Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. március 02. 16:33 #7501
- törölt felhasználó -    
Fúj gyerekek. Mindjárt hányok.
A mamám egy kínai áruházban dolgozik.
Kapott a kínaiaktól kínai édességeket.
Most itt nézegetem őket de hát ez valami brutális. Az egyik nem tudom mi de nagyon büdös. malade.gif wacko.gif A másik zacskóján van egy rák felé kép. Szerintem ez rák. Nagyon guszta . reklamalo.gif blink.gif ooo.gif rtfm.gif wacko.gif
Van benne a ami finom valami keksz felesége lehet. smileeee.gif
2016. március 02. 18:13 #7502
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
előbb fésülködtem és olyan kócos volt a hajam, hogy meghúztam a nyakam. sleep.gif
3 oldal médiát kéne tanulnom, de inkább vele telefonálok meg koreai műsorokat nézek, de előbb majdnem elszántam magam a tanulásra, aztán eszembejutott, hogy a Mulan második részét még nem fejeztem be, szóval majd holnap tanulok iskolába, úgyis angolom lesz, azon mindig alszom. laugh.gif
11 felhasználónak tetszik: Phaedra, MadHatter, Szandi0820, Shadygirl, Lil98, Blackheart.com, LaDySmIth, Fannycska999, forever.romanci, Bátor Ventillátor, Jody
2016. március 02. 20:30 #7503
Shadygirl
Shadygirl
vajaskenyér
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.07.
Hozzászólás: 3452
Csatolások: 533
Azonosító: 236935
Offline offline
A sulink új igazgatója ma valami agyahagyott iskolagyűlést tartott egyik szünetben.
Dobálgattam az üvegemet, mire az ofő kitépte a kezemből és lerakta tőlem két méterre a földre.
Sikerült elfelejtkeznem róla, azóta is ott búslakodik szegény pára. :c
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Blackheart.com, LaDySmIth, Fannycska999, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci, Bátor Ventillátor, Jody
2016. március 03. 08:49 #7504
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Mikor valaki azt mondja, az anime egyenlő a mesével
rohog.gif rohog.gif
https://45.media.tumblr.com/4edc983af979dbfdeaef191d9dd3c3ae/tumblr_nuktj5cOnI1qa94xto2_500.gifhttps://45.media.tumblr.com/13f3a6e61f3a9d5f3bcba215707d5d0f/tumblr_nuktj5cOnI1qa94xto1_500.gif
6 felhasználónak tetszik: Wyrd, Fannycska999, forever.romanci, Shadygirl, Blackheart.com, Bátor Ventillátor
2016. március 03. 15:25 #7505
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Szerintem mindjárt idegösszeroppanást kapok. Kettes lett a matekdogám, így ebből se leszek már ötös, pedig tényleg az akartam volna lenni, nencsal szülői nyomás miatt, hanem azért is, mert szeretem. Csak mindig akad egy-két anyag, amit akkor se tudok megérteni ha agyonütnek, és hiába, hogy amúgy színötös vagyok, egy kettes mindig besikerül. Töriből se tudom már felhozni ötösre, annyi négyesem van, pedig ez már továbbtanulás miatt is fontos lenne... Mert bmeg a tanárnak a 45 perces órában kell velünk érettségi feladatsort megoldatni "témazáró" címén, aztán két jegyet adni rá. Ha ez nem lett volna elég, még barátnőmmel is összevesztünk, nem is igazán tudom min, de nagyon berágott rám. Ezen a ponton már elsírtam magam, de nem volt még elég, ebédszünetben az angoltanár kitalálta, hogy 8. órában kisdolgozatot írunk (nála a kisdoga olyan mint jobb helyeken a témazáró)... És nemelég, hogy mindezt túléltem, még a szüleimnek is el kell mondanom, akik nem fogják elhinni, hogy én tényleg a lelkemet kitettem azokért a dolgozatokért...

Ezt muszáj volt leírnom; nem mintha akármit is helyre hoztam volna vele.
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci, Shadygirl, Jody, Lil98, Blackheart.com, Phaedra, MadHatter
2016. március 03. 15:52 #7506
Vans
Vans
game on
 
Státuszdon't say a word while we dance with the devil
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.05.
Hozzászólás: 1749
Csatolások: 368
Azonosító: 249432
Offline offline
ma első órában az új tesitanár jött be helyettesíteni, és justin bieber munkásságáról beszélgettem vele. ez volt az utolsó kommunikációm a mai napom *drámai szappanopera betétdal* #sadstory
7 felhasználónak tetszik: Shadygirl, Lil98, Blackheart.com, forever.romanci, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 03. 17:25 #7507
- törölt felhasználó -    
Fun fact: ma van a szülinapom biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Blackheart.com, Lil98, Shadygirl, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 03. 17:44 #7508
- törölt felhasználó -    
Hmm, lassan az én idegeim is kezdik felmondani a szolgálatot. A holnapi nap sem lesz valami rózsás a suliban, szóval szerintem egy-két óra után elszökök és a könyvtárban leszek egész nap.
11 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Fannycska999, Vans, Blackheart.com, Lil98, Shadygirl, Phaedra, Bátor Ventillátor, Jody, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 03. 19:00 #7509
- törölt felhasználó -    
Kicsit sem nézett hülyének az eladó, mikor vettem négy csomag rágót. Meg is jegyezte, hogy "látom, szeretsz rágózni" rohog.gif

És a következő párbeszéd zajlott le köztem, egy végzős csaj és a rajztanár között:
Tanár: Nem akarsz ide lebukni? Jó kis osztály.
Csaj: Igen, már gondolkodtam rajt.
*ülök az első padban és megszólalok*
Én: Na, akkor leszek öngyilkos.
Csaj: Kiszedjelek a padból?
Én: Aha, légyszi
Tanár: Jól van, itt most be is lehet fejezni.Ajánlom, hogy ne bukj meg, mert itt szét fognak szedni
Hát valószínű rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Blackheart.com, Lil98, Shadygirl, Szandi0820, forever.romanci, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 03. 19:43 #7510
- törölt felhasználó -    
Osztálytársam azt mondta, szülinapomra szerez nekem egy fél pár használt zoknit Ryan Reynoldstól.
Szintén ezzel az osztálytársammal ma sorozatot néztem lyukasórán, így megtapasztalhatta a filmnézési szokásaimat, ha társaságban vagyok - ami azt jelenti, hogy végigpofázom, és újraszinkronizálom az egészet. Nemhogy ő, de még én is rendesen kifakadtam magamon. rohog.gif Esküszöm, youtube paródiákat kéne csinálnom. Legalább valamiben jó vagyok. :'D
Egyik órán az a féléves feladatunk, hogy mesekönyvet kell csinálnunk, és elmeséltem nagy vonalakban a történetem egy másik osztálytársamnak, aki azt mondta, ebből komoly pszichológiai dolgokat is ki lehet hozni. Tényleg az a célom, hogy ne egy random hülyeség legyen, hanem értelme is legyen.
Áldásom magamra, hogy néha random hülye ötleteim vannak, miszerint suli utáni tehetetlenségemben, a hideg időre felvett bokavillantós cipőmben, leültem egy padra cigizni, hogy majd kitalálom, hogyan tovább; így sikerült véletlen összefutnom egy barátommal, akit vagy 2 hete nem láttam, a cipőmről ismert fel. biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Lil98, Blackheart.com, Fannycska999, Shadygirl, Szandi0820, Phaedra, forever.romanci, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 03. 19:56 #7511
- törölt felhasználó -    
...és holnap....
Holnap leadjuk a jelentkezési lapot a 6 osztályos gimibe.
Nagyon izgulok. Ez volt asszem életem legnehezebb döntése. Menjek vagy ne menjek?
Ha felvesznek akkor új életet fogok kezdeni.Ha nem akkor meg elém tovább a mindennapjaimat.
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Bátor Ventillátor
2016. március 03. 20:28 #7512
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
1) Akkor is megmutatom annak a bucifejű bunkónak, hogy tőlem jobb író nincs és kész. Bizony. Kapni fog. Vérengzés lesz.

2) Nem szeretek vezetni, és a jogosítványomat szeretném kivágni az ablakon.

3) Új tanulmány. Kivégeztem a kommunizmus vs. liberalizmus témát, sikerrel zártam az ügyet. Jelentem, jöhet a feminizmus, avagy az otthon ülő anyukák csodára várása. Kezdek pötyögni...

4) Nehéz és hosszadalmas napok várnak rám, kicsit várom, és kicsit keserédes az egész. Nem készültem fel még a búcsúzásra, és hogy elengedjem az eddigi életemet. Kezdenek borzasztóan hiányozni a boldog, öntudatlan évek. Tényleg ilyenkor értékelődik át az emberben az élet fogalma. Igyekszem a jó oldalát nézni, és várni a nyüzsgést, és hogy bizonyítani tudjak.

5) 4 év után visszatértem ma eredeti hajszínemhez, a gyönyörű szép szőkéhez. Két óra, két festés, vágás, balzsam és pakolás, de újra platinaszőke, és kicsit sem hiányzik már a sötétbarna. Holnap Barbienak öltözöm yahoo.gif

6) Egy régi barát kedves levele, ami bearanyozta a napomat!
9 felhasználónak tetszik: Lil98, Fannycska999, Shadygirl, Phaedra, forever.romanci, Bátor Ventillátor, Jody, Beyla, LaDySmIth
2016. március 04. 05:51 #7513
- törölt felhasználó -    
Valószínűleg meghal/súlyosan megsebesül az egyik kedvenc karakterem a the 100-ból. Erről igazából nem is kéne tudnom, mert mindig, amikor jön az új rész, nem megyek fel twitterre, instára, meg tumblrre, hogy ne legyen spoiler. Ma hajnalban viszont felnéztem instagrama, csak hogy lássam, mi újság, erre megláttam azt a videót, és majdnem elsírtam magam. Most is közel állok hozzá, ez normális?
Sose voltam/leszek sorozatb.uzi, de ezt tényleg nagyon szeretem, és ha tényleg megölik a kedvenc emberkémet (aki saját véleményem és logikám szerint kulcsfigura lehet), én abbahagyom. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Shadygirl, Szandi0820
2016. március 04. 18:27 #7514
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Próbálom feldolgozni a tényt, hogy ezen a héten, a nyomorult szombati tanítási nap miatt három kémiám és négy németem van. De legalább magyar is lesz, így tűrhetőbb.
7 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Vans, Blackheart.com, Lil98, Szandi0820, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. március 04. 18:29 #7515
Decibel
Decibel
visszatérő vendég
 
Státusz"..Ékszer nélkül nincs csillogás, tett, ha nincs, csak látomás.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.25.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 78
Azonosító: 254270
Offline offline
Nem találom a helyem..
5 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Shadygirl, Lil98, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 04. 18:56 #7516
- törölt felhasználó -    
És igen. Igen igen igen. Az életben az a legjobb ha egyházi iskolába jársz.
Holnap nem kell mennem sulibaaaaaaa.
Akinek mennie kell részvétem hozzá és kitartás kívánok neki. smileeee.gif biggrin.gif smileeee.gif smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Maiko
2016. március 04. 19:02 #7517
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mindenki azt hiszi csak a húgok lopkodnak cuccokat, de mivel nekem az összes cipőm unisex vagy férfi, ezért öcsém is előszeretettel hordja őket ma például a fekete vansomat áztatta szarrá, olyan aranyos kisfiú. smileeee.gif
10 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, Shadygirl, Fannycska999, Lil98, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Jody, forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 04. 19:30 #7518
- törölt felhasználó -    
Annyira bírom mikor fórumokon, vagy gyakorin a 12-17 éves korosztály eljátssza a hattyúk halálát, mert öket mindenki elítéli, hogy rock/metál zenét hallgatnak és úgy is öltözködnek...
9 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Lil98, Shadygirl, Blackheart.com, Bátor Ventillátor, Wyrd, forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 04. 19:45 #7519
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phlox @ 2016.03.04. 19:30)
Annyira bírom mikor fórumokon, vagy gyakorin a 12-17 éves korosztály eljátssza a hattyúk halálát, mert öket mindenki elítéli, hogy rock/metál zenét hallgatnak és úgy is öltözködnek...

Főleg, hogy úgy fogalmazzák meg az egészet, hogy azt akarják elérni, hogy mindenki agyondicsérje őket, hogy "jaj kislányom, te nagyon egyedi vagy, és kiváló a zenei ízlésed". rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Shadygirl, Blackheart.com, Bátor Ventillátor, Wyrd, forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter
2016. március 04. 20:00 #7520
- törölt felhasználó -    
felnéztem az égre, és láttam egy égitestet, ami nem más mint a Szíriusz! csupán kétszer nagyobb, mint a napunk, és 8,6 fényévre van tőlünk, és ez nagyon kevés! wub3.gif
6 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Lil98, Shadygirl, Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter
560 oldal 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!