Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. április 03. 17:27 #7881
- törölt felhasználó -    
Annyira szép idő van. wub3.gif Előjött a nyári hangulatom. Ezt kicsit elrontja a tény, hogy még két hónap szenvedés vár a suliban, de valahogy túlélem.
9 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, Jody, Szandi0820, forever.romanci, Phaedra, Shadygirl, MadHatter, Fannycska999, LaDySmIth
2016. április 03. 17:32 #7882
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Most arra gondolok, hogy vajon megjön-e hétfőn a két hete rendelt CD-m...
7 felhasználónak tetszik: Shadygirl, MadHatter, Fannycska999, Jody, Szandi0820, Wyrd, LaDySmIth
2016. április 03. 20:46 #7883
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A Disney - Aladdint nézem, és megrökönyödve fedeztem fel, hogy Jafar szeme szebben van kihúzva mint az enyém valaha volt/lesz, és most lelki beteg vagyok emiatt (is). 110.gif
9 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, MadHatter, Jody, Shireen, Szandi0820, Blackheart.com, LaDySmIth, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 03. 21:16 #7884
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Nem tudom, hogy mennyire számítok megkeseredettnek, de az tény, hogy a Sims 4-ben Christian Bale és jómagam már a hatodik gyermekünket várjuk egy luxusvillában. beer.gif
11 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, kisrm, Fannycska999, Jody, Shireen, Phaedra, Szandi0820, Blackheart.com, LaDySmIth, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 03. 21:24 #7885
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Méltányolom, hogy a tanáraink nagy befogadókészségűnek, okosnak és szorgalmasnak gondolnak minket, de ez a sok baromságot, amit ebben a három napban feladtak, kicsit túlzásnak gondolom 110.gif Amúgy nem lenne gáz, de jobban szeretek aludni biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Phaedra, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 04. 03:41 #7886
- törölt felhasználó -    
Hajnali fél négy.
Rendes polgári emberek alszanak, mert holnap iskolába kell menniük és nem akarnak kialvatlanok lenni.
Ehelyett egyesek végtelenségig hallgatják a Take Me To Church című dalt, közben viszonzatlan szerelemről merengve. Péklapáttal kéne magát arcon csapnia, míg el nem felejti, de stílusjegyei között ott van a szenvedés, amit annyiszor művel, hogy azt művészeti ággá kéne emelni.
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Fannycska999, Shadowsblood, Szandi0820, LaDySmIth, Blackheart.com, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 04. 13:56 #7887
Blackheart.com
Blackheart.com
yizhan - bjyxszd
 
Státuszliving my best fujoshi life ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.04.
Hozzászólás: 3585
Csatolások: 1884
Azonosító: 42891
Offline offline
Am I the only one here, aki úgy gondolja, h a képen látható leányzó, az Victoria Justice? think.gif wtf.gif Csobot Adél csak szeretne így kinézni... dry.gif Szerintem sürgősen cserélni kéne a képet, neeem? reklamalo.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Phaedra, Shadowsblood, exoverdose, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 04. 15:10 #7888
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Mikor munkaügyben görcsösen készülsz egy telefonbeszélgetésre, begyakorlod a szöveged, aztán meg jó, ha beszéltetek 15 másodpercet. rohog.gif
Amúgy laza vagyok. cool.gif
rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Shadowsblood, LaDySmIth, Blackheart.com, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 04. 15:15 #7889
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (Blackheart.com @ 2016.04.04. 13:56)
Am I the only one here, aki úgy gondolja, h a képen látható leányzó, az Victoria Justice? think.gif  wtf.gif Csobot Adél csak szeretne így kinézni...  dry.gif Szerintem sürgősen cserélni kéne a képet, neeem?  reklamalo.gif


Pedig már kezdtem azt hinni, hogy Adél kiszépült. lol2.gif
3 felhasználónak tetszik: Blackheart.com, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 04. 15:21 #7890
- törölt felhasználó -    
És eljött a nap...a nap amikor...amikor végre kikönyörögtem,hogy legyen FACEBOOK oldalam. blink.gif blink.gif ohmy.gif ohmy.gif w00t.gif w00t.gif
És lett is. tongue.gif tongue.gif biggrin.gif thumbsup.gif yes.gif yes.gif yes.gif yes.gif yes.gif yes.gif
Hangulat:I'M HAPPY!!!! thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif biggrin.gif biggrin.gif hullam.gif hullam.gif good.gif good.gif rofl.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif blush.gif blush.gif beer.gif beer.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif hullam.gif pompom.gif good.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif victory.gif victory.gif victory.gif victory.gif
2016. április 04. 15:34 #7891
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (V-LOVERS FOREVER @ 2016.04.04. 15:21)
És eljött a nap...a nap amikor...amikor végre kikönyörögtem,hogy legyen FACEBOOK oldalam. blink.gif  blink.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  w00t.gif  w00t.gif 
És lett is. tongue.gif  tongue.gif  biggrin.gif  thumbsup.gif  yes.gif  yes.gif  yes.gif  yes.gif  yes.gif  yes.gif 
Hangulat:I'M HAPPY!!!! thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  hullam.gif  hullam.gif  good.gif  good.gif  rofl.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif  blush.gif  blush.gif  beer.gif  beer.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  thumbsup.gif  hullam.gif  pompom.gif  good.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  victory.gif  victory.gif  victory.gif  victory.gif


Ne haragudj, nem akarok szőrszálhasogató lenni, de nem lehetne, hogy kevesebb emotikont használj? Nem kell kapásból 50 darabot felsorakoztatni, kevesebbel is ki lehet fejezni kellően az aktuális hangulatod. Csak gondoltam szólok, mert engem például zavar ennyi emotikon egy hozzászólásban. mellow.gif
12 felhasználónak tetszik: thestupidboy96, kisrm, MadHatter, Szandi0820, Fannycska999, Shadowsblood, Phaedra, Blackheart.com, LaDySmIth, forever.romanci, Wyrd, Shadygirl
2016. április 04. 17:45 #7892
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
Amikor nem tudtad leszedni azt a sötétkék szemceruzát, amivel még tegnap este kihúztad a szemeid és az alsó szempilláid alatt ki van húzva kékkel, és... Az osztályban meglátnak életükben először (esetleg másodszor) sminkben! Egyik ribi odajön és megjegyzi, hogy hogy képzelem, hogy kisminkelem magam blink.gif mások meg megdicsérték, amiért most az önbizalmam, hát mondanám hogy növekedett, de nem tette szóval mindegy blush.gif Mondjuk ilyen sem lesz többet
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Phaedra, Szandi0820, Blackheart.com, forever.romanci, Shadygirl
2016. április 04. 20:07 #7893
- törölt felhasználó -    
Büszke vagyok a keresztapukámra.
"A jövő DJ-je."
WelhelloxHalott Pénz -Emlékszem Sopronban Remix.
Nagyon jó lett.
Vinyl Never Die forever
smileeee.gif
U.I.:Egy azaz 1 smile. Se több se kevesebb. Remélem megfelel így.
2016. április 04. 20:16 #7894
kisrm
kisrm
új tag
 
StátuszTökön szúrjuk őket, mi aztán nem cicózunk. Puska a nyomiknak, kés a profiknak.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.22.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 247016
Offline offline
emotikonokra cool.gif tongue.gif biggrin.gif meghajolo.gif thumbsup.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif beer.gif blush.gif 110.gif csirke.gif ooo.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif hi.gif Repost.gif tease.gif shout.gif rtfm.gif pilot.gif lol2.gif mamba.gif man_in_love.gif hullam.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif malade.gif vampire.gif yahoo.gif victory.gif vava.gif cola.gif chicken.gif wub2.gif mamba.gif lol2.gif lazy.gif kiss2.gif CaveRat.gif smokin.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif fish.gif ne bántsatok, két perc volt csak az aranyhalak benyomása
7 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, MadHatter, Phaedra, forever.romanci, Shadowsblood, Shadygirl
2016. április 05. 16:09 #7895
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Kedves Mindenki!

Alig 25 nap múlva egy olyan esemény fog bekövetkezni amire nagyon várok és amitől jelen pillanatban a falat tudnám kaparni.
Alig 25 nap múlva közel nyolcszáz ember elé kiállva kell elmondanom sírás nélkül egy olyan szöveget, amit én írtam, de még egy szó sincs kész belőle.
Alig 25 nap múlva, ki kell állnom a katedrára, és beszélnem kell olyan embereket előtt, akik eddig utáltak és megvetettek, akik eddig szerettek és megkedveltek. El kell mondanom ezt a szöveget mindazoknak, akiknek görcsösen bizonyítani akartam, akiket nagyon-nagyon megszerettem, akiknek a képébe tudnék most nevetni egy nagyot és akik idáig inspiráltak és görgettek tovább azon az úton. Akibe szerelmes voltam, akit lenéztem, akit megvetettem, vagy akit megbecsültem, akit megsajnáltam.
Alig 25 nap múlva valahogyan, egy közel öt perc erejéig kapok egy is nevet, egy kis rivaldafényt, lehetőséget arra, hogy bizonyítsak, megmutassam a sokaságnak, és önmagamat adhassam.
Alig 25 nap múlva le kell küzdenem a saját gátlásaimat, meg kell tennem egy első lépést valamerre.
Alig 25 nap múlva ezzel a beszéddel fogok búcsút mondani gyakorlatilag eddig mindennek.

ON: Na ki írja meg a saját ballagására a beszédet, mondja el 800 ember előtt borzasztó nagy lámpalázas temperamentummal? HÁT ÉN rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, kisrm, forever.romanci, Phaedra, Blackheart.com, Shadygirl
2016. április 05. 16:39 #7896
kisrm
kisrm
új tag
 
StátuszTökön szúrjuk őket, mi aztán nem cicózunk. Puska a nyomiknak, kés a profiknak.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.07.22.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 247016
Offline offline
Nem is tudom. Most az összes világ túl kevés lenne nekem. Jó lenne beszélgetni random káoszbuszokról, mint mondjuk egy hónapja. Annyira undorító, hogy 30 napja még minden szánsájn, mondok neki valamit és azóta feltűnően szarik belém és a nyomoromba is tol vagy két adagot. Tényleg. 30 napja olyan közel voltunk egymáshoz, hogy az képtelenség. De akkor ezt hogy lehet egy félmondattal tönkretenni? Baromi vicces, hogy eddig azt hittem, hogy untatom magammal és minden gondolatomat tudja, de amikor én kimondtam őket, ez lett. _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, LaDySmIth, MadHatter, forever.romanci, Shadowsblood, Blackheart.com, Shadygirl
2016. április 05. 16:44 #7897
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Fszom kivan a város térfigyelő kameráival. -avagy űberbugyuta öregasszonyaival. Napi szinten leskelődnek az ablakukból, annyira unatkoznak. Már tőlük az is elterjedt, hogy egy magas, szemüveges, vékony, fullra rúzsozott, sátánista csaj apám párja. Persze nem esett le nekik a tantusz, hogy az én lennék. rohog.gif És tőlük tudta meg a fél város is, hogy büdös bagós vagyok. Köztük apám. smileeee.gif
Ma meg képes volt a legfőbb sánta létére beállni a szomszéd kapu elé, hogy lesse, mit csinálok az ablakban. Majd kimentem, pletykált egy sort, összetaposott egy bogarat, hogy "ne szaladgáljon ott". főleg, hogy fekete gyalogcincér volt, ami határozottan lassú, na mindegy. Aztán áthívott, én erre "bejöttem a cipőmért" -...
hát azóta se látott. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, LaDySmIth, MadHatter, forever.romanci, kisrm, Shadowsblood, Szandi0820, Blackheart.com, Shadygirl
2016. április 05. 18:42 #7898
- törölt felhasználó -    
Idézet (kisrm @ 2016.04.05. 16:39)
Nem is tudom. Most az összes világ túl kevés lenne nekem. Jó lenne beszélgetni random káoszbuszokról, mint mondjuk egy hónapja. Annyira undorító, hogy 30 napja még minden szánsájn, mondok neki valamit és azóta feltűnően szarik belém és a nyomoromba is tol vagy két adagot. Tényleg. 30 napja olyan közel voltunk egymáshoz, hogy az képtelenség. De akkor ezt hogy lehet egy félmondattal tönkretenni? Baromi vicces, hogy eddig azt hittem, hogy untatom magammal és minden gondolatomat tudja, de amikor én kimondtam őket, ez lett. _nevet.gif

Én most épp Roland nyomorgására és arra, hogy milyen pózban szarjak bele. De jaj nekem, túl könnyű ez, mert a sztáriti lelkes felhasználója még akkor is azt hiszi, hogy teszek rá, amikor hozzá beszélek. És nekem kurvára elég lenne egy olyan világ, amiben ezt élőben beszéljük meg, hogy legalább meg tudjuk húzni egymás haját, mert ez, hogy direkt ebbe a miregondoltokszarba írok, amit naponta bámulsz, nem túl nagy hangulat, ezt azért érzékeled.
És még annyi, hogy anyád megvolt apád után.
Ezt a szüleid üzenték a baromarc fiuknak, mert ne már hogy ingyen drámát árulunk a népnek.
2016. április 05. 21:38 #7899
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Holnap egész duplamagyaron töritézére fogok tanulni... a tanár úgyis összefüggéstelen baromságokról pofázik, aminek több, mint a fele a személyes véleménye, mellesleg jegyzetelni is aligha lehet (türelemmel). Hogyan fogok leérettségizni? dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Shadowsblood, Blackheart.com, forever.romanci, MadHatter, Shadygirl
2016. április 05. 21:39 #7900
- törölt felhasználó -    
Azt írta, holnap suli után beszélni akar velem. És sajnos tudom, hogy miről..
Azon agyalok, hogyan lehetne szépen megfogalmazni azt, hogy nem akarok semmit tőle, úgy, hogy ne tiporjak bele a lelki világába, ne sértsem vérig és ne törjem össze a szívét.
Ugyanis én kegyetlenül egyszerűen, valamint egyszerűen kegyetlenül tudok megfogalmazni dolgokat...
Bár legszívesebben inkább remete életmódot folytatnék a Tatuinon, ahol nincs más, csak én Ben Kenobi női változataként, meg a buckalakók.
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Shadowsblood, soph, forever.romanci, MadHatter, Shadygirl
560 oldal 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!