Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. január 01. 00:29 #6741
- törölt felhasználó -    
Figyelem, nyavajgás következik.

Megint eltelt úgy egy év, hogy a kisujjamat sem mozdítottam. Úgy éreztem, hogy a 2015-ös év az én évem lesz, de nem. Önsajnálattal voltam elfoglalva, de semmit sem tettem azért, hogy jobb legyen. Vártam a csodára, de azt a csodát csak én magam hozhatom el. Csak telnek felettem az évek, ami persze az én hibám. Itt álok az élet kapuja elött, ami nemsokára kinyitja ajtajait. A szünet alatt hozzá sem szagoltam a tételekhez, az életemmel azt sem tudom mi a fenét kezdjek. Nem lepne meg, ha érettségin megbuknék. Itt fekszem az ágyamban és nyomogatom a telefont. Igazuk van azoknak, akik szerint el fogok vérezni az életben. Szóval ideje lenne levenni a szemellenzöt és kihúzni a fejem a seggemböl...
mit szívtam?
13 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Shadygirl, Blackheart.com, LaDySmIth, exoverdose, riri17, Fannycska999, MadHatter, Phaedra, Metamorphosis, forever.romanci, Jody, Nelia
2016. január 01. 11:54 #6742
- törölt felhasználó -    
Az én példámat előhozva lehet úgy is jót szórakozni, hogy nem mész el sehova. Miután Boldog Új Év lett (franc se írt nekem, de letojom), kimentem az udvarra, mert a szomszéd komolyabb tűzijátékot hoz össze minden szilveszterkor, mint aug.20-án Budapesten (nem vicc).
Közben a trombitámat fújtam teljes tüdőmből, és sikeresen halálra ijesztettem embereket az utcánkban. biggrin.gif Úgyis utálom őket, most rendesen kiélhetem gyűlöletemet. Tiszta troll lettem. rohog.gif
Mégegyszer kellemes új évet mindenkinek! Akinek a franc sem írt, én itt külön küldök neki: B.Ú.É.K.!! smileeee.gif
10 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Blackheart.com, LaDySmIth, forever.romanci, Vlover13, riri17, Jody, Shadygirl, Nelia
2016. január 01. 12:05 #6743
- törölt felhasználó -    
Elsőnek is, boldog új évet! beer.gif
Másodszor, hihetetlen hálás vagyok a sorsnak azért a két emberért, akivel most együtt szilvesztereztem, mert nélkülök 321872642% hogy nem éreztem volna ilyen jól magam laugh.gif (és nem lennék ennyire berekedve)
2 felhasználónak tetszik: Shadygirl, exoverdose
2016. január 01. 12:15 #6744
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
én: rumos teát akarok inni
anya: hát te hülye vagy
én:
anya:
én: ?
anya: eszedbe ne jusson így elrontani a rumot

:'(
13 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Blackheart.com, Wyrd, amanda2000, Phaedra, forever.romanci, riri17, Jody, Shadygirl, exoverdose, Szandi0820, Dorina1024, Nelia
2016. január 01. 13:19 #6745
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Mire megszoktam, hogy 2015-öt kell írni addigra már 2016-ot kell...dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, forever.romanci, Vlover13, riri17, Shadygirl, Dorina1024, Nelia
2016. január 01. 16:13 #6746
- törölt felhasználó -    
Nem akarom elkiabálni, de eddig ez az év egész jónak ígérkezik. Ma már megtanultam mindent, sőt, kicsit többet is hétfőre, aztán elkezdett esni a hó, amire már vagy másfél hónapja várok, plusz mehetek Iron Maiden koncertre is. Eddig ennyi. biggrin.gif

Tegnap azért még rám kellett hozni a szívbajt este fél tizenkettőkor. Ő, értitek, Ő írt, hogy szeret. Aztán kiderült, hogy nem ő írta, hanem a haverja, szóval inkább elküldtem mindkettőt a p.csába, azzal az indokkal, hogy lesz.rom őket, szilveszter van, hagyjanak. Remélem ezután békén hagynak, már rohadtul nem érdekel egyik sem.
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, thestupidboy96, Blackheart.com, forever.romanci, riri17, Jody, Shadygirl, LaDySmIth
2016. január 01. 17:46 #6747
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Még mindig nem tudom, hogy részeg vagyok-e, vagy szimplán keveset aludtam, vagy valaki beginázott, mert annyira szédülök, hogy ülni alig tudok, és tavaly óta egy falatot nem ettem... rohog.gif rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, forever.romanci, riri17, Jody, Shadygirl, LaDySmIth
2016. január 01. 18:29 #6748
Vlover13
Vlover13
×Suicide Squad×
 
Státusz#PLLEndGame
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 2155
Csatolások: 88
Azonosító: 241895
Offline offline
A kihagyhatatlan poénjait papám most szilveszterkor sem hagyta ki!
Éjfél után miután kitűzijátékoztuk magunkat megszólal:
-Na,gyerünk!Ebben az évben még nem is ettem...
-De ki vagyok száradva!Tavaly ittam utóljára...
-Nem romlott még ez a virsli meg?Csak kérdezem,mert még tavaly vettük...
Én kikészültem tőle,de hála az égnek 1 üveg pálinka kiütötte még hajnali 2 előtt!

Boldog új évet mindenkinek! smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: Tinista13, Bátor Ventillátor, MadHatter, forever.romanci, Shadygirl, exoverdose, emesemesi15, LaDySmIth, Nelia
2016. január 01. 18:36 #6749
TVD1
TVD1
psychopath^^
 
StátuszMy eyes were loking for you, so I found u....Well, I know you're there**
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.30.
Hozzászólás: 1324
Csatolások: 15
Azonosító: 244352
Offline offline
Miért kell szünetre mennie a One Directionnak?! (mondjuk megérdemlik) wub.gif
2016. január 01. 18:46 #6750
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
az összes barátom írja milyen másnapos, én meg 2 tányér káposztalevest bevágtam, bár majdnem elaludtam az asztalnál. aludtam vagy 4 órát. mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Phaedra, Jody, Blackheart.com, Wyrd, Shadygirl, exoverdose, Nelia
2016. január 01. 19:15 #6751
- törölt felhasználó -    
Hát ez... érdekes volt. Nem értem, hogy az a fél pohár sör és két pohár energia ital, meg valami alkohol keverék hogyan lehetett rám olyan hatással, hogy konkrétan bealudtam tőle a szilveszteri bulin. Csak fetrengtem a kanapén, miközben mindenki táncolt, tipikus. Nem vagyok nagy partiarc. Azért elég jót röhögtünk az osztálytársamon, aki amúgy a suliban néma csendben ül lehajtott fejjel a padban, ma meg félmeztelenül táncolt és üvöltözött. Már én szégyelltem magam, de azért egy lesi videót készítettem róla, muhahahaha. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Vlover13, Blackheart.com, Jody, Shadygirl, exoverdose, Phaedra
2016. január 01. 22:28 #6752
- törölt felhasználó -    
Jé, Bon Jovi van a TV-ben laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Shadygirl, Blackheart.com, LaDySmIth
2016. január 01. 23:28 #6753
- törölt felhasználó -    
Épp azon gondolkodom, hogy mennyi volt annak az esélye, hogy röpke 45 perc alatt, 2 kedvenc számomat is leadják a rádióba...
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Vlover13, LaDySmIth, Nelia, Shadygirl
2016. január 01. 23:34 #6754
Kitti Mimi
Kitti Mimi
 
Státusz"Elindultunk, mi nem nyugszunk Rock and Roll te vagy a Himnuszunk!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.08.18.
Hozzászólás: 816
Csatolások: 20
Azonosító: 248600
Offline offline
wub3.gif wub3.gif wub3.gif Milyen lehet Macaulay Culkinnal találkozni, és kiderül, hogy tud magyarul??? wub.gif heart.gif air_kiss.gif man_in_love.gif wub3.gif
2016. január 01. 23:48 #6755
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Én: szerinted valaki majd elvesz...?
Apu: hát... ha így fogsz viselkedni mint most (avagy gyerekes vagyok), nem biztos
Én: Apu, sok a hülye ám

Erre megpuszilt és 2 percig ezen kuncogott. rohog.gif


ja és búék emberek.
11 felhasználónak tetszik: Tinista13, Bátor Ventillátor, MadHatter, Kitti Mimi, Blackheart.com, Vlover13, Phaedra, LaDySmIth, Jody, Nelia, Shadygirl
2016. január 02. 03:38 #6756
- törölt felhasználó -    
Az első napom az évben nagyon jól kezdődött, mint mindig. Vuk meglátogatott, és elterült a sálamon, a kabátomon, a pulcsimon, az ingemen, na de még a pólómon is. Nagyon alapos volt az a kis szemét. Ne köntörfalazzunk, mondjuk ki, hogy lerókáztam magam. Ja meg még el is sírtam magam, mert anélkül nem újév az újév, hogy azt ne tenném, ez egyfajta hagyomány nálam. Most ugyan újult azzal, hogy minden arrajáró öregembert elküldtem a halál fszára.
Mikor hazaértem, annak ellenére, hogy legszívesebben meghaltam volna, még mindig megőriztem a humorérzékem, és így köszöntöttem apumat: - Csáá, kérsz egy ölelést?
De persze visszakaptam azzal, hogy "Kérsz egy pezsgőt, még nem is koccintottunk újév alkalmából". Egy "haggyábékén" kíséretében bejöttem a szobámba szenvedni. Persze miután megfürödtem.
A napom legjobb része az volt, hogy átaludtam az egészet.
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Phaedra, Blackheart.com, LaDySmIth, Jody, Shadygirl
2016. január 02. 13:41 #6757
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
napok óta megállás nélkül tanulok, mondom ma korábban elkezdem, hogy ne hajnalig tartson. bekapcsolom a gépet, megnyitom a böngészőt és elindult a megnyitott youtube videó amit még napokkal ezelőtt nem csuktam be, mert nagyon tetszik a muzsikája... már több mint egy órája megállás nélkül hallgatom rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Phaedra, Jody, Blackheart.com, Shadygirl
2016. január 02. 16:40 #6758
- törölt felhasználó -    
Tegnap 23:36:
*ballagok át a nappaliból a szobámba*
*benézek a hálószobába, anyám lesi a plafont*
Én: Anyu, te mégis mit csinálsz?
Anyu: Nem hagy békén, szóval levadászom.
Én: Mit is?
Anyu: A szúnyogot. Nem hagy nyugodni, már befújtam az egész szobát szúnyogirtóval, de még mindig él.
Én: Öhm, rendben.

23:58:
*mikor már azt hiszed anyád bekattant és biztos nincs ott a szúnyog, majd hirtelen megjelenik az orrod előtt*
Én: Most arra vársz, hogy lecsapjalak? Nagyon melegen ajánlom, hogy takarodj kifelé, mert anyám nem tudott megölni, de én még megtehetem.
*abbamarad a zümmögés*

00:14:
*újra a pofámban zümmög*
Én: Nem hiszem el, hogy ilyen szemét vagy! Figyelmeztettelek, hogy menekülj, nem tetted. Most véged van, te sz.r!
*elkezdi hajkurászni a szúnyogot*

Ezután amúgy nem tudom, mi történt vele, de az éjjeli incidens után már nem láttam. És úgy látszik, nem csak anyu kattant be a szúnyogtól, hanem nekem is sikerült. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Tinista13, Bátor Ventillátor, MadHatter, Shadygirl, Blackheart.com, Vlover13, Dorina1024, Nelia
2016. január 02. 16:51 #6759
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2016.01.02. 03:38)
Az első napom az évben nagyon jól kezdődött, mint mindig. Vuk meglátogatott, és elterült a sálamon, a kabátomon, a pulcsimon, az ingemen, na de még a pólómon is. Nagyon alapos volt az a kis szemét. Ne köntörfalazzunk, mondjuk ki, hogy lerókáztam magam. Ja meg még el is sírtam magam, mert anélkül nem újév az újév, hogy azt ne tenném, ez egyfajta hagyomány nálam. Most ugyan újult azzal, hogy minden arrajáró öregembert elküldtem a halál fszára.
Mikor hazaértem, annak ellenére, hogy legszívesebben meghaltam volna, még mindig megőriztem a humorérzékem, és így köszöntöttem apumat: - Csáá, kérsz egy ölelést?
De persze visszakaptam azzal, hogy "Kérsz egy pezsgőt, még nem is koccintottunk újév alkalmából". Egy "haggyábékén" kíséretében bejöttem a szobámba szenvedni. Persze miután megfürödtem.
A napom legjobb része az volt, hogy átaludtam az egészet.


Velem tavaly játszotta el apám. Ő még rátett egy lapáttal az ajánlatra, hogy orosz pezsgő ám. Nem kell mondanom, hogy nem éltem vele. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Bátor Ventillátor, MadHatter, Shadygirl, Nelia
2016. január 02. 19:23 #6760
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
még mindig azaz érzés van bennem, ami 2 pohár Baileys és 3 pohár pezsgő után. szóval nem merek felállni, mert el fogok esni.

ma állunk a Tescoba, mindenhol tömeg nyomor van. bent állunk a ruhás osztályon, jön egy papa egy újsággal a kezében.
Papa: Mi a lóf.sz van itt?
Anya: Mekkora kib.szás egy újságért ekkora sorban állni.
Papa: Meg a kis kisf.szom fog itt állni, elkérem majd Pistától
magyar emberek _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, Nelia, Shadygirl
560 oldal 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!