Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 04. 06:48 #8421
Astronomergirl.
Astronomergirl.
 
Státusz| Todavía duelen los recuerdos |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.04.11.
Hozzászólás: 4130
Csatolások: 1568
Azonosító: 255584
Offline offline
Na most, szombat reggel,16 fok van. Tegyük fel, hogy egy tó vagy folyó vize ilyenkor kb. xy fokos. Tehát ha még jó idő is lesz a hétvégén, akkor is a víz hideg marad és mi meg megfagyunk. Nem tudom, de szerintem még az osztályfőnököm se tudja hogyan szervezze meg a kirándulást. Ja és nekem nem is lesz valójában semmi felé kirándulás meg ilyesmi, mert vasárnapon s trianoni megemlékezésn kell fellépnem. reklamalo.gif dry.gif Ezzel nekem ugrott a kirándulás fele, mert minden hülye sz@rral el kell rontani mindent. Most még alaposan átgondolom, hogy biztos elpakoljak-e a bőröndömbe. De mivel ez az utolsó évem a suliba(go Szeghalom 6 osztályos gimi) ezért éppen lehetséges, hogy elmegyek. cool.gif rolleyes.gif
2016. június 04. 11:24 #8422
- törölt felhasználó -    
kb.egy éve voltam fent ezen az oldalon utoljára,de ez lényegtelen.szoval most jelentkeztem újra,de úgy érzem kár volt. megnéztem pár profilt/bemutatkozast.mind ugyanolyan volt,es mindeggyikbe ugyanaz volt beleirva.(tisztelet a kivételnek!!!). és akkor elkezdem olvasni az üzenőfalukat... szinte minden másodikon ezt láttam:
"vedd már le te ... a sorelvalatomat!"; "El sem hiszem,hogy mi valaha barátok voltunk"
az oké,hogy a profilokban semmi egyediség nincs,mert hiába szépek,egyszeruek és pont ugyanolyan mint a többi "szavazat-vadászé". mindenki ugyanazt a sorozatot szereti,mindenkinek ugyanaz a peldakepe (van olyan,aki konkrétan le se tudja írni a nevüket).mindenki bunkó (dehogy miért magam sem tudom,egyszeruen ezt írják a ki a bemutatkozásukba,gondolom menő.. biggrin.gifD) mindenki imadja a horrort,de szerintem ha leultetnék őket,hogy nézzek meg pl.: a 1408-as szobát,akkor biztos vagyok benne,hogy összecsinálnák magukat. ezek mellett a zenei stílus mindenkinél ugyanaz "metál,és rock". megkérdeztem egy leányzót,hogy melyik a kedvenc metál/rock-bandaja...erre a válasz mi volt???!!! :DDDD "bocs,de nem hallgatok metált"... xddddd akkor erre most mit mondjak??? :DDD mindenki ugyanazt az embert utálja,es fhuuu...haggyuk xddd
szóval...így ennyi lett volna. akinek nem inge ne vegye magára! smileeee.gif))
10 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Phaedra, InoriGothGirl, Jody, Szandi0820, Shireen, exoverdose, MadHatter, Lil98, Jolie_77
2016. június 04. 12:05 #8423
- törölt felhasználó -    
Idézet (,2016.06.04. 11:24~6038926,~)
kb.egy éve voltam fent ezen az oldalon utoljára,de ez lényegtelen.szoval most jelentkeztem újra,de úgy érzem kár volt. megnéztem pár profilt/bemutatkozast.mind ugyanolyan volt,es mindeggyikbe ugyanaz volt beleirva.(tisztelet a kivételnek!!!). és akkor elkezdem olvasni az üzenőfalukat... szinte minden másodikon ezt láttam:
"vedd már le te ... a sorelvalatomat!"; "El sem hiszem,hogy mi valaha barátok voltunk"
az oké,hogy a profilokban semmi egyediség nincs,mert hiába szépek,egyszeruek és pont ugyanolyan mint a többi "szavazat-vadászé". mindenki ugyanazt a sorozatot szereti,mindenkinek ugyanaz a peldakepe (van olyan,aki konkrétan le se tudja írni a nevüket).mindenki bunkó (dehogy miért magam sem tudom,egyszeruen ezt írják a ki a bemutatkozásukba,gondolom menő.. biggrin.gifD)  mindenki imadja a horrort,de szerintem ha leultetnék őket,hogy nézzek meg pl.: a 1408-as szobát,akkor biztos vagyok benne,hogy összecsinálnák magukat. ezek mellett a zenei stílus mindenkinél ugyanaz "metál,és rock". megkérdeztem egy leányzót,hogy melyik a kedvenc metál/rock-bandaja...erre a válasz mi volt???!!! :DDDD "bocs,de nem hallgatok metált"... xddddd akkor erre most mit mondjak??? :DDD  mindenki ugyanazt az embert utálja,es fhuuu...haggyuk xddd 
szóval...így ennyi lett volna. akinek nem inge ne vegye magára! smileeee.gif))

ja és bocsanat,annyit KIFELEJTETTEM,hogy mindenhol az van: " le.... ha lopsz!" aha...nagyon lesz@rják... természetesen mindenkinek "saját készítésű" sorelvalasztoja van (aha,megtalalom mindent tumblr-ön). valamelyik másik felhasználónal meglátják,egybol kezdődik a cicaharc... smileeee.gif)) szánalom :DDDD xddd
9 felhasználónak tetszik: forever.romanci, InoriGothGirl, Szandi0820, Phaedra, Jody, exoverdose, MadHatter, Lil98, Jolie_77
2016. június 04. 13:19 #8424
- törölt felhasználó -    
Idézet (,2016.06.04. 12:05~6038980)
ja és bocsanat,annyit KIFELEJTETTEM,hogy mindenhol az van: " le.... ha lopsz!" aha...nagyon lesz@rják... természetesen mindenkinek "saját készítésű" sorelvalasztoja van (aha,megtalalom mindent tumblr-ön). valamelyik másik felhasználónal meglátják,egybol kezdődik a cicaharc...  smileeee.gif)) szánalom :DDDD xddd

+ (és most már tényleg ez lesz az utolsó). azt bírom még,amikor 12-13 eves kislányok a "peldapekuket" (akire amúgy kb. 3-4 ev múlva nem is fognak emlékezni) az életük ertelmuknek nevezik. azért én elbeszelgetnek velük az élet értelméről :DDDD smileeee.gif))) xdddd
És még a sorozatokról pár szót.:
most a "nagymenő és húúú de jó sorozat" a the 100. hááát...nem tudom mit mondjak. őszintén nem rossz sorozat,de emberek.... nem 12 évesek számára. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: forever.romanci, InoriGothGirl, Szandi0820, Phaedra, Jody, Shireen, exoverdose, MadHatter, Lil98, Jolie_77
2016. június 04. 21:51 #8425
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Százlábúakról és szkolopendrákról néztem videókat... most úgy érzem magam, mint akit lapáttal fejbebasztak egy brutális horrorfilm után. ph34r.gif
8 felhasználónak tetszik: thestupidboy96, exoverdose, Jody, MadHatter, LaDySmIth, Lil98, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 04. 23:25 #8426
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Megtalálták a hangszereink háromnegyedét. Egy erősítő és egy gitár hiányzik.

Eléggé rasszista vagyok, de igyekszem eltekinteni az ilyen dolgaimtól, ha megismerek egy olyan genetikailag pigmentált embert, aki tényleg ki akar tűnni a társai közül, normális, etc. És nem egy ilyen roma származású emberben csalódtam pozitívan.

Azonban, az olyan tetves, putris, ótvaros f#sszopó cigány ember, aki ellopja a hangszereinket, majd a HELYI hangszerüzletben azzal a dumával akarja lepasszolni, hogy egy családtagjuk a halála után hagyta rá őket az elmehet az édesanyukája tetves p#csájába. Holnap megyünk a rendőrségre, ha megtudjuk hogy ki volt az - és márpedig meg fogjuk tudni - akkor azok az emberek remélem úgy fognak elbújni, hogy soha ne találjuk meg őket.
Dögöljön meg az összes ilyen, aki nem képes pénzt keresni, aki nem mozgatja a kisujját sem azért, hogy kimozduljon ebből a közegből, aki csak a segélyből képes élni, aki eltulajdonítja mások dolgát, az összes ingyenélő mocskos rohadék b#zi.

Azokkal a romákkal, akik becsületes munkával keresik meg a kenyerüket, tanulnak, tisztességesek, dolgoznak, stb.; még mindig semmi bajom nincs.
Az aljanéptől viszont a hányinger kerülget.




Egyébként madarat lehetne fogatni velem. rohog.gif meg mindent, ami csak ezen az elb#szott világon létezik.
9 felhasználónak tetszik: exoverdose, Szandi0820, Jody, Phaedra, MadHatter, Shireen, Ungrateful, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 05. 09:50 #8427
- törölt felhasználó -    
Idézet (thestupidboy96 @ 2016.06.04. 23:25)
Megtalálták a hangszereink háromnegyedét. Egy erősítő és egy gitár hiányzik.

Eléggé rasszista vagyok, de igyekszem eltekinteni az ilyen dolgaimtól, ha megismerek egy olyan genetikailag pigmentált embert, aki tényleg ki akar tűnni a társai közül, normális, etc. És nem egy ilyen roma származású emberben csalódtam pozitívan.
Azonban, az olyan tetves, putris, ótvaros f#sszopó cigány ember, aki ellopja a hangszereinket, majd a HELYI hangszerüzletben azzal a dumával akarja lepasszolni, hogy egy családtagjuk a halála után hagyta rá őket az elmehet az édesanyukája tetves p#csájába. Holnap megyünk a rendőrségre, ha megtudjuk hogy ki volt az - és márpedig meg fogjuk tudni - akkor azok az emberek remélem úgy fognak elbújni, hogy soha ne találjuk meg őket.
Dögöljön meg az összes ilyen, aki nem képes pénzt keresni, aki nem mozgatja a kisujját sem azért, hogy kimozduljon ebből a közegből, aki csak a segélyből képes élni, aki eltulajdonítja mások dolgát, az összes ingyenélő mocskos rohadék b#zi.
Azokkal a romákkal, akik becsületes munkával keresik meg a kenyerüket, tanulnak, tisztességesek, dolgoznak, stb.; még mindig semmi bajom nincs.
Az aljanéptől viszont a hányinger kerülget.
Egyébként madarat lehetne fogatni velem. rohog.gif meg mindent, ami csak ezen az elb#szott világon létezik.

Te egyáltalán tudom mit jelent a rasszizmus? blink.gif Mert amit most ide leírtál, pont nem az.... 110.gif

Ha már itt vagyok, most éppen azon gondolkodom, hogy rendeljek kaját, vagy inkább főzzek valamit? unsure.gif Ugye, ha a lustaság fájna.... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: habibi, LaDySmIth
2016. június 05. 09:56 #8428
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Ma viszonylag korán keltem, így lesz időm olvasgatni. biggrin.gif Végre befejezhetem a könyvet, amit két hónapja kezdtem el, de nem volt időm elolvasni...
4 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter
2016. június 05. 12:03 #8429
- törölt felhasználó -    
Pénteken voltam úszni.Mikor felöltöztem majdnem 30 percig kerestem az úszószemüvegemet,mindenhol megnéztem még apukámat és a tesómat is megkérdeztem,hogy látták e majd megyek az egyik barátomhoz és kérdezem,hogy látta e a szemüveget és azt mondta,hogy ott van a fejeden _nevet.gif Utána rohantam apukámhoz,hogy a fejemen volt ő meg erre csak annyit válaszolt,hogy "ja,tényleg". biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Shireen, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter
2016. június 05. 13:31 #8430
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2016.06.05. 09:50)
Te egyáltalán tudom mit jelent a rasszizmus?  blink.gif Mert amit most ide leírtál, pont nem az....  110.gif


Az egyetlen dolog ami ma nem érdekel (és valószínűleg tegnap este sem érdekelt) az, hogy mi a rasszizmus, mert megvannak a hangszereink, amiket ellopott a "csikágóban" élő kisebbség. smileeee.gif
Nem kívánom, hogy átéld milyen ótvar dolog ez három héttel a koncertjeink előtt. smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, exoverdose, forever.romanci, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. június 05. 13:32 #8431
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva, érdekelne hány ember tiltólistáján vagyok rajta rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Phaedra, Lil98, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter
2016. június 05. 13:42 #8432
- törölt felhasználó -    
Megtérnék a keresztény hithez, ha Isten segítene megmutatni, mégis hogyan kell egy iránypontos perspektívát szerkeszteni... Vagy holnap megbukok. De majd alkalmazom azt a módszerem, hogy addig nézem a lapot, míg ki nem találom, hogy kell. Egyik barátnőm mondta, hogy majd elmagyarázza. Persze b#szott segíteni, csak odaadta az ő kész dolgozatát, ami ötös lett.
Igen, és én, aki nem arról híres, hogy képes felfogni bármit is a reál tantárgyakból, jöjjek rá mindenre egyedül. *-* Hmmmm. Jó lesz ez a holnapi nap.
De azért én, mikor animálunk, segítsek neki, mert képtelen normálisan figyelni... És én segítek is, az én káromra, mert közben lemaradok miatta.
Na nem baj, legalább megnézem a Warcraftot, ha megbukok ha nem.

és azt hiszem ott már bajok vannak, ha az egész álmom a jointtekerésről szól
7 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, habibi, Lil98, Nothing, Szandi0820, forever.romanci, MadHatter
2016. június 05. 13:49 #8433
- törölt felhasználó -    
A tegnapi gyereknapot kineveztem az előszülinapomnak, és esküszöm, úgy éreztem magam, mint egy 6 éves (16 helyett). rohog.gif Felültünk az XXL-re az egyik barátnőmmel (én vettem rá, hehe), aki a végére megutált, aztán egy másikkal meg dodzsemezni mentünk, vele meg végig ordibáltam, hogy sz.arul vezet, de amikor én kerültem kormányhoz, szinte egyből beparkoltam két másik kocsi közé. rohog.gif Aztán beültünk kajálni, ahol jó magyar módra, kétpofára benyomtam egy hamburgert(francba a diétával), amit valószínűleg a fél falu látott, mert természetes hogy ablak mellett ültem. biggrin.gif Aztán a dodzsemes barátnőmmel próbáltunk élvezni egy koncertet úgy, hogy ne jöjjenek oda hozzánk a részeg öregemberek. Egy mégis odajött, és megdicsért mert táncoltam. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci, MadHatter
2016. június 05. 14:09 #8434
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2016.06.05. 13:42)
Megtérnék a keresztény hithez, ha Isten segítene megmutatni, mégis hogyan kell egy iránypontos perspektívát szerkeszteni... Vagy holnap megbukok.[...]

Nem fogom az asztalt ráborítani ez előbb említett nőre, mert mondta, hogy holnap elkísér, és majd együtt imádkozunk.
És már egy ideje húzom azt, hogy megvegyek egy koncertjegyet, mert mindig közbejön valami, és emiatt egy másik nőm akar megverni, de nem fog megverni, mert megoldottuk a problémát.


Most, hogy ezek a dolgok reményt adtak, hogy ne ugorjak a Dunába, remélem, tényleg nem kell ugranom.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2016. június 05. 15:38 #8435
avonsvoid
avonsvoid
visszatérő vendég
 
Státuszstressed, depressed and O'brien obsessed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.23.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 2
Azonosító: 256574
Offline offline
Teljesen ki vagyok akadva, mert az egyik fiu baratom "megkoszonte" hogy engem mennyire erdekel, hogy milyenek lettek a vizsgai holott o velem ugyanezt csinalja.. lesz..r engem es bezzeg most,hogy ezt en csinalom vele, o ezt kerdore vonja, hat azert alljon meg a menet angry.gif biggrin.gif
2016. június 05. 15:42 #8436
avonsvoid
avonsvoid
visszatérő vendég
 
Státuszstressed, depressed and O'brien obsessed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.05.23.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 2
Azonosító: 256574
Offline offline
de ami felvidit, az pedig a teny, hoooogy

MA 5 EVES A TEEN WOLFpompom.gif birthday.gif heart.gif
2016. június 05. 18:01 #8437
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Kezdek energiaforrásaim végéhez érni, szünet kellene, de 2 nappal a sorsdöntő előtt még nem tudok pihenni. A kemény 20 perces szundizásom alatt nem bírtam elaludni, helyette ostorozom magamat, hogy miért vagyok ennyire hülye.
Vedelem a kávét és a kólát, soha ilyen magas vércukrom nem volt még (néha már megfordul velem a világ), és egyenesen csontig hatoló fájdalmat érzek a fáradtság miatt.
De nem baj, kedd este már lazulás, szerdán kozmetikus, aztán összekaparom magamat - reméljük.

ON: Szerintem már romlott volt a lasagne, amit vacsorának szántam. Se baj, úgy is olyan ideges vagyok, hogy a gyomrom állandóan fáj, kaja meg se marad bennem.
5 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, forever.romanci, Beyla, MadHatter
2016. június 05. 18:13 #8438
Ungrateful
Ungrateful
 
Státusz"..Neked könnyű lehet, De azért nekem se rossz. Arra gondolok. Amire akarok!.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.12.06.
Hozzászólás: 623
Csatolások: 48
Azonosító: 252104
Offline offline
Másodjára vagyok 9.-es. Átlagom 4,4 lesz,
ősszel új sulit kezdek..minden előljől..
azért tök durva..kollégista leszek..
pfu nem tudom elképzelni. o.O
4 felhasználónak tetszik: Phaedra, forever.romanci, Bátor Ventillátor, MadHatter
2016. június 05. 18:38 #8439
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2016.06.05. 09:50)
Te egyáltalán tudom mit jelent a rasszizmus?  blink.gif Mert amit most ide leírtál, pont nem az....  110.gif

Ahelyett, hogy odabiggyesztettél volna egy lealacsonyító tehénfejet, ki is fejthetted volna, szerinted mit jelent a rasszizmus, nem? unsure.gif
Ne haragudj ezért, nem veszekedni akartam, csak őszinte szerettem volna lenni.

Nagyanyám elviselhetetlen még mindig. Kéretlenül beállít, aztán:
-de szar a hajad, miért nem mosod meg?
-most rend van a szobádban, de fogadok, nem te csináltad meg!
-én arra gondoltam, veszek neked ilyen lábujjdugós strandpapucsot, mert úgy vélem, az ilyen gót. 110.gif
-miért nem eszel hozzá friss salátát is? (elmondta 3x)
-szoknyát is akarsz majd hordani?! Megőrülök!!!
-ez nem neked való, túl nőies!
-pedig olyan jóképű fiú lennél!
-én teljesen elfogadtam már a dolgot, tudod. 110.gif
-anyádnak de fos lesz a vörös haja! Nem tudom semmivel se visszatartani! Az a tetoválás is gusztustalan!
-mondtam, párom egy ösztönlény! Iszik, alszik, eszik. Én erre: ne haragudj, de szerintem te ugyan ezt csinálod azt kivéve, hogy más életébe egyfolytában beleszólsz, még ha semmit sem tudsz róla is... Ő: Igen, mert én legalább gondolkozom! mega_shok.gif

sógornője, aki napi szinten falja a zsírban tocsogó kajákat, és nekem pampog, hogy nem vagyok egészséges a közel tökéletes vérképemmel, miközben ő 10 percenként sajnáltatja a fizikai állapotát:
-hallottam a rádióban ezt a fogyókúrás technikát, ezért raktam vízbe gyömbért, citromot és uborkát, és azt mondják, ettől majd fogyok. blink.gif

barátnője, még durvább:
-a lányodnak templomban kéne férjhez menni, aztán megkeresztelkedni, mert ő magyar.
-kisfiam azzal szórakozott, hogy lövöldözte a sok féreg patkányt, aztán véletlen lelőtte a tacsit is! Szegény kutya!
-aztán ne legyél ennyire vegás, ember vagy te, magyar ember, és sovány!!! -pampog cigivel a szájában. idióta omg.gif

Kibírtam egy napot hülyékkel, akik a nagyvilágon egy sötét lyukban élnek. Remélem, eztán kapok valami díjat is ezért..... mega_shok.gif
11 felhasználónak tetszik: thestupidboy96, habibi, Lil98, Jody, InoriGothGirl, Szandi0820, exoverdose, silenc, LaDySmIth, forever.romanci, MadHatter
2016. június 05. 19:26 #8440
- törölt felhasználó -    
Idézet (Phaedra @ 2016.06.05. 18:38)
Ahelyett, hogy odabiggyesztettél volna egy lealacsonyító tehénfejet, ki is fejthetted volna, szerinted mit jelent a rasszizmus, nem? unsure.gif 
Ne haragudj ezért, nem veszekedni akartam, csak őszinte szerettem volna lenni.
Nagyanyám elviselhetetlen még mindig. Kéretlenül beállít, aztán:
-de szar a hajad, miért nem mosod meg?
-most rend van a szobádban, de fogadok, nem te csináltad meg!
-én arra gondoltam, veszek neked ilyen lábujjdugós strandpapucsot, mert úgy vélem, az ilyen gót. 110.gif 
-miért nem eszel hozzá friss salátát is? (elmondta 3x)
-szoknyát is akarsz majd hordani?! Megőrülök!!!
-ez nem neked való, túl nőies!
-pedig olyan jóképű fiú lennél!
-én teljesen elfogadtam már a dolgot, tudod. 110.gif
-anyádnak de fos lesz a vörös haja! Nem tudom semmivel se visszatartani! Az a tetoválás is gusztustalan!
-mondtam, párom egy ösztönlény! Iszik, alszik, eszik. Én erre: ne haragudj, de szerintem te ugyan ezt csinálod azt kivéve, hogy más életébe egyfolytában beleszólsz, még ha semmit sem tudsz róla is... Ő: Igen, mert én legalább gondolkozom! mega_shok.gif 
 
sógornője, aki napi szinten falja a zsírban tocsogó kajákat, és nekem pampog, hogy nem vagyok egészséges a közel tökéletes vérképemmel, miközben ő 10 percenként sajnáltatja a fizikai állapotát:  
-hallottam a rádióban ezt a fogyókúrás technikát, ezért raktam vízbe gyömbért, citromot és uborkát, és azt mondják, ettől majd fogyok. blink.gif 
barátnője, még durvább:
-a lányodnak templomban kéne férjhez menni, aztán megkeresztelkedni, mert ő magyar.
-kisfiam azzal szórakozott, hogy lövöldözte a sok féreg patkányt, aztán véletlen lelőtte a tacsit is! Szegény kutya!
-aztán ne legyél ennyire vegás, ember vagy te, magyar ember, és sovány!!! -pampog cigivel a szájában. idióta omg.gif
Kibírtam egy napot hülyékkel, akik a nagyvilágon egy sötét lyukban élnek. Remélem, eztán kapok valami díjat is ezért..... mega_shok.gif

Kifejthetném, de szerintem nem feladatom mások fölvilágosítása. Arra ott van például a Google. good.gif És különben sem az a kérdés, hogy szerintem mi a rasszizmus, ennek van egy jelentése, amit nálam okosabb emberek szépen megfogalmaztak, és ez az, ami számít.
2 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Beyla
560 oldal 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!