben amiért megyek rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, Lil98, Jody, exoverdose, MadHatter
2015. december 16. 21:28 #6425
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Ez azzzz, meg van milyen zenére fogok táncolni szilveszterkor, mikor már csak páran fognak pislogni a kanapén. Judit meg majd beteszi a "csík szemű" kedvenceit, akik majd szétrappelik az egész falut. Addig is betanulom a koreográfiát. yess.gif
https://45.media.tumblr.com/65a4d6982cd3dfd8c7ec4e7440e68113/tumblr_nyy2tfkdDv1qi4zmno1_400.gif
7 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, Wyrd, Jody, Mrs.Jack Frost, Lil98, MadHatter
2015. december 17. 11:50 #6426
- törölt felhasználó -    
Előszöris. Rohadt jó ez a Beethovenes játék a Google kezdőlapon! rohog.gif
Másodszor. Alig várom a Star Warst. Hétfőre van jegyem. Asszem hétvégén nem nézek se Facebookot, se 9Gaget, se semmit, mert jönni fog a spoileráradat. Elhúzódom majd egy sötét lyukba, s hétfőig remeteként élem az életem.
3 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Lil98, MadHatter
2015. december 17. 14:26 #6427
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2015.12.17. 11:50)
Előszöris. Rohadt jó ez a Beethovenes játék a Google kezdőlapon!  rohog.gif 
Másodszor. Alig várom a Star Warst. Hétfőre van jegyem. Asszem hétvégén nem nézek se Facebookot, se 9Gaget, se semmit, mert jönni fog a spoileráradat. Elhúzódom majd egy sötét lyukba, s hétfőig remeteként élem az életem.


Tényleg jó a Beethovenes játék.(:

Speciálba, ezt ajánlanám neked hétfőig. Azért kaját vigyél magaddal. rohog.gif

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/arK1w6K_460s.jpg
2 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter
2015. december 17. 14:35 #6428
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
totál a toppon vagyok a mai nap biggrin.gif ilyen is rég volt már biggrin.gif ma már kari ajit is kaptam biggrin.gif
2015. december 17. 14:42 #6429
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Arra, hogy ,bár megvagyok bántva nem kéne így éreznem.
Mikor tesiről mentünk vissza a suliba, akkor az egyik fiú osztálytársunk elment a boltba, mi meg négyen megvártuk a barátnőimmel. Fogalmunk se volt mire készül, de mikor kijött a boltból kezébe három hatalmas Milka csokival ,akkor már tudtam ,hogy én leszek ,aki kimarad közülünk. És e-miatt nem is hibáztathatom az osztálytársam ,mert az egyik barátnőmmel legjobb barátok, a másodikkal táncolt, a harmadikba meg titkon szerelmes. teljesen jogos, csak éppen olyan....láthatatlannak éreztem magam e miatt, hogy ott állok egyedül, akinek üres a keze. Mondtam a lányoknak ,hogy nyugodtan szólhattak volna, hogy mit tervez, akkor elmentem volna, de ők se tudták. Igazából nem az bánt, hogy nem kaptam semmit, hanem az, hogy ott voltam.
3 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Lil98, Shadygirl
2015. december 17. 15:07 #6430
- törölt felhasználó -    
Idézet (Blackheart.com @ 2015.12.17. 14:26)
Tényleg jó a Beethovenes játék.(:
Speciálba, ezt ajánlanám neked hétfőig. Azért kaját vigyél magaddal.  rohog.gif 

Pontosan ilyenre terveztem a hétvégém, köszönöm a tanácsot! rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, MadHatter
2015. december 17. 16:43 #6431
- törölt felhasználó -    
nem értem anyámat... barátommal így is csak két hetente tudunk találkozni (távkapcsolat, höh) és úgy terveztük, hogy 26-án felmegyek hozzájuk és újévkor jövök... erre anyám meg elkezd izélni, hogy ez így milyen sok idő, csináljam azt, hogy karácsony után hazajövök és szilveszterkor felmegyek. miért lenne sok? főleg, hogy szünet lesz és így is alig találkozunk meg amúgy is unatkoznék itthon.. unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Wyrd, Shadygirl, biush123, Lil98, MadHatter
2015. december 17. 16:53 #6432
- törölt felhasználó -    
Miért kell nekem pont azt az egy embert megbántanom, akibe bele vagyok zúgva? Most komolyan. Hogy lehetek ennyire elcse.szett?
4 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, Lil98, MadHatter
2015. december 17. 17:02 #6433
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Az egyik új kedvenc reakció videós youtuber válaszként küldött egy szívecskét. Hát egyem meg. Jól esett na. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, MadHatter
2015. december 17. 17:28 #6434
Vans
Vans
game on
 
Státuszdon't say a word while we dance with the devil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.05.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 368
Azonosító: 249432
Offline offline
Már csak egy nap. Olyan boldog lennék, ha nem kéne még erre az utolsó napra is történelem esszét írnom és fizika meg matek beszámolót írnom. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Blackheart.com, Lil98
2015. december 17. 17:37 #6435
Ramadaa
Ramadaa
láthatatlan †
 
Státusz'Ameddig van fény, addig van remény. ' - Poe Dameron
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.14.
Hozzászólás: 2383
Csatolások: 307
Azonosító: 229455
Offline offline
Úgy 1 éve szerelmes vagyok az osztálytársamba.
Ő ezt tavaly /májusban/ tudta meg, mikor 2 hónapra lett barátnője.
Azóta szakítottak, én pedig még mindig szeretem ezt a fiút..hogyan tegyek valakit érte???
egy kis lelki erő kéne
2015. december 17. 17:42 #6436
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
Jóformán körberöhögtek az osztálytársaim, mikor mutattam, hogy én most mennyire karácsonyi vagyok a nyakláncom miatt. :c
Ezt hívják nehéz gyermekkornak. rohog.gif
De most nem aranyos? c:
5 felhasználónak tetszik: Bertina, Ramadaa, Blackheart.com, Lil98, MadHatter
2015. december 17. 17:53 #6437
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
apám anyámnak: ma grízes galuskát csinálj mert fogyózom
anyám: ??

jó is az lekvárral, rubint rékának ajánlom _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Lil98
2015. december 17. 18:25 #6438
- törölt felhasználó -    
Miért olyan zenéket szeretek, amitől tiszta lelki beteg leszek?
Belemerültem John Frusciante szóló munkáiba - mivel sajnos eddig nem volt rá lehetőségem (ok, lusta voltam az évek során), de meg is ígértem egy barátomnak, hogy bepótolom a lemaradásom. Figyelmeztetett, hogy kell hozzá egy bizonyos lelki állapot.
És már tegnap is a sírás kerülgetett, aztán ma meg még betegebb számokat hallgattam tőle, amin keresztül szinte érzem a fájdalmát, amit érezhetett. Fura, de sosem éreztem még így semmilyen zenével sem, hogy tök alap hangulatból leránt egy másik lelki állapotba, max csak rásegített, mert alapból is ahhoz közeli hangulatom volt. Vagyis, azt akartam kifejezni, hogy persze, olyan zenét hallgattam eddig is, ami tökéletesen illett a hangulatomhoz, de ez most... átilleszti a hangulatom a zenére. Mintha a befőtt rakná el a nagymamát, értitek.
De annyira jó, és annyira sz arul leszek tőle, hogy az már jó.
Vagy egy érzelmesebb időszakomat élem, vagy megtaláltam azt a zenét, ami igazán megérinti a lelkemet.
Imádom őt.
3 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, MadHatter
2015. december 17. 18:31 #6439
- törölt felhasználó -    
Egyesekkel tök kedves vagyok, és nyílt, ha velük beszélek, be nem áll a szám. Mások előtt viszont telesen bezárkózott vagyok, ezáltal úgy érzem, hogy üresnek gondolnak sad.gif Sajnos azzal is így vagyok, aki tetszik.
Muszáj lesz belehúznom, és megmutatnom ki vagyok, mindenkinek.
5 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, MadHatter, Phaedra, biush123
2015. december 17. 18:35 #6440
- törölt felhasználó -    
már a f*szom kivan ezzel a kib@szott kémiával, komolyan... szünet utáni első héten 2 dogát is írok belőle, hogy legyen jegyem és le tudjanak zárni.. én meg persze, hogy nem vágom az egészet mellow.gif ma voltam kémia tanárnál, ott értettem, de így egyedül nem tudok kiszámolni semmit se sad.gif valami kémia zseni nincs itt? rohog.gif mert én olyan hülye vagyok hozzá, hogy nagyon, ebből a tantárgyból szerintem nálam hülyébb nincsen sehol...
5 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Lil98, Shadygirl, MadHatter, Vans
560 oldal 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!