Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. május 07. 13:04 #8161
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.05.04. 19:32)

Valószínűleg írtam egy hibátlan matekdogát. Csípjetek meg, szerintem álmodom.

És tényleg írtam egy hibátlan matekdogát. Az is durva, hogy hibátlan, hát még, hogy matekdoga. Utoljára harmadikban történt velem ilyen rohog.gif

És egy anyuval folytatott beszélgetés a Lidl-ben:
Én: Amúgy a Szabi is aranyos.
Anyu: Ki az?
Én: Nézz előre. Látod azt a srácot, aki éppen lesi a borokat?
Anyu: Aha
Én: Na ő a Szabi
*Már három üveg bor van a kezében, mikor elmegy az apjához*
Anyu: Te, azt mind meg akarja inni?
Én: Az apjának viszi.
Anyu: Ja, pont úgy néz ki.
Én: De a Szabi tényleg aranyos gyerek

Khm, hát ezt sikerült hangosan mondanom, de ezzel még nem is lenne baj, csakhogy az apja éppen abban a pillanatban ment el mellettünk és tisztán hallotta az egészet. Aztán mikor a pénztárnál voltunk, majdnem mögöttünk álltak és mikor hátranéztem, az apja éppen motyogott valamit, a Szabinak pedig tök önelégült feje volt. Őszintén? Nem tudom, mire számítsak hétfőn rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, riri17, Phaedra, Bátor Ventillátor, forever.romanci, MadHatter, Lil98, Jody
2016. május 07. 13:07 #8162
- törölt felhasználó -    
Nem tudom,hogy most felöltözzek vagy reggelizzek. dry.gif
2016. május 07. 13:45 #8163
Cintia99
Cintia99
 
Státuszit's a solo song and it's only for the brave
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.30.
Hozzászólás: 1099
Csatolások: 0
Azonosító: 148309
Offline offline
Tanulnom kéne, de tumblr-ön lógni és zenét hallgatni sokkal jobb elfoglaltság.
8 felhasználónak tetszik: Phaedra, Bátor Ventillátor, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, Lil98, Jody, Fannycska999
2016. május 07. 14:21 #8164
Vlover13
Vlover13
×Suicide Squad×
 
Státusz#PLLEndGame
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.03.28.
Hozzászólás: 2155
Csatolások: 88
Azonosító: 241895
Offline offline
Születésnapom alkalmából (ami igazából csak holnap lesz) kegyetlen dolgot tettek velem...

Anya:Ne gyere ki a szobádból mert felmosom a konyhát!
Én:Oké!
*Túl nagy volt a csend,nagyon gyanús volt ez nekem,ezért kimentem megnézni mi a helyzet*
Én:Ti meg mi a...???
Anya:Ez nem az aminek látszik!
*A rága édes anyukám és apukám kezében egy-egy doboz másfél literes pisztáciás-csokis jégkrém (amiért tudják nagyon jól,hogy élek-halok),és mindezt kb lapátnak megfelelő nagyságú kanállal eszegetik*
Én:*eltorzult arccal*EZ KEGYETLEN VOLT!
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bátor Ventillátor, exoverdose, forever.romanci, MadHatter, Lil98, NiceandCute
2016. május 07. 17:01 #8165
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
mától ez a hinuszom. beach.gif
http://66.media.tumblr.com/9166b6df027794fa9cf69a405a1b9e6a/tumblr_inline_npqzw9wLbV1rq7m1y_500.gif
ma volt a ballagásom egyébként, napokig nem megyek emberek közé annyira elegem lett ma belőlük. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: habibi, LaDySmIth, Phaedra, Vlover13, forever.romanci, MadHatter, Lil98, Jody, Fannycska999
2016. május 07. 22:26 #8166
- törölt felhasználó -    
Éppen vettem volna rá magam, hogy megcsináljam végre a pólótervet, amit már talán 2 hete húzok, aztán tesóm hívott ki a szobából, hogy mutat egy videót.

Nos, abból lett vagy ... sok videó, de muszáj volt néznem, olyan szókincse van annak az embernek, hogy még ha nem mond semmi értelmeset, az is szórakoztató. Azt hiszem, ő lesz a sensei-em. meghajolo.gif
8 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98, Jody, Fannycska999, NiceandCute
2016. május 08. 01:57 #8167
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Kész érzelmi hullámvasút a vele eltöltött idő. Először haragszom rá, aztán megenyhülök. Később már azon kapom magam, hogy szívecske szemekkel nézem őt, nem figyelve arra mit is magyaráz éppen, mert annyira djekdgvfldgvmdgvl amit érzek amikor vele vagyok, hogy sokszor csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szerencsésnek és boldognak érzem magam mellette. Aztán mikor kijelenti, hogy már haza kell mennie, az felér egy mélyrepüléssel a világ legmagasabb pontjáról egyenesen egy tátongó szakadékba. Végül jön a k.va nagy üresség mikor magamra maradok. Ehhez szerintem nem lehet hozzászokni... Miért ennyire bonyolult szeretni valakit? :\ Viszont valamilyen szinten szeretem ezt a fajta kínszenvedést, mert hiába hiányolom a nap minden egyes órájában, iszonyatosan jó érzés, hogy ennyire vágyom valaki (de nem akárki) társaságára és amiért ennyi mindent képes kihozni belőlem. Ezt kénytelen voltam kiadni magamból, bocsi.
9 felhasználónak tetszik: Shireen, Wyrd, Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter, Phaedra, Lil98, Fannycska999
2016. május 08. 02:06 #8168
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Mi a jó egert vagyok meg ilyenkor fent? Mármint ha legalább lenne rá valami jo okom de igazából az sincs. Az agyam egyszerűen ugy döntött most kivételesen aktív üzemmódba kapcsol es hagy hogy hulyebbnel hulyebb telefonos játékokkal szórakoztassam magam hajnali kettokor alvas helyett 110.gif reggel ugy érzem nem leszek ennyire fitt.
8 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98, NiceandCute
2016. május 08. 09:07 #8169
- törölt felhasználó -    
Miért hittem reggel azt, hogy kedd van? bolond.gif
Felkelek, tiszta idegesen, hogy már megint elaludtam, kipattanok (kiszerencsétlenkedem) az ágyból, megtalálom a szemüvegemet és a telefonomat, megnézem az időt és basszuskám, már 07:07. Rohanok ki a nappaliba, ahol a szüleim nyugiban kávéznak, majd rájövök, hogy vasárnap van...
Most pedig igyekszem magamat rávenni a tanulásra, de nem érdekel a fizika.
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci, Shireen, LaDySmIth, exoverdose, MadHatter, Bátor Ventillátor, Lil98, Fannycska999, Vlover13, NiceandCute
2016. május 08. 16:32 #8170
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Nővérem beszólt, mert férfi dezodort használok. Nekem annak az illata jobban tetszik, mint a nőieké... rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, Lil98, Fannycska999, MadHatter, Phaedra, NiceandCute
2016. május 08. 16:35 #8171
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1803
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
Tanulnom kéne a holnapi angol dogára...de nem tudom rávenni magam wacko.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Lil98, MadHatter
2016. május 08. 16:38 #8172
marika1997
marika1997
:$Selenator:$
 
Státusz"Magam elé a célom kitűzöm, hogyha kell én átvágok a tűzön..." - AK26
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 2666
Csatolások: 36
Azonosító: 129254
Offline offline
Hogyan kéne likeokat gyűjtenem erre az oldalra: https://www.facebook.com/SelMarieGomezMagyarorszag/ :DDD
2016. május 08. 17:35 #8173
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
azt hiszem megtaláltam az új kedvenc Marvel filmemet. heart.gif tegnap a moziban olvadoztam egy sort a Civil War-t nézve, a végének nagyon örültem, pedig már felkészültem az ellenkezőjére, vittem zsebkendőt is meg minden. a bónusz jeleneten meglepődtem, de ez még mindig jobb, mint amit gondoltam. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Nothing, Fannycska999, MadHatter, adriienn96, NiceandCute
2016. május 08. 17:44 #8174
- törölt felhasználó -    
Ezen a hétvégén többet sétáltam mint máskor egy héten összesen rohog.gif Kezdtem pénteken, akkor elkísértem bevásárolni az egyik osztálytársamat, aki persze hogy nem tud mindent megvenni egy helyről ( rohog.gif ), aztán szombaton túra, amiről teljesen azt hittem, hogy durvább lesz, csak néhány helyen volt húzós, ma meg a vásárba mentünk el barátnőmmel, aminek meg a teljes hosszát oda-vissza lesétáltuk laugh.gif De teljesen megérte biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Lil98, LaDySmIth, Fannycska999, Szandi0820, MadHatter
2016. május 08. 20:42 #8175
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
én évente max egyszer iszok kólát, de ma megkívántam ráadásul coca cola volt a spájzba, öcsémmel neki is estünk.
megittuk a felét, erre kiderült, hogy már decemberbe lejárt. mellow.gif
azóta furán morog mindkettőnk hasa és csak egy WCnk van. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: forever.romanci, exoverdose, LaDySmIth, Lil98, Shireen, Fannycska999, Szandi0820, MadHatter, kaliforhnia, NiceandCute
2016. május 08. 23:37 #8176
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17354
Csatolások: 18102
Azonosító: 168141
Offline offline
holnap ötkor kelek, de még mindig itt ülök a gép előtt, halál nyugodtan, holott semmit nem készültem holnapra. még be kéne pakolnom a táskámat és ruhát is kéne előkészíteni, de semmi kedvem hozzá. helyette inkább elindítottam egy filmet. azt hiszem holnap zombisat játszok majd... rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter
2016. május 09. 01:40 #8177
- törölt felhasználó -    
Mit is kellett volna, illetve kéne még mindig csinálnom:
- megcsinálni az összes sulis feladatot, amivel le vagyok maradva

Mit csinálok helyette egész nap:
- fotoszintetizálok
- streamet meg videókat nézek
- Zámbó Jimmy techno remixre szeletelek öcsémmel
- panaszkodok arról, nem éppen fiatal úrihölgy módjára, hogy mennyire nincs kedvem csinálni semmit

De mivel fent maradok megnézni a Trónok Harcát, ezért több időm van a semmire, öhm illetve a feladataimra.
5 felhasználónak tetszik: Lil98, forever.romanci, LaDySmIth, Szandi0820, MadHatter
2016. május 09. 14:20 #8178
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Olvasgatva itt az emberek mindennapjait, a jobbak most otthon vannak, és szépen magolnak érettségi szóbeli tételeket és felejtenek 8 évet biggrin.gif (igen, ez én vagyok)
Nem, amúgy lomtalanítottam és most kifejezetten hasznos embernek érzem magamat a társadalomban. A könyveim egy részét visszaadom annak az áldott jó iskolának (és ez tényleg nem szarkazmus!), odaadom a szomszéd alsóbbévesnek, elküldöm nagyszüleimnek elégetni, a maradékot pedig még szóbelihez felhasználom. Éljen az újrahasznosítás. Pedig ha létezik olyan ember, akit nem érdekel a környezetvédelem, az tutira én vagyok.
Azért egy raklapnyi emelt magyaros füzet és könyv van most egy hatalmas, fekete dobozban amin éppen a Star Warsból ismert rohamosztagos feje virít. Őket megtartom. Remélem a sok könyv felszívja a dobozban lévő Erőt, és ahogy tanulom, átviszi a fejembe.

ON: Lomtalanítás, pakolás, búcsúzás a tinédzserkoromtól. Megkönnyebbülök, de szomorúbb vagyok, mint azt hittem... sad.gif Este pedig nekikezdek a stiláris és pragmatikai szerkezetek böngészésének, mert ugye, az olyan érdekes és annyira szereti mindenki (na ez már szarkazmus, de olyan kegyetlen béna, hogy inkább el se olvassátok).
Egyébként, hány liter kávé káros már a szervezetre? Kábé a harmadiknál járok...
6 felhasználónak tetszik: Lil98, forever.romanci, LaDySmIth, MadHatter, Jody, Phaedra
2016. május 09. 14:24 #8179
- törölt felhasználó -    
Takarítani kellene egy kicsikét. rohog.gif
Na jó, majd félkor. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, kaliforhnia
2016. május 09. 20:19 #8180
- törölt felhasználó -    
Rájöttem, hogy egy spanyol srácnak lájkolgatok folyamatosan. Nos, ez azért vicces, mert ő is lájkol nekem és egész eddig abban a tudatban voltam, hogy német blink.gif rohog.gif
Mondjuk ez még a jobbik eset. Kb. három éve találtam egy Luca nevű csávót Facebookon (ő már tényleg német volt) és elterveztem a jövőnket, miszerint milyen f.sza lesz, két Luca egy kapcsolatban. Hiába, elég fiatal voltam és nagyon hülye rohog.gif Mondjuk ennek a Lucának az adatlapján semmit nem láttam, csak a profilképére tudtam rákattintani, mégis mindennap megnéztem és arról álmodoztam, hogy együtt iszunk kólát. rohog.gif
Jó, hagyjatok, George-tól gyerekem lett, Luke megcsalt, majd visszamentem hozzá, mert mégis szerettem, Joey feleségül vett és öt macskánk van, Ben megcsalt, ezért a házasságunknak annyi, Danny túl sokat akart, Ricky nem bírta a folyamatos kirohanásaimat, Chris elhagyott, mert jobbat akart, a másik George-al állandóan kiabáltunk, Jimmy túl öreg, mellette csak nagymama vagyok és végül, de nem utolsó sorban Dylan, akivel érdekes módon még a mai napig együtt vagyunk. rolleyes.gif rohog.gif

Esküszöm, beteg dolgaim vannak rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: MadHatter, Szandi0820, Lil98, LaDySmIth, Vlover13, habibi, Jody, Phaedra, forever.romanci, NiceandCute
560 oldal 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!