Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. február 20. 16:29 #7361
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Már megint frizuraváltásra készülök, és addig is nehezen bírom ki, hogy ne menjek neki borotvával a sörényemnek. Komolyan, akiknek kicsit vékonyabb szálú hajuk van, nem is tudják, milyen szerencsések. Az én hajamban nemhogy csatok tűnnek el, a kezemet is elnyeli ha beletúrok, sőt, szerintem a 100 Tagú Cigányzenekar is elbújhatna benne unsure.gif
12 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, biush123, forever.romanci, Jody, Shadygirl, LaDySmIth, Wyrd, exoverdose, Blackheart.com, Phaedra
2016. február 20. 18:24 #7362
- törölt felhasználó -    
Anyámtól már kikészülök. Tök jó napom volt tegnap is, meg ma is, nem is voltam itthon egész éjszaka, nem zavarta őket, és békén hagytak. Erre most az előbb, mikor felhívtam, hogy nem jönne-e el értem, leüvöltötte a fejem a telefonban, hogy már megint a legjobbkor időzítettem, mert apám és az öcsém most mentek el. Mondom neki, hogy hazamegyek egyedül. De az nem jó, mert sötét van és elütnek. Jól van, kösz, hogy ennyire bízol bennem rolleyes.gif Utána csak eljött, mondta, hogy menjek oda a kozmetikához, mert ott parkolt le. Erre volt pofám azt mondani neki, hogy akkor legyen szíves bekanyarodni a mellette lévő utcába, mert ott vagyok. Nem, az nem jó, menjek oda. Elindulok. Hív, hogy szerinte rossz irányba indultam el. Elindulok a másik irányba. Beszállok a kocsiba, megkérdezi, hova akartam menni. Mondom neki, hogy hozzá, majd jött, hogy persze, jól van, hagyjam. Egész úton hozzá se szóltam, majd az imént beront a szobámba, hogy én mit képzelek magamról? Olyan ideges voltam, hozzávágtam, hogy k.rva jól esik állandóan azt kapni, mekkora egy szerencsétlenség vagyok. Majd most jön a legjobb rész: "Te tényleg mindent elb.szol, nem lehet téged megkérni semmire, mert úgyis rossz fog belőle kisülni" Már könnyes volt a szemem, mikor még jobban elkezdett szidni, meg, hogy semmire nem vagyok jó. És akkor csodálkozik, ha nem beszélek vele. Plusz mindenkinek azt újságolja, hogy én nem szeretem őt. Nos, miután állandóan csak azt hallom, hogy mennyire sz.r vagyok, meg is gondolom, hogy miért szeretem...
9 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, forever.romanci, Blackheart.com, Shadygirl, LaDySmIth, exoverdose, thestupidboy96
2016. február 20. 18:31 #7363
- törölt felhasználó -    
Körömfestés.
Piros-fehér-zöldre szeretném festeni egy rock koncertre.
Remélem nem cseszem el. :/
2016. február 20. 18:46 #7364
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.02.20. 18:24)
Anyámtól már kikészülök. Tök jó napom volt tegnap is, meg ma is, nem is voltam itthon egész éjszaka, nem zavarta őket, és békén hagytak. Erre most az előbb, mikor felhívtam, hogy nem jönne-e el értem, leüvöltötte a fejem a telefonban, hogy már megint a legjobbkor időzítettem, mert apám és az öcsém most mentek el. Mondom neki, hogy hazamegyek egyedül. De az nem jó, mert sötét van és elütnek. Jól van, kösz, hogy ennyire bízol bennem  rolleyes.gif Utána csak eljött, mondta, hogy menjek oda a kozmetikához, mert ott parkolt le. Erre volt pofám azt mondani neki, hogy akkor legyen szíves bekanyarodni a mellette lévő utcába, mert ott vagyok. Nem, az nem jó, menjek oda. Elindulok. Hív, hogy szerinte rossz irányba indultam el. Elindulok a másik irányba. Beszállok a kocsiba, megkérdezi, hova akartam menni. Mondom neki, hogy hozzá, majd jött, hogy persze, jól van, hagyjam. Egész úton hozzá se szóltam, majd az imént beront a szobámba, hogy én mit képzelek magamról? Olyan ideges voltam, hozzávágtam, hogy k.rva jól esik állandóan azt kapni, mekkora egy szerencsétlenség vagyok. Majd most jön a legjobb rész: "Te tényleg mindent elb.szol, nem lehet téged megkérni semmire, mert úgyis rossz fog belőle kisülni" Már könnyes volt a szemem, mikor még jobban elkezdett szidni, meg, hogy semmire nem vagyok jó. És akkor csodálkozik, ha nem beszélek vele. Plusz mindenkinek azt újságolja, hogy én nem szeretem őt. Nos, miután állandóan csak azt hallom, hogy mennyire sz.r vagyok, meg is gondolom, hogy miért szeretem...

Két sajtospogácsával később: Már nincs bajom
10 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, forever.romanci, Blackheart.com, Shadygirl, Fannycska999, exoverdose, LaDySmIth, Phaedra
2016. február 20. 20:34 #7365
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Mama lecseszte a 20 éves fejemet amiért berúgtam tegnap. Bezzeg mikor 17 évesen ő hánytatott, nem szólt semmit. dry.gif
11 felhasználónak tetszik: thestupidboy96, Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, forever.romanci, Blackheart.com, Jody, Shadygirl, LaDySmIth, Fannycska999, Phaedra
2016. február 21. 00:14 #7366
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Már épp aludni készültem, amikor valahogy felidéződött a fejemben, hogy 10 évvel ezelőtt mindig egy Queen - válogatáslemezt hallgattunk a kocsiban, és azon volt egy szám, ami nekem nagyon tetszett, és jó lenne meghallgatni. Csak éppen nem tudom a címét, a szóban forgó lemeznek pedig azóta már nyoma veszett, úgyhogy most leálltam feltúrni a youtube-ot, mert nekem kell az a szám. csak tudnám miért most, sok évvel később, egy random szombat éjjelen jutott ez is eszembe
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, Shadygirl, LaDySmIth, forever.romanci, Blackheart.com
2016. február 21. 10:12 #7367
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Idézet (Fannycska999 @ 2016.02.21. 00:14)
Már épp aludni készültem, amikor valahogy felidéződött a fejemben, hogy 10 évvel ezelőtt mindig egy Queen - válogatáslemezt hallgattunk a kocsiban, és azon volt egy szám, ami nekem nagyon tetszett, és jó lenne meghallgatni. Csak éppen nem tudom a címét, a szóban forgó lemeznek pedig azóta már nyoma veszett, úgyhogy most leálltam feltúrni a youtube-ot, mert nekem kell az a szám. csak tudnám miért most, sok évvel később, egy random szombat éjjelen jutott ez is eszembe

Két hete kitaláltam, hogy játszani akarok egy játékkal, amivel még vagy 6-7 évvel ezelőtt találkoztam utoljára, és hogy majd megkeresem. Se a címét nem tudom, se azt, hogy hol lehet itthon megtalálni... Most, hogy hazajöttem a koliból, átrámoltam tegnap a fél házat, a neten is órákig keresgéltem, és még mindig nincs meg, és ma délután meg megyek vissza... De nem adom fel! biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, Blackheart.com, exoverdose, MadHatter, Shadygirl, LaDySmIth, forever.romanci, Fannycska999, Phaedra
2016. február 21. 11:56 #7368
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Komolyan imádom a Tumblrt és elhatároztam, hogy megmutatom az egyik barátnőmnek...(az ismerőseim közül senki sem tudja, hogy van nekem) és totál leszólt, hogy milyen depressziós az egész...köszipuszi.
4 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Shadygirl, forever.romanci
2016. február 21. 12:34 #7369
- törölt felhasználó -    
Most annyira mérges vagyok magamra.. A feledékenységem miatt sikerült megbántanom valakit. De nem egy egyszerű embert. Nagyon fontos nekem, de most gőzöm sincsen mit tehetnék.. Jahjj, basszus, kell nekem ilyen hulye feledékenynek lennem!
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, MadHatter, Shadygirl, forever.romanci
2016. február 21. 14:36 #7370
- törölt felhasználó -    
Amikor a fogorvos azt mondja, hogy 'Tedd fel a kezed ha nagyon fájna. Ez most kellemetlen lesz.' és megfogja a fúrót...
7 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, Blackheart.com, MadHatter, Shadygirl, forever.romanci, LaDySmIth
2016. február 21. 14:40 #7371
- törölt felhasználó -    
Az érzés, mikor semmihez sincs kedved..
8 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Lil98, Blackheart.com, MadHatter, Shadygirl, forever.romanci, biush123, LaDySmIth
2016. február 21. 17:06 #7372
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2016.02.19. 17:55)
[...] Csak remélem, hogy emiatt nem vágódik tönkre a barátságunk. [...]

Nem, nem bszódott el a barátságunk. :3 Tegnap ittunk is. biggrin.gif

Jaj, amúgy elkezdtem nézni a Supernaturalt, és most a 3. részt a szobatársammal együtt néztem, és annyira csúnya ijesztő vízihulla gyerek volt benne, hogy itt sikítoztunk, mint valami degeneráltak. rohog.gif Annyira para dolgok vannak benne, de annyira jó.
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98, Shadygirl, Fannycska999, Blackheart.com, forever.romanci
2016. február 21. 17:21 #7373
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Melyik nap kiderült, hogy a volt kolléganőm is szereti a kpopot és még ráadásul a visual kei is kedvére van. Azt hittem Szlovákiában én vagyok az egyedüli ilyen zenei stílussal *-* Unnie, itt vagyok, drága elveszett lelki társam laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bátor Ventillátor, Blackheart.com, Shadygirl, Fannycska999, forever.romanci
2016. február 21. 17:39 #7374
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Felraktam egy új képet facebookra, ő pedig lájkolta, én meg most szuggerálom a nevét a kép mellett, mert félek, hogy egyszercsak eltűnik. Asszem lassan mehetek a zárt osztályra blink.gif nembaj, le van screenshotolva az értesítés, mostmár boldogan halok meg xd
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bátor Ventillátor, Blackheart.com, LaDySmIth, Lil98, Shadygirl, forever.romanci
2016. február 21. 18:02 #7375
- törölt felhasználó -    
Milyen ruhába menjek holnap suliba?
#bőségzavara
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98, LaDySmIth, forever.romanci
2016. február 21. 19:53 #7376
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
anyu az előbb csak úgy mellékesen közölte, hogy gondolkodik azon, hogy 29-én nem küldd iskolába. ami amúgy azért (is) jó lenne, mert megnézhetném élőben az Oscar-t. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bátor Ventillátor, Blackheart.com, LaDySmIth, forever.romanci, Shadygirl
2016. február 21. 20:35 #7377
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2016.02.21. 17:06)

Jaj, amúgy elkezdtem nézni a Supernaturalt, és most a 3. részt a szobatársammal együtt néztem, és annyira csúnya ijesztő vízihulla gyerek volt benne, hogy itt sikítoztunk, mint valami degeneráltak.  rohog.gif Annyira para dolgok vannak benne, de annyira jó.

Én a Bloody Mary-s rész után (1x05) anno napokig nem mertem tükörbe nézni. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Blackheart.com, Lil98, Fannycska999, LaDySmIth, forever.romanci, Shadygirl
2016. február 21. 21:42 #7378
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (heyitshanna @ 2016.02.21. 20:35)
Én a Bloody Mary-s rész után (1x05) anno napokig nem mertem tükörbe nézni. rohog.gif


akkor jövök én, a másik véglet. én napokig azt próbálgattam, hogy ha kimondom, megjelenik-e. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Blackheart.com, LaDySmIth, forever.romanci, Jody, Shadygirl, Bátor Ventillátor
2016. február 21. 21:45 #7379
Klauuudia
Klauuudia
új tag
 
StátuszOne Direction zene hallgatás.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.06.21.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 245141
Offline offline
One Direction!! wub.gif wub.gif wub.gif
2016. február 21. 22:46 #7380
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitshanna @ 2016.02.21. 20:35)
Én a Bloody Mary-s rész után (1x05) anno napokig nem mertem tükörbe nézni. rohog.gif

Na, az a rész is megvolt ma. Alapból is félek ettől az egész Bloody Mary dologtól, és ezt már hárman néztük egyszerre és az egyik csaj nem fél semmitől, és tőle kérdezgettem, hogy "ott van még, ott van még?!". rohog.gif És komolyan elgondolkoztam, hogy meghalt-e már miattam valaki. rolleyes.gif Dee akkoris nagyon jó sorozat. :3 Na meg most két szobatársammal együtt tudunk nyáladzani Deanre. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, LaDySmIth, forever.romanci, Lil98, Shadygirl, MadHatter
560 oldal 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!