Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. április 13. 16:32 #7961
- törölt felhasználó -    
Hatodik óra előtt az osztályunk fele éhezett. Biológia volt az ötödik óránk, a tanár pedig akkor engedett minket ki, mikor már becsöngettek a hatodik órára. Szerencsénkre a nyelvtantanár késett, így tudtunk enni, de előtte még a következő párbeszéd zajlott le köztem és Dani között.
Én: Basszus, Dani, mindjárt éhen halok.
Dani: Basszus, Luca, én is, adj kaját.
Én: Jé, nekem tényleg van kajám. Szerencséd van, van két szendvicsem.
Dani: Ezt öröm hallani, de úgysem adsz belőle.
Én: Dehogynem! Attól tekints el, hogy karácsonyi szalvétába van csomagolva, nem találtam másikat.
Dani: Pont nem érdekel, milyen szalvéta van rajta, csak adj enni.
Én: Jól van. *odaadom a szendvicset*
Dani: Hálám örökké kísértsen rohog.gif

A megélhetés érdekében rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: riri17, forever.romanci, MadHatter, Shadowsblood, Jody, Szandi0820, Lil98, thestupidboy96, Phaedra, Bátor Ventillátor
2016. április 13. 16:46 #7962
Nagisa
Nagisa
visszatérő vendég
 
Státuszreylo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.23.
Hozzászólás: 249
Csatolások: 10
Azonosító: 255003
Offline offline
amikor eszedbe jut hogy a Starityn a legtöbb új tag 10-12 éves.

http://i63.tinypic.com/33lmbk4.gif
15 felhasználónak tetszik: adriienn96, riri17, forever.romanci, biush123, MadHatter, Fannycska999, Shadowsblood, Wyrd, Phaedra, Szandi0820, Lil98, Jody, exoverdose, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2016. április 13. 20:22 #7963
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Mikor valaki megkérdezi, melyik érában tetszett a legjobban Michael Jackson:
https://41.media.tumblr.com/tumblr_m55l4bMPQl1rvnlyoo2_r1_400.jpg
Egyértelmű tongue.gif A Ghosts-os éra az egyik legjobb! biggrin.gif
Van itt olyan, aki tudja miről beszélek? rohog.gif
2016. április 13. 20:55 #7964
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nagisa @ 2016.04.13. 16:46)
amikor eszedbe jut hogy a Starityn a legtöbb új tag 10-12 éves. 
http://i63.tinypic.com/33lmbk4.gif

Én nem is azon akadok ki, hogy 10-12 évesek, hanem a tudat, hogy 2006-ban születtek... Én erre az évszámra úgy gondolok, mintha tegnap lett volna, aztán tudatosul bennem, hogy azóta 10 év eltelt, és ennek következtében magamra képzelek ősz hajat, de még varázslószakállat is. Azt már kezdem elfogadni, hogy aki 2000-ben született, nem kisbaba, és tud járni és beszélni, sőt, iskolába jár, de ezzel együtt egy vén szatyornak érzem magam. (És ezzel most nem akartam bántani senkit, csak ilyen agybajt okoz nekem, hogy az ezredforduló előtt születtem.)
14 felhasználónak tetszik: adriienn96, riri17, forever.romanci, MadHatter, Fannycska999, Nagisa, silenc, Jody, LaDySmIth, Phaedra, Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor, exoverdose
2016. április 13. 21:01 #7965
- törölt felhasználó -    
Miért van az, hogy az osztálytársaim nyafognak a ballagás, és az összes végzős dolog miatt("mikor jönnek meg a meghívók?", "nem lesz kész a tabló ballagásra, jézusom", "jaj, ugye lesz bolondballagás? légyszi, legyen", "komolyan nem lesz bankett? jézusom, milyen suli ez?" és hasonlók), csak az érettségi miatt nem? 110.gif
8 felhasználónak tetszik: forever.romanci, MadHatter, Shadowsblood, Jody, Szandi0820, Lil98, Bátor Ventillátor, exoverdose
2016. április 13. 21:09 #7966
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2016.04.13. 20:55)
Én nem is azon akadok ki, hogy 10-12 évesek, hanem a tudat, hogy 2006-ban születtek... Én erre az évszámra úgy gondolok, mintha tegnap lett volna, aztán tudatosul bennem, hogy azóta 10 év eltelt, és ennek következtében magamra képzelek ősz hajat, de még varázslószakállat is. Azt már kezdem elfogadni, hogy aki 2000-ben született, nem kisbaba, és tud járni és beszélni, sőt, iskolába jár, de ezzel együtt egy vén szatyornak érzem magam. (És ezzel most nem akartam bántani senkit, csak ilyen agybajt okoz nekem, hogy az ezredforduló előtt születtem.)


'95-ös vagyok, átérzem. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: forever.romanci, riri17, MadHatter, Nagisa, silenc, Jody, LaDySmIth, Szandi0820, Bátor Ventillátor
2016. április 13. 21:51 #7967
- törölt felhasználó -    
Miért van az, hogy ha van egy apró, szinte láthatatlan seb a kezemen, nem is érzem, egészen addig, míg észre nem veszem, hogy ott van, de utána meg úgy fáj, mintha sósavat öntöznének bele és megforgatnának benne egy katanát?
9 felhasználónak tetszik: riri17, forever.romanci, MadHatter, Fannycska999, Shadowsblood, Phaedra, exoverdose, Szandi0820, Lil98
2016. április 14. 02:48 #7968
- törölt felhasználó -    
Te jóságos ég.
Hallgatom nagyban az egyik kedvenc zenekaromat. Közben azon gondolkozom, hogy mennyire szeretem őket, és viszonylag új kedvenceim, de már vannak vele kapcsolatos kellemes emlékeim. Majd élő felvételeket nézegetek, arra gondolva, milyen szerencsések azok, akik már láthatták őket.
Aztán tök véletlen meglátom, hogy idén nyáron jönnek Magyarországra. ohmy.gif
Ha nem lenne hajnali háromnegyed három, én esküszöm, sikítozva rohangálnék körbe a házban, aztán kint a ház körül, és két sikítás között üvöltöznék héberül, valamint ablaküvegkibaszómagasságú hangon kántálnék valami ilyesmit, hogy úristennemhiszemelfertőzöttgombákóbaszkidejódejónemlehetigazdeigenigazóúristen.

Hm, szóval ja. Néha megéri hajnalig fennmaradni, hogy jól kezdődjön a napom.
8 felhasználónak tetszik: riri17, forever.romanci, MadHatter, Fannycska999, Lil98, Shadowsblood, Bátor Ventillátor, LaDySmIth
2016. április 14. 18:09 #7969
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2016.04.13. 20:55)
Én nem is azon akadok ki, hogy 10-12 évesek, hanem a tudat, hogy 2006-ban születtek... Én erre az évszámra úgy gondolok, mintha tegnap lett volna, aztán tudatosul bennem, hogy azóta 10 év eltelt, és ennek következtében magamra képzelek ősz hajat, de még varázslószakállat is. Azt már kezdem elfogadni, hogy aki 2000-ben született, nem kisbaba, és tud járni és beszélni, sőt, iskolába jár, de ezzel együtt egy vén szatyornak érzem magam. (És ezzel most nem akartam bántani senkit, csak ilyen agybajt okoz nekem, hogy az ezredforduló előtt születtem.)

Velem is ez van, pedig 2000-es vagyok. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, forever.romanci, MadHatter
2016. április 14. 19:28 #7970
Shadowsblood
Shadowsblood
visszatérő vendég
 
Státuszstay in drugs, eat your school, don't do vegetables
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.20.
Hozzászólás: 101
Csatolások: 1
Azonosító: 254933
Offline offline
Amikor rájössz hogy napok óta olyan vagy mint egy zombi, vagyis folyton fáradt, és nyűgös. Ráadásul úgy nézek ki mint egy pszichopata gyilkos, ami egy kicsit rossz álmokat okozhat az alsósoknak. Na nem baj, majd holnap kést is viszek.
Amúgy az osztályban megtudták hogy vagdosom magam... elmondták egy tanárnak... felhívták anyámat, és olyan érdekes dolgokat tudtam én meg anyámtól így utólag. Szóval mint kiderült én és a legjobb barátnőm a wc-ben vagdostuk magunkat és ott nyitottak ránk. Aztán megtéptek minket az osztálytársaink, majd felvittek az igazgatóiba minket és az osztályfőnökünk volt aki ezt megakadályozta... hát még jó hogy ez nem így történt. Mert hogy a mosdónak a közelében nem voltunk, pláne nem vágtuk meg magunkat ott, az osztálytársaink meg röhögtek igen, de megtépésről szó sem volt. Igazgatóiba meg pont hogy egyikünket sem vitték. De hát ezt mind az ofőnk mesélte anyámnak. Holnap gondolom már az lesz a történet, hogy a legjobb barátnőmmel betépve szexeltünk a mosdóban, miközben vagdostuk egymást, és ezen kaptak rajta minket az elsősök. Miért kell teljesen megmásítani azt ami történt? Elég szar nekünk az egész
9 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, Nothing, forever.romanci, MadHatter, Lil98, Szandi0820, LaDySmIth, dtsz
2016. április 14. 20:32 #7971
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Anyám többhetes sztrájk után ma nagymosást tartott, úgyhogy végre előkerültek az eddig szennyesben rohadó kedvenc ruháim. A legtöbbről szinte meg is feledkeztem, és most úgy örülök nekik mintha kb. újak lennének w00t.gif
9 felhasználónak tetszik: Jody, Phaedra, Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter, Szandi0820, Shadowsblood, Lil98, LaDySmIth
2016. április 14. 20:42 #7972
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2016.04.13. 20:55)
Én nem is azon akadok ki, hogy 10-12 évesek, hanem a tudat, hogy 2006-ban születtek... Én erre az évszámra úgy gondolok, mintha tegnap lett volna, aztán tudatosul bennem, hogy azóta 10 év eltelt, és ennek következtében magamra képzelek ősz hajat, de még varázslószakállat is. Azt már kezdem elfogadni, hogy aki 2000-ben született, nem kisbaba, és tud járni és beszélni, sőt, iskolába jár, de ezzel együtt egy vén szatyornak érzem magam. (És ezzel most nem akartam bántani senkit, csak ilyen agybajt okoz nekem, hogy az ezredforduló előtt születtem.)


Engem ennek a fordítottja is kiakaszt. Én az 1998-asokra mindig úgy gondoltam, hogy á, szinte egykorúak vagyunk, egy év nem oszt nem szoroz... és akkor ráébredek, hogy az egyik ovis legjobb barátom bizony idén betölti a tizennyolcat, ami azt jelenti, hogy én meg tizenhét leszek. És én nem érzem magam tizenhétnek, még a tizenhatot sem szoktam meg. Sőt, fejben kb ott ragadtam le, hogy 2011 van, vagy legalábbis nemrég még az volt. Közben meg, ha belegondolok, szinte egy másik életben volt blink.gif
5 felhasználónak tetszik: Jody, Phaedra, forever.romanci, MadHatter, Szandi0820
2016. április 14. 21:00 #7973
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
hihetetlen milyen gyorsan múlik az idő. nemrég még azon paráztam, hogy meghúznak kémiából félévkor, nem sokkal azután jelentkeztem a KRESZ-re, jövőhéten már vizsgázok. két hét múlva ballagás, utána érettségiszünet és itt is van a nyár. vele együtt a tizennyolcadik szülinapom, amire már most tudom, hogy nem igazán fogok emlékezni. rolleyes.gif
a lényeg az, hogy olyan gyorsan elmúlt ez a pár év, mire feleszméltem, már eltelt a középiskola fele, mindjárt érettségizek és felvételizek az egyetemre. és ha jobban belegondolok, én nagyon nem akarom ezt. nem akarok kikerülni a nagyvilágba, szeretek tinédzsernek lenni, nem akarom azt a sok felelősséget, ami a felnőttek vállát nyomja, mert bár utálok tanulni és a tanáraim között van egy-kettő, akit legszívesebben kilöknék egy busz elé, még mindig jobb ez, mint mondjuk napi nyolc órát dolgozni - jobb esetben.
egészen idáig fel akartam nőni, most meg inkább visszamennék 2005-be, mikor az általánost kezdtem. unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Jody, Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter, Fannycska999, Szandi0820, LaDySmIth
2016. április 15. 10:56 #7974
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Still not understand mi a fészkes, retkes, kochengeres, rozsdás f#szért kell szemiotikát tanulnom...
Ráadásul ma meg koncertre is megyek, és én meg itt ülök. Jesus. ._. mega_shok.gif

Két napja dubsmash-es agymenéseket küldök neki, és azt mondta, hogy bírja hogy ennyire vicces vagyok. Valaki kibszottul csípjen meg, mert szerintem álmodom. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, exoverdose, Jody, Phaedra, Bátor Ventillátor, forever.romanci
2016. április 15. 17:29 #7975
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
szüleimtől tetoválást kapok ballagásomra és istenem, annyira boldog vagyok. yahoo.gif anya tök simán belement, mert már meséltem neki régóta plusz tudja, hogy ez nekem fontos, valaki miatt csináltatom és nem is sablonszöveg. már annyira várom. pompom.gif
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, forever.romanci, Fannycska999, exoverdose, Jody, Szandi0820, Phaedra, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. április 15. 19:20 #7976
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Anyu: többször is jöhetne Zso hozzánk smileeee.gif
Én: ennyire bírod? w00t.gif
Anyu: ja nem azért,csak ha tudod, hogy jön hozzánk, mindig kitakarítod az egész házat

MÉG, anyu, MÉG rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, forever.romanci, kaliforhnia, Wyrd, Jody, Szandi0820, Phaedra, Lil98, Bátor Ventillátor, LaDySmIth
2016. április 15. 19:25 #7977
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2016.04.15. 17:29)
szüleimtől tetoválást kapok ballagásomra és istenem, annyira boldog vagyok. yahoo.gif  anya tök simán belement, mert már meséltem neki régóta plusz tudja, hogy ez nekem fontos, valaki miatt csináltatom és nem is sablonszöveg. már annyira várom. pompom.gif


Csak nehogy úgy járj, mint én. A 18. születésnapomra úgy volt, anyu állja a tetkóm költségeit. Aztán mikor betöltöttem a 18-at nem is emlékezett az ígéretére. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, forever.romanci, Jody, Szandi0820, Phaedra, Lil98, Bátor Ventillátor
2016. április 15. 23:03 #7978
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Tök fsza és -enyhén szólva- érdekes érzés/élmény volt. Tegnap, délután 5 körül kimentem egyedül a régi, elhagyatott temetőbe, aztán csináltam pár fotót, meg szelfit.
Plusz rámírt egy kb. negyvenes undormány csávó, hogy szia helgácska, dugnálak. Persze szarkazmus volt. Az egész megyében elterjedt, hogy a kisebbségi csoporto tagjait, amibe tartozom, helgának neveznek. Az embernek már otthon se lehet nyugta... befosok. 110.gif
és a kedvenc képeim: laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, LaDySmIth, forever.romanci, Fannycska999, thestupidboy96, Lil98, Jody
2016. április 16. 00:41 #7979
- törölt felhasználó -    
Arra, hogy ritka szar érzés az, amikor egy sorozatot egyetlen színész miatt nézel csak, majd pedig minden egyes rész végén úgy érzed, hogy az ő karakterével történtek miatt nem kéne nézned, mert úgy is csak felbasz. El is határozod, hogy leszarod, nem nézed többet... Megy ez vagy két-három hétig, aztán hajnali unalmadban ledarálsz egy-két részt és nem tudod eldönteni, hogy fanolj arra, hogy egyre dögösebb a színész, vagy törjél szét valamit, mert felbaszott rohadtul amit láttál, vagy pedig bőgj, hogy "Miért pont velem történik ez? Miért ilyen vak az a karakter? Miért nem hal már meg? És miért érdekel ez engem? Miért kell érdekelnie? Miért nem tudom egyszerűen csak nem nézni?" shout.gif shout.gif shout.gif cry.gif cry.gif cry.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, LaDySmIth, forever.romanci, Lil98
2016. április 16. 14:58 #7980
biush123
biush123
QueenOfDisaster
 
StátuszThis world will never be, what I expected. . .
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1073
Csatolások: 26
Azonosító: 200857
Offline offline
Jaj nagyon minden bajom van...már csak 1 hónapot kell kibírnom de mintha évek lennének a szünetig...
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Lil98, forever.romanci, Phaedra
560 oldal 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!