Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. április 08. 20:17 #7921
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Kezdem megszokni, hogy apám azon kívül mást nem tud mondani, hogy ez mévanitt, ménemcsinálodeztazt, de amikor mondom, hogy nekem ez így jó -most éppen hogy nem terítettem le az ágyat, össze is dőlt a világ- akkor én vagyok a gusztustalan, lusta gci. Képes összeveszni velem ilyen kis fiszf@szgciken. Nem kell bejönni ha nem tetszik, vagy pakoljon össze... bah, már csak 4-5 év, és takarodhatok az országból. laugh.gif
11 felhasználónak tetszik: riri17, exoverdose, Szandi0820, MadHatter, Wyrd, Shadowsblood, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Shadygirl, forever.romanci, Jody
2016. április 08. 21:47 #7922
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
Csak én vagyok olyan full hülye hogy nem értem a fanfiction-ok logikáját? Mármint tekintve hogy a Wattpad felhasználóinak a többsége nagy 5 SOS rajongó, amivel nincs baj. De nekem is felhozza a legtöbb fanfiction-t és miért... Miért kell a kedvencedet egy elviselhetetlen bszógépként mintázni? Meg a másik kedvencem az a BVB-s fanfiction volt amiben a csajt megveszik szexrabszolgának.... most lehet hogy én vagyok a túlságosan komoly, de szerintem ez nem olyan jó dolog, hogy fanfiction-t írjanak róla. Pláne ne szerelmeset, mert ez szerintem pont nem olyan romantikus dolog. Én vagyok ilyen furcsa, vagy más is így van ezzel? Semmi prűdség, nincs bajom azzal ha egy történetben valaki lefekszik valakivel, de miért kell ilyen totál szemétnek beállítani a kedvenc sztárod?
8 felhasználónak tetszik: riri17, MadHatter, exoverdose, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Blackheart.com, Shadygirl, forever.romanci
2016. április 08. 22:01 #7923
- törölt felhasználó -    
Tanárnő: Körző, vonalzó, számológép legyen veletek... és az erő
Mi, az osztály Star Wars rajongó rétege: AAAGFSJDKHGWDT***---***

Hát igen, könnyen lázba lehet hozni biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Shadowsblood, Szandi0820, Bátor Ventillátor, forever.romanci, Nagisa, Fannycska999
2016. április 08. 22:45 #7924
- törölt felhasználó -    
Idézet (Shadowsblood @ 2016.04.08. 21:47)
Csak én vagyok olyan full hülye hogy nem értem a fanfiction-ok logikáját? Mármint tekintve hogy a Wattpad felhasználóinak a többsége nagy 5 SOS rajongó, amivel nincs baj. De nekem is felhozza a legtöbb fanfiction-t és miért... Miért kell a kedvencedet egy elviselhetetlen bszógépként mintázni? Meg a másik kedvencem az a BVB-s fanfiction volt amiben a csajt megveszik szexrabszolgának.... most lehet hogy én vagyok a túlságosan komoly, de szerintem ez nem olyan jó dolog, hogy fanfiction-t írjanak róla. Pláne ne szerelmeset, mert ez szerintem pont nem olyan romantikus dolog. Én vagyok ilyen furcsa, vagy más is így van ezzel? Semmi prűdség, nincs bajom azzal ha egy történetben valaki lefekszik valakivel, de miért kell ilyen totál szemétnek beállítani a kedvenc sztárod?

Ezzel én is így vagyok laugh.gif Nem tagadom, elég sok fanfiction-t olvasok, de abból is mindig a jobbakat keresem rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. április 08. 22:53 #7925
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
1) Ma ismételten bebizonyosodott, mennyire irritál, ha valaki lekezelő a másikkal. Komolyan, ezt az egyet nem bírom elviselni, amikor valaki olyan hangnemet enged meg a másikkal kapcsolatosan, ami egyszerűen nem emberhez méltó. Nem érdekel, ki honnan van, mit csinált, hova tartozik, ember és ember. Tökmindegy a helyzet, bizonyos hangsúly nálam tűrhetetlen.
De bevallom, büszke vagyok arra, hogy ma ezért a nézetemért kiálltam, még ha nem is értett velem egyet mindenki. Én legalább képes voltam megtenni pofázás helyett wink.gif

2) Imádom a nyilvános megaláztatást olyan embertől, akit én szeretek és tisztelek. Csak épp ő nem engem. Ezt hívjuk karmának, ugye?

3) Még mindig gőzöm sincs, mi a bánatot írjak a beszédembe. Őszintén, mai nap arról is megbizonyosodtam, hogy örülök, hogy jó pár irritáló, alpári álszent kis dögtől megszabadulok. Ha valaki megkérdezi, miért vagyok antifeminista, pontosan ezeket a "nőket" fogom felhozni ellenpéldának.

4) Holnap korán kell kelnem. Bú, hát mire van a hétvége, ha nem lustálkodásra így 3 héttel a hajrá előtt? sad.gif
7 felhasználónak tetszik: riri17, Shadygirl, Beyla, forever.romanci, Phaedra, Bátor Ventillátor, Fannycska999
2016. április 09. 06:51 #7926
- törölt felhasználó -    
A bőröndöm készen áll az útra, mostmár csak a vonat kell várni és indulhat a móka.
2016. április 09. 08:53 #7927
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
amikor már sikerül elkerülnöm, hogy ne rá gondoljak a nap 24 órájában és kicsit túl legyek rajta, természetes, hogy este vele álmodom, hogy újra összejöttünk... rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, LaDySmIth, Shadygirl, Fannycska999
2016. április 09. 15:46 #7928
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Azt. Mondta. Nagyon. Bír. Engem. *millió ilyen pirulósizé, meg mittudjaménmiakukim, meg kiugrok a bőrömből hangulatjel, stb* mega_shok.gif

És nem felejtette el, hogy érettségije után elmegyünk kocsmázni. Azt hiszem megint koppanni fogok egy k#rvanagyot, de ki a sz#rt érdekel, most már talán... Talán jó úton járok. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: riri17, exoverdose, Wyrd, Szandi0820, Shadowsblood, Shireen, forever.romanci, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Fannycska999, MadHatter
2016. április 09. 17:23 #7929
- törölt felhasználó -    
A német leckém kissé morbid. Ilyen mondatokat kell lefordítani, hogy: "Megmérgeztük az állatokat." és "Az emberek elpusztítanak bizonyos madárfajokat." Mondjuk mi mást vártam a német tanáromtól. mellow.gif
10 felhasználónak tetszik: riri17, Shadowsblood, Shireen, forever.romanci, Szandi0820, LaDySmIth, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Phaedra, MadHatter
2016. április 09. 17:33 #7930
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
én: anya, én úgyis apáca leszek
anya: majd pont te
én: na, majd mikor jössz a zárdába én meg majd megtérülve foglak fogadni
anya: a nyakadba meg ott lóg majd a misebor

olyan gonosz sad.gif sad.gif
11 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, Shireen, forever.romanci, Wyrd, Szandi0820, exoverdose, LaDySmIth, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Fannycska999, MadHatter
2016. április 09. 17:46 #7931
- törölt felhasználó -    
Olyan nehezemre esik visszaírni az üzenetekre. Nem azért, mert nem érdekel amit írtak, csak egyszerüen nem tudom magam rávenni.
ide bezzeg írom a hülyeségeket rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, Szandi0820, riri17, Shadygirl, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Phaedra, MadHatter
2016. április 09. 17:49 #7932
- törölt felhasználó -    
Tartalmasan telik a mai napom is. Bár attól függ, milyen szemszögből nézzük.
Elolvastam egy csodálatosan és művészien bizarr könyvet, a Húgycsőbalerinát. És a könyv műfajának köszönhetően közelebb kerültem ahhoz, hogy be tudjam határolni, hogy én milyen dolgokat szoktam írni. Bár a könyv egy pontja még nekem is túl beteg volt, azt az egy dolgot nem tudtam megemészteni, de összességében imádtam. biggrin.gif
Most pedig a gombás zenémre nyomom a rave party-kat, aztán kéne még valami értelmes, eredményes dolgot csinálni ma, de persze ezt mindig eltervezem.
7 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, riri17, LaDySmIth, Shadygirl, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. április 09. 17:57 #7933
- törölt felhasználó -    
Jaj, annyira szeretem az oldalon lévő "emokat". Ilyeneket írnak ki a profiljukra:
- A BVB a legjobb, ha nem szereted, halj meg.
- Mindenki csak bántani tud, holnap öngyilkos leszek.
- Így is érzékeny vagyok, erre még mindenki csesztet.
- Ha Justin Bieber-t szereted, azonnal takarodj innen, én zenét hallgatok. blink.gif
Nincs bajom az emokkal, nem szeretem őket különösebben, de a pletyka ellenére nem mindenki ilyen, mint a fentebb leírtak. És ezek nem emok, csak annak hiszik magukat. személyes vélemény
8 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, Szandi0820, riri17, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, Fannycska999, MadHatter
2016. április 09. 18:36 #7934
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Tegnap
Én: kit érdekel, hogy debütál egy új fiúcsapat, nincs időm beléjük szeretni a többi 425253523 csapat mellett

Értesítés a youtubetol: SMTOWN feltöltött egy új videót (az új csapat debütáló klipje)

Ma
*az egész starity profilja az egyik új rapper gyerekből áll*

sad.gif nem bírja a kis szívem sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, riri17, LaDySmIth
2016. április 09. 20:38 #7935
- törölt felhasználó -    
Az előbb, mikor jöttem haza, belegondoltam, hogy anno december 13-án vele sétáltam azon az utcán. Én olyan szívesen rendbe hoznám, főleg így, hogy napok óta megint csak ő jár a fejemben, de nem tudom. sad.gif Most pedig belekezdek a mondókámba, el is nevezem a két embert. Akivel sétáltam: R. Aki elb.szott mindent: D. Szóval, úgy kezdődött, hogy R-rel beszélgetni kezdtünk, aztán szóba került a deszkázás, így kapcsolódott ide D (mivel ő deszkázik). Itt derült ki, hogy ők legjobb haverok, utána szidtam magam, D-t és a "múltunkat", mert sejtettem, hogy ebből nem fog jó kisülni. Aztán kicsivel később kezdtem reménykedni, hogy mégis, mert D nem bukkant fel és így tök jó volt minden, viszont telebeszélte R fejét a hülyeségeivel, így a következő az lett, hogy én idegesítem R-t, így otthagyott. De mielőtt még viszlátot intett volna, találkoztunk (ott már kezdett furábban viselkedni) és ekkor sétáltunk végig azon a bizonyos utcán. És ez tök sz.r, mert R (mielőtt még D beszélt volna bármit is neki) teljesen normális volt, megdicsérte az alakomat, az arcomat, kért egy csomó pacsit és annyiszor elképzeltem az első csókunkat, hogy mindjárt sírva fakadok attól a p.cstől, amiért mindent elrontott. Értem én, hogy egy r.banc vagyok D szemében, de akkor is... Hisz mindenki tudja, mekkora kudarc a szerelmi életem, de még tesz rá mindenki egy lapáttal.
Ebből meg az lesz, hogy se nő, se férfi nem kell. Se macska, mert az meg meghal a kezeim között, mert elfelejtem megetetni. Tényleg egyedül fogok meghalni. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, LaDySmIth, Szandi0820, Shadygirl, Fannycska999, Phaedra, MadHatter
2016. április 09. 20:56 #7936
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Faszom bele... ugye nem vittem személyit a reptérre, ezért egy nappal később mentem, ráadásul egyedül, csak bevittek kocsival. Aztán gondolkoztam, hogy nem biztos, hogy átengednék az öngyújtót, meg azt a fél doboz cigit, ezért odaadtam annak, aki vitt. Azóta nem hallottam róla, azt hittem elcsórta... egészen máig... ugyanis odaadta apámnak, mikor mondtam, hogy még nem egészen tudja. smileeee.gif Kapja be.
8 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, Szandi0820, Wyrd, exoverdose, Shadygirl, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. április 09. 21:09 #7937
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Én már csak meg akarok halni. Minden sokkal könnyebb lenne..
4 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, Fannycska999, Shadygirl
2016. április 09. 21:20 #7938
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Én vagyok az egyedüli, aki szerint unalmas, hogy boldog, boldogtalan felrak magáról egy snapchat dog filteres képet? Nagyon lol
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, disco queen, Shadygirl, thestupidboy96, Fannycska999, MadHatter
2016. április 09. 22:37 #7939
- törölt felhasználó -    
Gyakori kérdések:
Kérdés: Mit jelent, ha viszket a jobb tenyerem?
Válaszok: - Pénzt adsz ki
- Pénzt kapsz
- Le fog rohadni a kezed
- Le fog esni a kezed
- Megvernek
- Meghalsz
- Pofozkodási hajlam
- Vakard meg
És akkor az utolsó:
- Ennyi hülyét egy helyen, te jó ég rohog.gif
Remélem, ezen senki nem röhög, csak én, de én nagyon biggrin.gif

UPDATE: Mit csináljak, ha viszket a kezem?
Válasz: Húzd végig az aszfalton, esetleg csapkodd az asztalhoz, de véletlenül se vakard meg rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, Szandi0820, Bátor Ventillátor, Fannycska999, MadHatter, Shadygirl
2016. április 10. 00:00 #7940
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Végére értem a Száz év magánynak (mámint a könyvnek, egyébként még kb 84 év hátra van), és aannyira jó volt, és most nem tudom, mihez kezdjek az életemmel. Legjobb lesz, ha mihamarabb neki kezdek egy másik könyvnek, más örömöm úgysincs már az életben rolleyes.gif visszaolvasva olyan szánalmasnak és melodramatikusnak hangzok, hogy még nekem is fáj, de mindegy
5 felhasználónak tetszik: Shadowsblood, forever.romanci, Szandi0820, MadHatter, Shadygirl
560 oldal 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!