Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 01. 18:30 #8401
- törölt felhasználó -    
Amúgy mi szeretjük egymást a Nócival, csak nem mutatjuk ki.. rohog.gif Nyeljél le egy kézilabdát, p.csöm lánya rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Lil98, MadHatter, Phaedra, TearsOnMirror, CandUs, forever.romanci
2016. június 01. 21:03 #8402
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Miért vagyok ennyire elbaszott? Egyszer vidám, romantikus, melankolikus, máskor perceken át szakadok, olykor viszont szorongok a semmitől, fos kedvem van, előjönnek a krva komplexusok, a motiválatlanság, a lustaság, a komorság, a szezonális szarkedv és a kbaszott nagy fáradtság... a véremet is nézettem, de nincs vele semmi gáz. És emlékszem, ez hetedikben kezdődött, még mikor szembenéztem magammal és előbújtam, másfelé orientálódtam közel minden téren. Köbö a hangulatom ehhez a hangulatjelhez mérten váltakozik percről percre, párosodva a pár hét szarabb kedvvel, és az azt követő pár nap jobb kedvvel... hullam.gif Agyfaaaasz
Update: Jó, hogy spontán mindig kirakom, azt el sem olvasom előtte. 110.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Wyrd, habibi, CandUs, MadHatter, LaDySmIth
2016. június 01. 21:15 #8403
Decibel
Decibel
visszatérő vendég
 
Státusz"..Ékszer nélkül nincs csillogás, tett, ha nincs, csak látomás.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.02.25.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 78
Azonosító: 254270
Offline offline
Rohadjak meg, de akkoris szeretem. És kész.
.hu
2016. június 01. 23:12 #8404
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
amikor sz*rrá keresel egy rohadt szép idézetet, ami kb naponta szembejött veled az utcán, de most, hogy igazán érdekelne és nem csak elsétálnál mellette, egyszerűen nem találod. Beleőrülök, hogy ennyire haszontalan most a Google. Eljött a pillanat, hogy valamit nem találsz meg az internet mély bugyraiban se (pedig higgyétek el, ott is jártam).
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, forever.romanci, MadHatter, TearsOnMirror, LaDySmIth
2016. június 02. 08:53 #8405
- törölt felhasználó -    
Egyes emberek olyan hülyék, hogy az már fizikailag fáj... tucherch.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci, MadHatter, TearsOnMirror, LaDySmIth
2016. június 02. 12:50 #8406
- törölt felhasználó -    
1. Ha esik az eső miért kell azt hallatni, hogy a 10 éves kis ribik visítozva rohangálnak, ahelyett, hogy bevonulnának egy olyan helyre, ahol nem esik az eső?

2. Olyan sokat kell tanulniiiiii :'(

3. (Á, ezt inkább hagyjuk, mert törölve lenne a kommentem, mert egyeseknek fáj az igazság... pardon.gif )
2016. június 02. 16:21 #8407
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Anyós tegnap mondja, hogy mindenki csak dicsérni tud engem.
Anyós: hát nem hiába,az én fiamnak jó ízlése van
Barátom: ja, de csak ruhák terén rolleyes.gif
Erre anyukája olyan csúnyán nézett rá, hogy amaz mellettem 5 milliméteresre összekuporodott. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, CandUs, forever.romanci, MadHatter, Jody, LaDySmIth, Lil98
2016. június 02. 16:21 #8408
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.05.31. 18:00)
Boldog, boldog, boldog nap!  pompom.gif 
Egyik példaképemtől kaptam egy gratulációt, aminek kimondhatatlanul örülök, a másiktól pedig egy pozitív-szellemi-s*ggberúgást, hogy kedden tegyem oda magam és ősztől vár az egyetem. 
ON: Érzelmi hullámvasút, egész nap vigasztaltam vagy veszekedtem valakit/valakivel, vegyesek az érzelmeim, hideg-meleg zuhany ért. 
Jövő hét keddre még egy hatalmas nagy drukkot kérek a szóbelihez, az eddigi égi közreműködéseket és imákat/jó szavakat pedig nagyon szépen köszönöm  wub.gif



...felejtsük el...
3 felhasználónak tetszik: Phaedra, MadHatter, LaDySmIth
2016. június 02. 16:25 #8409
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Arra,hogy az oldal többsége egy kicsit "elmebeteg",de akadnak szinte elég normális emberek is. biggrin.gif laugh.gif
2016. június 02. 16:59 #8410
- törölt felhasználó -    
Hát ez a dolog vagy 2-3 hónapja kezdődött és azóta is tart.Van egy fiú nem tudom mi a neve és nálam idősebb 2 évvel,na mindegy és mindig nézzük egymást vagyis én azért nézem,mert érzem,hogy valaki néz,de néha azért is mert csak úgy nézem biggrin.gif és ő nem tudom miért néz.Na de egyre jobban kezdem megkedvelni (montam még a nevét sem tudom,de attól kezdem) és nem tudom,hogy megkérdezzem e,hogy " hé haver miért bámulsz?" vagy ilyesmi,mert gondolom letgadná vagy azt kérdezné,hogy "te miért bámulsz?" és nem tudom,hogy most ebből lesz e valami vagy sem (úgy értem,hogy barátok,mert nem szeretnék semmi "barátot" vagy ilyesmi unsure.gif ),mert azon gondolkozok,hogy átmegyek egy jobb iskolába,de ha végre mondana valamit nem csak nézne és barátok lennén akkor lehet,hogy nem mennék át és persze a többi barátom miatt sem.SZóval,ha valakinek van tanácsak írjon egy üzit vagy valami smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: LaDySmIth
2016. június 02. 19:03 #8411
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Idézet (Cosmo @ 2016.06.02. 16:59)
Hát ez a dolog vagy 2-3 hónapja kezdődött és azóta is tart.Van egy fiú nem tudom mi a neve és nálam idősebb 2 évvel,na mindegy és mindig nézzük egymást vagyis én azért nézem,mert érzem,hogy valaki néz,de néha azért is mert csak úgy nézem biggrin.gif és ő nem tudom miért néz.Na de egyre jobban kezdem megkedvelni (montam még a nevét sem tudom,de attól kezdem) és nem tudom,hogy megkérdezzem e,hogy " hé haver miért bámulsz?" vagy ilyesmi,mert gondolom letgadná vagy azt kérdezné,hogy "te miért bámulsz?" és nem tudom,hogy most ebből lesz e valami vagy sem (úgy értem,hogy barátok,mert nem szeretnék semmi "barátot" vagy ilyesmi unsure.gif ),mert azon gondolkozok,hogy átmegyek egy jobb iskolába,de ha végre mondana valamit nem csak nézne és barátok lennén akkor lehet,hogy nem mennék át és persze a többi barátom miatt sem.SZóval,ha valakinek van tanácsak írjon egy üzit vagy valami smileeee.gif


Velem is történt ilyesmi, nem is egyszer. Én sosem voltam olyan bátor, hogy megszólítsam a stalker gyanús alakjaimat. rohog.gif Mára pedig annyira paranoiás lettem, hogy szerintem beszélgetés helyett lefújnám őket paprika spray-vel. blink.gif

Véleményem szerint, ha annyira tetszenél a srácnak, akkor fogná magát és odamenne kezdeményezni, nem igaz, hogy ennyire félénk legyen biggrin.gif Ha nem lép semmit, akkor szerintem ennyit is ér... de ez csak az én véleményem.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, LaDySmIth, forever.romanci
2016. június 02. 19:41 #8412
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cosmo @ 2016.06.02. 16:59)
Hát ez a dolog vagy 2-3 hónapja kezdődött és azóta is tart.Van egy fiú nem tudom mi a neve és nálam idősebb 2 évvel,na mindegy és mindig nézzük egymást vagyis én azért nézem,mert érzem,hogy valaki néz,de néha azért is mert csak úgy nézem biggrin.gif és ő nem tudom miért néz.Na de egyre jobban kezdem megkedvelni (montam még a nevét sem tudom,de attól kezdem) és nem tudom,hogy megkérdezzem e,hogy " hé haver miért bámulsz?" vagy ilyesmi,mert gondolom letgadná vagy azt kérdezné,hogy "te miért bámulsz?" és nem tudom,hogy most ebből lesz e valami vagy sem (úgy értem,hogy barátok,mert nem szeretnék semmi "barátot" vagy ilyesmi unsure.gif ),mert azon gondolkozok,hogy átmegyek egy jobb iskolába,de ha végre mondana valamit nem csak nézne és barátok lennén akkor lehet,hogy nem mennék át és persze a többi barátom miatt sem.SZóval,ha valakinek van tanácsak írjon egy üzit vagy valami smileeee.gif


Szerintem próbáld meg egy kicsit udvariasabban megkérdezni, vagy ha tényleg nem mer lépni, te pedig barátkozni szeretnél vele, kezdd a beszélgetést egy egyszerű sziával. smileeee.gif

Év végén ötös lettem matekból. MATEKBÓL. Öregem, mondom, mikre képes nem vagyok. biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, LaDySmIth, forever.romanci, Lil98
2016. június 02. 20:04 #8413
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ha valahol tartanak kurzust, ahol első kapcsolatosokat képeznek ki, kérlek, szóljatok és azonnal feliratkozok. Hátha nem csesztem még el mindent véglegesen 110.gif
7 felhasználónak tetszik: exoverdose, habibi, Phaedra, Szandi0820, LaDySmIth, forever.romanci, Lil98
2016. június 02. 20:12 #8414
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (Cosmo @ 2016.06.02. 16:59)
Hát ez a dolog vagy 2-3 hónapja kezdődött és azóta is tart.Van egy fiú nem tudom mi a neve és nálam idősebb 2 évvel,na mindegy és mindig nézzük egymást vagyis én azért nézem,mert érzem,hogy valaki néz,de néha azért is mert csak úgy nézem biggrin.gif és ő nem tudom miért néz.Na de egyre jobban kezdem megkedvelni (montam még a nevét sem tudom,de attól kezdem) és nem tudom,hogy megkérdezzem e,hogy " hé haver miért bámulsz?" vagy ilyesmi,mert gondolom letgadná vagy azt kérdezné,hogy "te miért bámulsz?" és nem tudom,hogy most ebből lesz e valami vagy sem (úgy értem,hogy barátok,mert nem szeretnék semmi "barátot" vagy ilyesmi unsure.gif ),mert azon gondolkozok,hogy átmegyek egy jobb iskolába,de ha végre mondana valamit nem csak nézne és barátok lennén akkor lehet,hogy nem mennék át és persze a többi barátom miatt sem.SZóval,ha valakinek van tanácsak írjon egy üzit vagy valami smileeee.gif


Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha tetszel neki, keresni fog. Ha a fiúknak kell valami, tesznek érte. Velem is volt már olyan, hogy egy fiú szinte már követett (pl. folyton ugyanazzal a busszal ment haza mint én), de olyan is, hogy tényleg csak mintha a távolból szemlélt volna... ilyenkor sosem lehetsz igazán biztos. Viszont nekem minden ilyen és ehhez hasonló eset azzal végződött, hogy az illető úriemberek előbb-utóbb összeszedték magukat és bepróbálkoztak... adj neki időt, az ilyesmihez azért nekik is kell. Mondjuk van úgy, hogy kell nekik a bátorítás (valami apróság, pl. felszínes beszélgetések kezdeményezése, de akár egy facebook-lájk is megteszi laugh.gif )
5 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, LaDySmIth, forever.romanci, Lil98
2016. június 02. 22:17 #8415
- törölt felhasználó -    
Idézet (Noise. @ 2016.06.02. 19:41)
Szerintem próbáld meg egy kicsit udvariasabban megkérdezni, vagy ha tényleg nem mer lépni, te pedig barátkozni szeretnél vele, kezdd a beszélgetést egy egyszerű sziával.  smileeee.gif 
Év végén ötös lettem matekból. MATEKBÓL. Öregem, mondom, mikre képes nem vagyok.  biggrin.gif

Idézet (exoverdose @ 2016.06.02. 19:03)
Velem is történt ilyesmi, nem is egyszer. Én sosem voltam olyan bátor, hogy megszólítsam a stalker gyanús alakjaimat. rohog.gif Mára pedig annyira paranoiás lettem, hogy szerintem beszélgetés helyett lefújnám őket paprika spray-vel. blink.gif 
Véleményem szerint, ha annyira tetszenél a srácnak, akkor fogná magát és odamenne kezdeményezni, nem igaz, hogy ennyire félénk legyen biggrin.gif Ha nem lép semmit, akkor szerintem ennyit is ér... de ez csak az én véleményem.

Idézet (Fannycska999 @ 2016.06.02. 20:12)
Én is azon a véleményen vagyok, hogy ha tetszel neki, keresni fog. Ha a fiúknak kell valami, tesznek érte. Velem is volt már olyan, hogy egy fiú szinte már követett (pl. folyton ugyanazzal a busszal ment haza mint én), de olyan is, hogy tényleg csak mintha a távolból szemlélt volna... ilyenkor sosem lehetsz igazán biztos. Viszont nekem minden ilyen és ehhez hasonló eset azzal végződött, hogy az illető úriemberek előbb-utóbb összeszedték magukat és bepróbálkoztak... adj neki időt, az ilyesmihez azért nekik is kell. Mondjuk van úgy, hogy kell nekik a bátorítás (valami apróság, pl. felszínes beszélgetések kezdeményezése, de akár egy facebook-lájk is megteszi laugh.gif )

Köszönöm a jó tanácsokat.De valamit elfejetettem megemlíteni.Én Skóciában élek és ugye Ő skót szóval az a középfokú angol tudásommal nehéz lesz elmondani meg gondoltam arra is,hogy rendezek egy dráma jelnetet például "véletlen" neki megyek vagy ilyesmi,de azért köszönöm biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: forever.romanci
2016. június 03. 00:40 #8416
- törölt felhasználó -    
Nem vagyok álmos, inkább partizok a szobámban. Reggel, amikor kelni kell, ezt még megfogom bánni, érzem. mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Jody, LaDySmIth, Phaedra, forever.romanci, TearsOnMirror, MadHatter, Lil98
2016. június 03. 08:57 #8417
LaDySmIth
LaDySmIth
wardinator
 
StátuszHow much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.16.
Hozzászólás: 4416
Csatolások: 15107
Azonosító: 112374
Offline offline
a tegnapi vizsgám bukásának örömére elmentem vásárolni, és sikeresen elköltöttem a szoctámom felét, de abszolút megérte thumbsup.gif már csak le kell fogynom hogy a göncök álljanak is rajtam valahogy pardon.gif
8 felhasználónak tetszik: habibi, Szandi0820, Phaedra, forever.romanci, Fannycska999, Shireen, MadHatter, Lil98
2016. június 03. 17:03 #8418
- törölt felhasználó -    
Kiderült,hogy kítűnő leszek! pompom.gif Nem hittem volna,hogy fizikából is átmegyek
4 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Shireen, MadHatter, Lil98
2016. június 03. 21:40 #8419
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Ismét epic fail. Egy csaj osztálytársammal nagyon rajongunk az édes, cukorfalat, kopaszka töritanarbácsiért. Kitaláltuk, hogy ma pedagógusnapon mi nyújtjuk át neki a borocskát, a nagy várokozásban meg pattogtunk, nyavíkoltunk és szakadt rólunk a víz. Megyünk oda ketten, tanárok körülöttünk. A csajnak nyújtja a pofiját, majd puszit ad neki. Énis nyújtom az arcom, mondván, hogy ingyen romantika egy gyönyörű férfivel...-
nyújtja nekem a kezét. cray.gif
Lehet jobb is, ott estem volna össze a tanárok között forró melankoliámban. Fosazéletígy... végén kiírom a homlokomra, hogy bammeg, amég nem mutogatom a dolgokat, kezelj nőként.
Mindezt telóról.......
8 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, exoverdose, forever.romanci, Fannycska999, Jody, MadHatter, Lil98
2016. június 03. 22:38 #8420
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Nem tudom ki olyan megszomorodott ember, hogy hangszert lopjon. Kipakolták a próbatermünket, 400ezer forint értékű hangszer, erősítő lett oda. Köztük az én basszusgitárom, és az erősítőm is. Olyan ez, mintha a lelkemet tépték volna ki belőlem, üresnek érzem magam. Semmim nincsen. Konkrétan semmim. Pénzem se cuccra, cuccom sem, semmi. Az egyetlen ember, akinek meg lenne pénze arra, hogy vegyen nekem cuccot - az apám - ő szerinte én vagyok a hibás, mert feltörték a próbatermet... Kapja be, de tényleg.

Már káromkodni sincs kedvem. Belefáradtam már abba is. A sírógörcs kerülget délután négy óta. Volt pár sz#r helyzet a majdnem 20 évem alatt, de ehhez egy sem fogható. Egy sem.
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, exoverdose, Phaedra, forever.romanci, Fannycska999, Jody, Shireen, MadHatter, Lil98, Nothing
560 oldal 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!