Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. április 22. 21:15 #8041
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2016.04.21. 18:26)
anyára jelenleg haragszom, mert a kínaiba nem volt nekem képes venni se Jézusos, se Szűz Máriás tollat, pedig mondtam neki, hogy biztos megsegítettek volna érettségikor. sad.gif amúgy nem értem miért árulnak ilyet, bár múltkor láttam itt Mona Lisa arcképével ellátott hologrammos telefontokot is, aztse kaptam meg. sad.gif


Átérzem. 9 nap múlva én is a poklot élem.
Egyébként, én azt a tanácsot kaptam, hogy vegyek Star Warsos tollat, és akkor érettségi közben is velem lesz az erő biggrin.gif
Hajrá neked is! wink.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor, riri17, Phaedra, forever.romanci
2016. április 22. 22:37 #8042
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Annyira bírom ezt a nőket nem lehet megérteni dumát.. Szóval mi vagyunk a kiismerhetetlenek. Értem én. Szóval amikor a srác egyik nap tök kedves, aranyos veled, másnap már a háta közepére se kíván az tényleg normális. biggrin.gif De végül is ja, a lányok mindig olyan hisztisek, amikor a másik nem vágja be a durcit az pedig teljesen elfogadott.
Sztereotípia, imádlak.
14 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, kaliforhnia, Fannycska999, riri17, biush123, Wyrd, Szandi0820, LaDySmIth, Narrybitch, Phaedra, soph, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 22. 23:55 #8043
- törölt felhasználó -    
Azt hiszem, most már van okom kiakadni. Van az a banda, a The Struts, na nindegy. Az még elmegy hogy rock banda, de az énekes!! Úgy néz ki mindt Freddie Mercury, olyan ruhákban lép fel mint Freddie, a haja ugyan olyan mint Freddie-nek a 70-es évek elején. Elhasaltam, amikor még ki is rakott egy képet, hogy 'boldog születésnapot Freddie' ahol szegénykém a cicusaival van, de ez a Luke is nagyon szereti ám a macskákat... Na persze. Nem értem, miért jó neki(k), hogy más hírnévével akar híres lenni. Basszus, és ahogy elnézem a képei alatt dúlnak a Queen-fanok utálatos megjegyzései. Nem is baj.
5 felhasználónak tetszik: Nothing, Bátor Ventillátor, Szandi0820, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 23. 00:18 #8044
- törölt felhasználó -    
Ott gondolkozok el az emberiségen, mikor egy plázában délután úgy kell átkommandózni az emberek között, mert annyian vannak, aztán bemegyek egy könyvesboltba, ahol én vagyok egyedül az eladón kívül.

Ott pedig az épelméjűségemen, mikor kitalálom, hogy én Yoda akarok lenni, és az öcsém hátán egy seprűvel hadonászva közlekedünk a kertben.
13 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, kaliforhnia, Bátor Ventillátor, Shireen, Fannycska999, riri17, Phaedra, Wyrd, Szandi0820, LaDySmIth, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 23. 00:49 #8045
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Aludni kéne , de nem vagyok álmos.
1 felhasználónak tetszik: Lovatics04
2016. április 23. 14:23 #8046
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
igazából most jöttem rá, hogy képtelen vagyok rendesen fogalmazni. másfél órája görnyedek egy 1500 szavas médiabotrány beadandó felett és már háromszor töröltem ki azt a 200 szót, ameddig eljutottam. olyan unalmas és monoton lett az egész, mint amilyen kb. az életem, amióta ráébredtem, hogy mindjárt érettségizem. és igen, ez is arra kell. hülye médiafakt, mi szállhatott meg akkor, amikor eldöntöttem, hogy én erre jövök? dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Szandi0820, soph, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 23. 14:24 #8047
Narrybitch
Narrybitch
bruhgirl.
 
StátuszWe're just a bunch of fucking animals, but we're afraid of the outcome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.01.08.
Hozzászólás: 9000
Csatolások: 6266
Azonosító: 253008
Offline offline
Senki nem képes visszaírni..
1 felhasználónak tetszik: Shireen
2016. április 23. 16:11 #8048
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A sulinkban évente kétszer van disco, egyszer pedig egy olyan este, amikor helyi rockbandákat hívnak meg fellépni. Na, idén már a discóra is alig jött valaki, el lehet képzelni, tegnap milyen kellemes családias hangulat volt a koncerteken. De mi azért kitettünk magunkért barátnőimmel, kb öten leálltunk csápolni meg pogózni a hátsó sorban, aztán mikor felfedeztük, hogy kicsit előrébb két fiú hasonlóan lelkesedik, előrementünk barátkozni; végeredményben heten egymásba karolva ugráltunk és headbangeltünk legelöl, mögöttünk pedig 30 ember, köztük két tanárom is, szoborcsoportot alkotva nézte a fellépést. és ez még egy alkoholmentes este volt
Ja meg két szám között kimentünk fát mászni a suli udvarára; úgy mentem fel mint egy macska, csak a lejövetel volt problémás, úgyhogy most nincs bőr a bal felkaromon, de teljesen megérte.
8 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor, InoriGothGirl, Szandi0820, soph, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 23. 19:31 #8049
- törölt felhasználó -    
Igazából még mindig nem értem, mit kerestem biológiaversenyen, de végül is nem volt olyan rossz. Most még jobban összehaverkodtunk Levente bajtársammal. Megdicsérte a humoromat, és azt mondta, hogy bírja, hogy ilyen fogyatékos vagyok. A fordított logikámért külön gratulált. Azt mondta, nem érti, miért röhögök akkor, mikor semmi vicceset nem mondott és miért nem, mikor viccet mesél.
Na de itt van pár értelmes beszélgetés:

Eszti: Fáj a lábam.
Én: Vedd le a cipőd.
Eszti: A, nem.
Én: Te leveheted, akkor van gáz, ha a Levi veszi le.
Levi: Hát akkor tényleg. Leveszem és ki kell üríteni a folyosókat, mert ismeretlen gázok keringenek a levegőben.
Én: .......
Eszti: .......
Levi: Magyarul: büdös a lábam.

*még csak ketten ültünk kinn, mert Eszti még nem végzett*
Én: Hjaj, most nincs itt a kép... Sajnálom, de rajtad kell kiélnem a perverz dolgaimat.
Levi: *halálra vált arc*
Én: Ne nézz így, mert rád teszem a lábam.
Levi: Csinálok neked kommunistás plakátot, csak hagyj békén. rohog.gif

Összességében jó nap volt. Én a nyolcadik lettem, Levi pedig megnyerte. Ezután ezt az igencsak szívmelengető beszédet mondta el nekem:
Levi: Nos, Luca, köszönöm az egész napos fárasztást, a fogyatékoskodást, a kiflis cuccot és, hogy el akarsz ballagtatni és utánam jönni a másik iskolába, ami egy fiúiskola, szóval kétlem, hogy felvennének, de azért sok szerencsét.
Én: Ó, én pedig köszönöm a támogatást, most már kedvedre b.zulhatsz.
Levi: Ez az! rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Bátor Ventillátor, Fannycska999, Szandi0820, soph, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 23. 22:01 #8050
- törölt felhasználó -    
Hallgatom a zenét és persze a zsinornok megint elkelett törnie ez a harmadik fejhallgató zsinór amit eltörtem sad.gif
2016. április 23. 22:07 #8051
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Úgy érzem, eddig tartott az "egyszer és utoljára volt kapcsolatom, basszák meg a férfiak" -feeling. Rohadtul magányos vagyok, tényleg. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Wyrd, InoriGothGirl, Shireen, Fannycska999, LaDySmIth, Szandi0820, Jody, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 24. 00:08 #8052
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Nincs is jobb annál, (mint egy kora reggeli anál) mint amikor Robival merengünk a leányokról. Ami vicces mert ő sem tud egyről a kettőre jutni, én szintúgy. Vicces, mert nekem most van egy barátnőféleségem, neki nincs, és tőle kapok tippeket rohog.gif
Tegnap a lány, akivel a múlt pénteken sikerült összekeverednem, majdnem megerőszakolt, azóta fájó nyakkal, és kapucniban járkálok mindenhova _nevet.gif Fene egye meg.
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Shireen, Phaedra, Fannycska999, Bátor Ventillátor, Szandi0820, forever.romanci
2016. április 24. 09:59 #8053
- törölt felhasználó -    
Tudom, nem rám tartozik, de nekem most azon kattog az agyam, hogy hol van abban az igazság, hogy egy szellemileg fogyatékos egyed, aki nem csinál semmi értékelhetőt egész nap, többet keres mint mi? Felháborítónak tartom, hogy nekem egész hónapban úgy kell hajtanom, mint egy kutyának, ő meg azzal, hogy elvakarózik itt egész nap, megkapja az x összeget, és a kisujját se kellett megmozdítania érte. Igenis bosszantó, mondjon bárki bármit. Még ha azt mondom, hogy megérdemelné, mert megdolgozott érte, oké, de így, hogy festeni sem tud, csak berakták mert a cég kapja utána a lóvét, hát felháborító. Mért nem vették föl akkor takarítónak, amit még ő is meg tud csinálni, vagy az öntödébe kisegítőnek, amihez nem kell különösebb ügyesség, mert azért valljuk be, egy vázát megfesteni nem mindenki tud. mad.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 24. 14:45 #8054
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Végre megismertem valakit, akivel jól kijövök, lehet vele beszélgetni és nagyon bírom és még fiú is, külsőre se vészes... csak éppenséggel haverok vagyunk, és ha én nem is tettem még őt barátzónába, neki én tuti ott vagyok. Talán még jobb is így, de aaajj. Ez az "úgy sz@r az egész ahogy van" című szituációnak egy olyan esete, amit eddig nem ismertem, és jól meg voltam nélküle dry.gif
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, Shireen, Phaedra, LaDySmIth, Szandi0820, soph, forever.romanci, Lovatics04
2016. április 24. 19:23 #8055
- törölt felhasználó -    
Mikor lenne egy csomó dolgom, persze, hogy azon kívül minden mást érdekesebbnek találok. Most éppen a tumblr-ön való hímpéldányok nézegetésével kötöttem le magam, mígnem a net úgy döntött, nem tölt be több képet. Talán a sors is azt akarja, hogy hagyjam abba, és dolgozzak.
Kéne egy kicsi Shia LaBeouf a vállamra, aki mindig rám üvölt, hogy JUST DO IT.
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Fannycska999, biush123, MadHatter, Szandi0820, soph, forever.romanci, LaDySmIth
2016. április 24. 20:10 #8056
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Ma simsben megcsináltam magam. Fel is szedtem egy csajt Diamanda meg egy csávót is, de aztán közösségi teleken meglátta a f@szi, hogy ölelkezek a nővel, és felképelt. Szar az élet. sad.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, soph, forever.romanci, Lovatics04, LaDySmIth, exoverdose
2016. április 24. 21:03 #8057
Nothing
Nothing
visszatérő vendég
 
StátuszNothing már beállította a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.27.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 0
Azonosító: 255171
Offline offline
Tegnap olyan családi összejövetel volt mert miért ne és bejöttek a szobámba! Oké, ez rohadt gyerekesen hangzik, de egyszerűen utálom, ha rajtam kívül van valaki a szobámba. Szüleim szerint bunkóság lett volna a vendégek érkezése előtt kitenni a szobám ajtajára a "belépni tilos" feliratot. Nehezen, de beletörődtem. Ehelyett kitettem egy Bvb-s posztert, aminek nem igazán szoktak örülni a szülők, mert "túlságosan otromba" pff ízlések és pofonok . De sajnos még a sminkes Bvb tagok sem ilyesztették el a szobámtól a "behatolókat".

Jahh és egész délután nem csináltam semmit, csak ettem és vártam hogy kezdődjön az Amerika kapitány, de aztán most jövök rá, hogy németből van lecke, amit meg is kéne írni. De biztos nem fogom ebbe a percbe megcsinálni, mert Amerika kapitány áhh.. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth
2016. április 24. 21:08 #8058
- törölt felhasználó -    
nananananananananananana sztéjin' alájv, sztéjin' alájv, nananananananananananana sztéjin' alájv, sztéjin alájv
HA HA HA HA SZTÉJIN' ALÁJV SZTÉJIN' ALÁJV
HA HA HA HA SZTÉJIN ALÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJV

Le kéne feküdnöm, különben holnap nagyon sz.arul fogok kinézni rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth
2016. április 24. 21:33 #8059
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Párom csütörtök óta Erdélyben volt, és ma Ő keltett fel hasonlóan:
http://cdn.makeagif.com/media/9-21-2015/-h8YpH.gif

Mégis cuki volt, mert nem hittem, hogy ma találkozunk. wub.gif
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, soph, Jody, forever.romanci, Fannycska999, Shireen, LaDySmIth, Phaedra
2016. április 25. 15:31 #8060
- törölt felhasználó -    
Idézet (Avie @ 2016.04.24. 21:08)
nananananananananananana sztéjin' alájv, sztéjin' alájv, nananananananananananana sztéjin' alájv, sztéjin alájv
HA HA HA HA SZTÉJIN' ALÁJV SZTÉJIN' ALÁJV
HA HA HA HA SZTÉJIN ALÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJV

Le kéne feküdnöm, különben holnap nagyon sz.arul fogok kinézni  rolleyes.gif

Pont ezt csináltam valamelyik nap egy régi bő szárú gatyában. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
560 oldal 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!