Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. április 25. 16:00 #8061
- törölt felhasználó -    
tanulnom kellene a nyelvtant, a németet és a történelmet, de én helyette inkább zenét hallgatok.. nem tudom, hogy lesz meg így a négyes nyelvtanból..
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, Jody, MadHatter
2016. április 25. 18:10 #8062
- törölt felhasználó -    
Ma óra után sikeresen neki mentem teljes erővel az ablak sarkának.
Bár valami elhajlott rajta, az ablak erősebbnek bizonyult, és egy szép sebbel a homlokomon
kerültem ki ebből a rögtönzött párviadalból. Szédültem és véreztem, kaptam ellátást,
és mivel minden rosszban van valami jó, nem kellett fitneszre mennem. thumbup2.gif
http://i.imgur.com/GysC7A7.gif
9 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, exoverdose, forever.romanci, Shadowsblood, Jody, Phaedra, MadHatter, BirdGirl, Fannycska999
2016. április 25. 18:15 #8063
- törölt felhasználó -    
Kéne valamit csinálnom, de abszolúte nincs kedvem semmihez, max az evéshez...szaladok is a konyhába drool.gif + várom mikor süt ki a nap meghajolo.gif (hajrá én!)
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, rencsike12, AriG.Fan, MadHatter
2016. április 25. 18:43 #8064
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Jaajj. Kezd a szívemhez nőni. Nem kéne. Amikor beszélünk, élőben/írásban, azt hajtogatom, hogy "csak barátok vagyunk, csak barátok vagyunk legalábbis ő így gondolja", nehogy elfelejtsem, de olyan nehéz :c Csak attól tartok, hogy hamarosan eljutunk arra a szintre, hogy a szerelmi életünkről fogunk beszélgetni. Mert ha elkezdi nekem ecsetelni, hogy ki jön be neki és ehhez hasonlók, ott helyben elsorvadok a bánattól.
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, forever.romanci, Jody, MadHatter, Szandi0820, soph
2016. április 25. 18:47 #8065
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (Phaedra @ 2016.04.24. 20:10)
de aztán közösségi teleken meglátta a f@szi...

rohog.gif epic fail
5 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, Jody, MadHatter, Wyrd
2016. április 25. 20:13 #8066
- törölt felhasználó -    
Utálom, amikor tőlem, introvertált embertől elvárják, hogy extrovertált legyek. mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci, Jody, Fannycska999, MadHatter, Phaedra, Szandi0820, Nothing
2016. április 25. 20:16 #8067
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Valahogy így. Meg nulla életkedv. Ja.
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, forever.romanci, Shadowsblood, Jody, Phaedra, MadHatter
2016. április 25. 20:37 #8068
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Szerintem haldoklom. mellow.gif Szóval a hétvégén voltam a Tarcal-hegységen 17 km hosszú gyalogtúrán, de *eltévedtünk* abban a ku rva erdőben és valahol a 35 km-es úton kötöttünk ki. Ja meg ugye tévedésből lejtőn mentünk 10 km-t, és amikor rájöttünk, hogy rossz felé megyünk, akkor visszafelé emelkedőn mentünk ugyanennyit. smileeee.gif Nem is beszélve arról, hogy csak a busztól a startig (!!) 12 km volt az út, szintén emelkedőn. Összvissz 60 kilométert gyalogoltam egy nap, a tervezett 17 helyett smileeee.gif Természetesen a kaja-pia már félúton elfogyott laugh.gif

+ Végre hazaérek éjjel egy óra körül, akarok zuhanyozni, de neeeeeem, mert találtam egy kullancsot magamon, tehét büdösen, izzadtan és hullafáradtan be kellett gyalogolni a szintén több kilométerre lévő kórházba, hogy kiszedjék. smileeee.gif

Imádom az életem. Olyan izomlázam van, hogy csak segítséggel tudok talpra állni. thumbsup.gif Pozitívum, hogy kettővel kisebbre kell az övemet szorítanom a nadrágomban rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Bátor Ventillátor, forever.romanci, Shadowsblood, Jody, Phaedra, Fannycska999
2016. április 26. 21:28 #8069
- törölt felhasználó -    
Arra, hogy néhány ember annyira szánalmas, hogy azon már csak nevetni lehet, mert még azt se érdemli meg, hogy utálja őt valaki. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. április 26. 23:46 #8070
- törölt felhasználó -    
Ma suli felé menet idegbeteg lettem.
A metrón leültem egy elhagyott pulcsi mellé. Nézem, nézem... hát ez úgy néz ki ez az ember rajta, mint Joe Hahn... Baszki, ez egy Linkin Parkos pulcsi!
És már épp vettem volna magamhoz, mikor egy - bocsánat a kifejezésért, de - dagadt állat elvette előlem, és látszólag nem az övé volt, mert ha fel próbálta volna venni, akkor kettészakadt volna.

UTÁLOM AZ EMBEREKET.

A Linkin Parkot meg imádom. Nem érdekes, hogy nekem is van LP-s pulcsim, pólóm, meg atlétám is, de egy plusz ingyen talált pulcsit elfogadtam volna, persze kizárólag azután, hogy előtte felrakom fészbukra, hogy heló valaki elhagyta a pulcsiját. De ha nem jelentkezett volna érte senki, megtartottam volna. :'D

De mindezt megakadályozta az a kötsög. I will find you and I will kill you. :c
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Phaedra, Shadowsblood, LaDySmIth
2016. április 27. 05:19 #8071
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
az már egy érzés, mikor biztos vagy benne hogy (jól) sikerült a vizsgád, több napig javítják ezért minden nappal egyre magabiztosabb vagy, majd a képedve tolják, hogy egy pont híján megbuktál.. és a következő kötelező vizsgaidőpont, amire menned kell, egy olyan nap délutánján lesz, amikor másik két vizsgád is van, reggel 8-tól kezdődően.. nagy kérés lenne, hogy megdögöljön a tanci néni? smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Bátor Ventillátor, forever.romanci, Szandi0820
2016. április 27. 16:09 #8072
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
hát... most elmarad a playit biggrin.gif meg asszem örökre... sad.gif
2016. április 27. 17:29 #8073
- törölt felhasználó -    
fölmásztam a tréfára...... _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: forever.romanci, exoverdose
2016. április 27. 18:16 #8074
- törölt felhasználó -    
Valami lehet velem mostanában, ezen a héten csak egyszer kaptam négyesnél rosszabb jegyet blink.gif Lassan furán érzem magam rohog.gif
...
Eddig nagyon aggódtam, hogy a tánctábor és a nyaralásunk egy időpontra esik, de végül a tábor augusztusban, a nyaralás júliusban lesz biggrin.gif Sok mindent tervezek erre a nyárra, és elvileg pénzem is lesz rá, szóval most nagy a heppinesz, ki kell élvezni mielőtt elmúlik rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth
2016. április 27. 18:55 #8075
- törölt felhasználó -    
Két napja kerülgetett a sírógörcs, mire el is kapott ma háromszor. Az egész még januárban kezdődött, mikor kaptunk egy új osztálytársat. Szegény lány sosem volt egy könnyű eset, hisz még kiskorában a szülei intézetbe adták. Arról pedig nem tehet, hogy farkastorokkal és nyúlszájjal született. (De mielőtt még bárki megijedne, nem olyan durva, mint mikor beírod a keresőbe.) Őszintén szólva, azon sem csodálkozom, hogy már éli a nemi életet. Az pedig egy dolog, hogy vannak dührohamai és néha elég durva szavakat használ, de ettől függetlenül tényleg szerethető. Összességében egy tök jó fej lány. Azonban szombaton olyan dolgot tett, hogy most is könnyezik a szemem... Mindig is voltak gondjai a szüleivel és elég komoly problémái vannak, plusz ha belegondolunk, érthető, hogy ezt tette, de akkor is szörnyen fáj. Sokszor vagdosta már a kezét, azonban szombaton hosszába vágta, de szerencsére ütőeret nem talált el, csak a gyűjtőereket. Az egyetlen szerencséje az volt, hogy fél órán belül megtalálták és elvitték a kórházba. Most a pszichiátrián fekszik durván egy hónapig. Én mindig is nagyon érzelmes ember voltam, minden helyzetet véresen komolyan veszek, de ez... Esküszöm, nekem fáj, mikor őt bántják. És van még egy szerencséje. Az, hogy a barátja mindig látogatja és tényleg feltételek nélkül szereti. Remélem mielőbb felépül és nem helyezik el tőlünk máshova. (Mivel már erről is volt szó) A drága osztálytársaim pedig állandóan azt hajtják, hogy remélik megdöglik, mire felszólaltam, hogy én sajnálom őt, majd mindenki elhallgatott és megkaptam a következőt: Ne sajnáld, mert ő csak egy mocskos k.rva. Khm. Szerintem ha csak feleannyit éltek volna át, mint a lány, akkor korántsem így viszonyulnának hozzá...
Remélem felépül és nem tesz még ilyen próbálkozásokat, mert tényleg nagyszerű lány cray.gif
9 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci, Phaedra, exoverdose, Bátor Ventillátor, LaDySmIth, AriG.Fan
2016. április 28. 00:11 #8076
- törölt felhasználó -    
Annyira szörnyű embernek érzem magam néha.
Nem tudom, miért a lehető legromlottabb emberek érdekelnek annyira, hogy még velük is álmodok. rolleyes.gif
Ahhoz tudnám hasonlítani ezt az érzést, mikor tudod, hogy nem kéne tömnöd magad nutellával, de olyan finom, hogy mégis megteszed.


Asdasdwdatagshdsksj


Már megint ezek a first world problemjeim.
6 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, Szandi0820, MadHatter, forever.romanci, Phaedra, Wyrd
2016. április 28. 06:38 #8077
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Ezt nem hiszem el!!!! blink.gif Tini a 46-dik.!!!!! thumbsup.gif ohmy.gif w00t.gif tongue.gif wub.gif Valaki csípjen meg, mert szerintem álmodok. meghajolo.gif meghajolo.gif yahoo.gif

Ja és ahogy az osztálytársam szokta mondani: Pálinkás jó reggelt!
wake-up.gif
2016. április 28. 16:53 #8078
- törölt felhasználó -    
Hazaértem a táborból, és körülbelül három órája semmit se csináltam, se erőm, de kedvem sincs semmihez. Reggel hajnali öt előtt kellett felkelni, hogy aztán a rohadt buszra egy teljes órát kelljen várni a hajnali nulla fokban. A kezem már annyira átfagyott, hogy nem bírtam mozgatni, mert az is fájt, és ha megnyomtam, ott fehér maradt, a vér meg nehezen ment vissza az ujjaimba. Ezen kívül ötször kellett átszállni Pestig, szóval a százkilós bőröndömet is cipelhettem fel-le a lépcsőn. Szerintem holnap egész nap aludni fogok.
4 felhasználónak tetszik: Bátor Ventillátor, MadHatter, LaDySmIth, forever.romanci
2016. április 28. 17:34 #8079
megeszekvalakit
megeszekvalakit
hunter
 
Státuszso what's the plan, exactly? -don't die
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.21.
Hozzászólás: 2863
Csatolások: 672
Azonosító: 239298
Offline offline
jöjjön már fater és húzzunk innen a... dry.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter
2016. április 28. 18:58 #8080
- törölt felhasználó -    
Idézet (habibi @ 2016.04.25. 20:16)
Valahogy így. Meg nulla életkedv. Ja.

Jim wub.gif
560 oldal 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!