Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. június 12. 10:15 #8521
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Naa, ki megy Rockpartra, na ki? biggrin.gif Hát persze, hogy én ^^ és végre láthatom a Carach Angrent élőben wub.gif
7 felhasználónak tetszik: Jody, Beyla, Phaedra, InoriGothGirl, AriG.Fan, forever.romanci, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 10:34 #8522
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Az unokaöcsém azt hitte a némileg testesebb német juhászkutyánkra, hogy medve és azóta maciként utal rá. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth, Jody, TearsOnMirror, Jolie_77, CandUs, Beyla, AriG.Fan, Fannycska999, Lannna
2016. június 12. 11:46 #8523
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Na ez szép. Nem volt tegnap este internet, rákényszerültem, hogy a tévében keressek valamit - láttam egy filmet, nem akarok róla beszélni, csak babákkal elmutogatni, gumiszobában, szakember jelenlétében - erre felkelek, és minden a régi. Második életemben komolyan elmegyek informatikusnak, annyira elegem van ezekből a folyamatos bakikból a UPC-nek köszönhetően... mad.gif

ON: Korán terveztem felkelni, még pizsamában vagyok. Miért nem tudok izgulni a jövő hét miatt? De legalább nincs dög meleg.
Megyek, szétkutatom a házat kávé után szaglászva... monkey.gif
10 felhasználónak tetszik: Jody, LaDySmIth, Szandi0820, CandUs, forever.romanci, Phaedra, Beyla, AriG.Fan, Fannycska999, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 11:54 #8524
- törölt felhasználó -    
10 óra körül benyit hozzám anyu, hogy keljek fel, mert mennünk kell boltba. Morgok, csapkodok, hogy semmi kedvem, majd húsz perc után, miután sikerült minden közösségi oldalt megnéznem, szólok anyunak:
Én: Anyaaa
Anyu: Mi az?
Én: Sikerült felülnöm.
Anyu: Hát öhm... nagy eredmény. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: LaDySmIth, Szandi0820, forever.romanci, Phaedra, Beyla, TearsOnMirror, AriG.Fan, Fannycska999, dtsz, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 12:44 #8525
- törölt felhasználó -    
Néha úgy érzem, orvoshoz kéne fordulnom, olyan komolyabbhoz, akinél a kanapén fekve kell beszélgetni, mikor olyanokat álmodok, hogy Faith No More koncerten vagyok, aztán elkezdek beszélgetni Mike Pattonnal, akiről kiderül, hogy folyékonyan beszél magyarul, és azt mondja, hogy az igazi neve Géza (még egy papírra is leírta nekem! rohog.gif ).

És tegnap már temettem volna el magam, mert szerencsétlenségemnek, de leginkább lustaságomnak köszönhetően erős volt a gyanúm, hogy az egyik tanár nem enged át év végén. Már költöttem a legendába illő szövegeimet valakinek, akinek tényleg pótvizsgáznia kell, hogy milyen bátrak leszünk augusztusban és messzemenő hírünk lesz, még Jimmytől a Bukott Diákot is meghallgattam, hogy ráhangolódjak ezekre az érzésekre.
Aztán nézem ma az e-maileimet.
ÉS NEM. Nem kell pótvizsgáznom! *-*
yahoo.gif
12 felhasználónak tetszik: Szandi0820, LaDySmIth, CandUs, forever.romanci, Phaedra, Jody, Shireen, Beyla, exoverdose, habibi, Lannna, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 12:57 #8526
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Ma nagyon szerencsés ember leszek, mert a macska beszart a fürdőbe, és én sikeresen beleléptem reggel rohog.gif Jó kis ébresztő volt, mondhatom :'')) Szidtam is a macskát, miközben 6 db tusfürdővel és kézfertőtlenítővel mostam le a lábam, illetve domestossal a földet.
12 felhasználónak tetszik: Jolie_77, LaDySmIth, forever.romanci, Phaedra, Jody, Beyla, habibi, Szandi0820, exoverdose, AriG.Fan, Lannna, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 16:28 #8527
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (habibi @ 2016.06.12. 11:46)
Na ez szép. Nem volt tegnap este internet, rákényszerültem, hogy a tévében keressek valamit - láttam egy filmet, nem akarok róla beszélni, csak babákkal elmutogatni, gumiszobában, szakember jelenlétében - erre felkelek, és minden a régi. Második életemben komolyan elmegyek informatikusnak, annyira elegem van ezekből a folyamatos bakikból a UPC-nek köszönhetően...  mad.gif 
ON: Korán terveztem felkelni, még pizsamában vagyok. Miért nem tudok izgulni a jövő hét miatt? De legalább nincs dög meleg. 
Megyek, szétkutatom a házat kávé után szaglászva...  monkey.gif

A UPC mindig is egy f*s volt. Mi is vagy tíz évig voltunk náluk, de pár évvel ezelőtt az internet szolgáltatásuk valami tragédia volt. Folyton-folyvást elment a net, felhívtuk őket és akkor az volt a hozzá nem értő diszpécser válasza, hogy nálunk van a hiba és a router vagy a modem a rossz, vegyünk újat. Párom informatikus, többször megnézte és bár régi volt az akkor routerünk, nem gondolta azt, hogy azzal lenne a baj. Fizettük a drága csomagot havonta és a szolgáltatásuk kalap szamócát sem ért. Jelenleg a Diginél vagyunk, és oké, román meg minden, de fele annyit fizetünk és a net csak úgy száguldozik. Szerintem csak egyszer nem volt net (olyan két éve váltottunk szolgáltatót), amikor orkán erejű viharok Budapest és környékén fákat csavart ki tavaly vagy tavaly előtt. Én a Boomerang rajzfilm csatornát szoktam nézni, ugyanis van amikor maratonban adják a Tom és Jerryt, Scoobyt és a többi régi rajzfilm sorozatokat. Nem is merem kapcsolgatni a tévét, nehogy belefussak a magyar kereskedelmi csatornák borzalmaiba. unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: CandUs, Szandi0820, habibi, forever.romanci, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 16:34 #8528
Shireen
Shireen
bokeh
 
Státuszmásképp vagyunk egyformák
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 16.03.29.
Hozzászólás: 1501
Csatolások: 610
Azonosító: 255253
Offline offline
Végre túl vagyok a nyelvvizsgán, mostantól hivatalosan is elkezdődött a nyári szünet. Kivéve ha megbuktam és augusztusba mehetek megint rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: TearsOnMirror, Szandi0820, Beyla, Judit107, forever.romanci, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 19:22 #8529
- törölt felhasználó -    
Azon, hogy hogyan kérdezzek rá az osztály legidegesítőbb nőjénél, hogy hogyan kell nyalizni az összes tanárnak... Tudom, hogy kivételezés a tanár részről illetve nyalizás a diák részéről mindenhol mindig lesznek, de ez amit ő művel már komolyan kibírhatatlan. Szünetben szidja a tanárokat mint a bokrot, órán meg ha éppen csak a tanár jó indulata számít hogy átmenjen-e kettessel vagy pótvizsgázzon akkor meg egyből felajánl a diák egy csomó mindent, hogy hadd javíthasson már.. Persze a tanár egyből belegyezik. Könyörgöm az utolsó hét lesz holnaptól a suliból.. Ááh a pokolba az ilyen emberekkel. Halkan megjegyzem, hogy aki meg gürizik éjt nappallá téve az ötösért annak meg a végén négyest adnak, pont akkor és abból a tantárgyból, ami számít a továbbtanulásban...
2 felhasználónak tetszik: Judit107, forever.romanci
2016. június 12. 19:26 #8530
InoriGothGirl
InoriGothGirl
visszatérő vendég
 
StátuszMinä olen kuolema.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.09.06.
Hozzászólás: 404
Csatolások: 115
Azonosító: 249469
Offline offline
Még mindig az egyik határőr szavai csengnek a fülemben: "Olyan pici vagy, hány éves vagy, kilenc?" - nyilván, egy kilenc éves sminkel, és van (minimális, hozzáteszem) melle.. Persze nem tűnik fel neki, hogy lassan már a duplájához közelítek... _nevet.gif
Másik meg, egyesek (anyám pasija) azt hiszik, hogy ha másik szobában vagyok, nem hallom, amit pusmognak. "Te, kerítsünk már ennek valami pasit, mielőtt még egy csajjal fog itt nyalakodni..""Miért engeded neki, hogy sminkeljen, hiszen még csak gyerek!?" - Persze, ilyenkor legyek elnéző, hiába beszéli tele anyám fejét mindenféle hülyeséggel.. rolleyes.gif
12 felhasználónak tetszik: Wyrd, CandUs, TearsOnMirror, Szandi0820, Beyla, Jody, habibi, Phaedra, Fannycska999, forever.romanci, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 19:36 #8531
thestupidboy96
thestupidboy96
visszatérő vendég
 
Státuszthey could sedate u, but what good would drugs be?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.04.
Hozzászólás: 412
Csatolások: 0
Azonosító: 177188
Offline offline
Ma kiesett egy komplett napom. 11-kor még szenvedtem az ágyamban, és délután négykor arra eszméltem, hogy el kéne mennem anyumért a Tacskóba. És nem emlékszem, nincs meg, f#szom tudja, hogy mit csináltam eközött az idő között... Ez eléggé hihetetlen. blink.gif Fogalmam sincs, hogy mi történik velem. closedeyes.gif
10 felhasználónak tetszik: InoriGothGirl, Wyrd, CandUs, Szandi0820, Beyla, Jody, exoverdose, Phaedra, habibi, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 22:19 #8532
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Ma volt papám 70. születésnapja, ez alkalomból pedig összejött a család. Párom most jobban megismerhette a rokonságomat is. Attól tartottam unatkozni fog, nyaggatni mikor megyünk már, ehhez képest amint szem elől tévesztettem, már ment is társalogni mindenkivel. Aztán hallom mama nagy hanggal mondja: Hozzátok ide Zsoltit! Ki kell vallatnunk!!
Szerencsétlent ráadásul pont a lámpa búra alá ültették, és sorra bombázták a kérdéseikkel. Már csak egy hazugságvizsgáló hiányzott. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Szandi0820, TearsOnMirror, CandUs, Beyla, Jody, Phaedra, Judit107, forever.romanci, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2016. június 12. 22:40 #8533
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Uhh, ha már ennyire belemerültünk jó pár napja a cikkekbe és a színvonal emelésébe, pár perce küldtem be azon szösszenetemet, amely a Crohn-betegségről ad tájékoztatást. Mivel én is ebben szenvedek lassan három éve, és egyre több 12-18 év közötti fiatalt érint (nagyjából az itteni korosztályt), gondoltam írok egy kicsit róla komolyabb hangvételben. Igyekeztem magyarázni, alap fogalmakat lefektetni, illetve laikusan megírni, hogy mindenki megértse miről is van szó. A Crohn-colitis baromi elhanyagolt téma, mindenhol a rák prevenció ömlik az arcodba, pedig ez is lehet életet veszélyeztető megbetegedés, ha időben nem kezdik el kezelni. Már alig várom, hogy olvassátok! laugh.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, Phaedra, habibi, forever.romanci, LaDySmIth, Bátor Ventillátor
2016. június 13. 09:16 #8534
- törölt felhasználó -    
A biológiatermünk leghátsó padjában lopom az ingyen wifit. Valaki mentsen meg ettől a sok hülyétől
7 felhasználónak tetszik: AriG.Fan, Judit107, forever.romanci, Szandi0820, LaDySmIth, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 13. 10:40 #8535
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Megnéztem, és csak itt meg a fazbukon lógok 16 üzenettel. mellow.gif mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: Shireen, habibi, Beyla, forever.romanci, Jody
2016. június 13. 12:36 #8536
- törölt felhasználó -    
Atyaég, nagyon meglepődtem amikor megláttam, hogy kikerült a Hope-cikk. Én tényleg feladtam minden reményemet, egyszerűen nem éreztem elég jónak az irományt, erre azt látom, hogy ott virít a többi cikk között. Most olyan boldog vagyok. laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, habibi, Beyla, TearsOnMirror, forever.romanci, LaDySmIth, Jody
2016. június 13. 13:37 #8537
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Cikkírás... rajtam eddig mindig kifogott a cím, rövid bevezető és bevezető nevű sáv...
Oh, és az íráshoz ez hasznos lehet:
Idézet
Ha engem kérdezel, simán jó a fotó és a link. (...) Abba igazán nem lehet belekötni. Annyi észrevételem lenne, hogy esetleg magába a szövegbe is bele lehetne építeni valahogy a forrást. szerző-cím-kiadó-kiadás éve (esetleg oldalszám). Nyomtatott sajtóban is simán van ilyen. Sőt, olyan is, hogy a cikk végén vannak felsorolva a források. Én mindenképpen biztatnálak. Annyi, hogy legyen meg neked is az írásod, biztos, ami biztos.
(...)
Ha nagyon precíz akarsz lenni, akkor küldhetsz 10 különböző Wiki-linket (megjegyzésbe mehet, természetesen), a forráshoz meg csak röviden tüntesd fel, nekünk is egyszerűbb átlátni. A megjegyzésben szabad részletezni.
3 felhasználónak tetszik: habibi, Beyla, forever.romanci
2016. június 13. 13:47 #8538
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Így tanulás közben rengeteg sok cikk ötletem támad, csupa olyan, ami bulvárral és komoly mondanivalóval is átszőtt, kutatást igényel, és szép hosszú. Legszívesebben esküszöm, már pötyögnék is biggrin.gif
Amint végzek pénteken ezzel a ratyi érettségi dologgal, hozzálátok, fel se kelek a gép elől 2 napig. coffee.gif

ON: Kidolgozás alatt áll a macska-projekt, de ha minden jól megy, egy hófehér kandúr fogja boldogítani az életemet. Való igaz, hogy antiszociális énemhez hűen egyedül lakom (meg még nyilván ezer más ok miatt is...), néha jó lenne, ha valami szemét kis dög dögönyözné magát hozzám.
Eddigi legnagyobb társaságom a parókiát rendbetevő munkások, de rájuk csuktam az ablakot. Ilyen választékos káromkodást se hallottam még...
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Phaedra, Szandi0820, forever.romanci, LaDySmIth, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 13. 14:46 #8539
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Wow, kikerült a Crohn-betegségről szóló cikkem, viszont a főoldalra nem rakták ki. Szóval akit érdekel és el szeretné olvasni, a Magazin fórumban megtalálja. Jó gyors volt a moderálás, pedig tegnap éjszaka fél tizenegy körül küldtem be. Viszont ahogyan látom, egész értelmes cikkek kerülnek ki, és a hozzászólók is jobban értékelik. Remélem, hogy ez nem egy átmeneti állapot, és hasonló jellegű színvonal fog maradni. Sokkal szívesebben jövök fel. Eddig csak néha-néha felnéztem, hozzászóltam egy-két értelmesebb cikkhez, no meg pár gumiszobás topikhoz és csókolom, húztam sorozatozni vagy filmezni, esetleg írni, ha éppen ihletem volt.

On:

Fáj a fejem, csak a szokásos. No meg rendet kellene raknom a gyógyszeres polcomon, mert tragédia ahogyan kinéz. Néhány gyógyszer el van rakva (pl. a Tramadol a szobám valamelyik szegletébe bújt el), de itt sokszor nem találom meg azt, amit keresek. Ja, és ez nem minden, mert van egy hatalmas dobozunk is sz*rásig pakolva mindenféle gyógyszival. Néha úgy érzem, hogy patikát is nyithatunk. blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, habibi, forever.romanci, LaDySmIth, Jody, Bátor Ventillátor
2016. június 13. 16:24 #8540
- törölt felhasználó -    
Ma csak 6 órám volt, ezért úgy döntöttem elmegyek CD-t nézni, mert épp van rá egy kis pénzem. Ahogy kiértem a metróból, az eső elkezdett szakadni, én meg fogtam magam és elindultam az onnan 100 méterre lévő bevásárlóközpontba. Az eső ekkor még jobban szakadt, de én nem adtam fel, futottam mint az őrült. Amikor beértem, mindenki hülyének nézhetett, mert úgy eláztam, hogy csurom vizes voltam tetőtől talpig. A hajamból csavarni lehetett a vizet.
Amikor megvettem a CD-t (amit most is nagyban hallgatok) még mindig esett, gondoltam, veszek egy esernyőt. Bementem az első boltba ahol láttam párat. Felemeltem egy feketét, megnéztem az árát, és khm.. kemény kilenc ezer forintba került, ezért visszaraktam a helyére és kiviharzottam a boltból, az eladó meg úgy nézett rám mint egy majomra meg ott mosolygott biggrin.gif. Szóval tovább kerestem, de nem találtam, csak a New York-erben egy rikitó rózsaszínt, ami elég ócska volt. A lényeg, hogy hazajutottam és elállt az eső.
3 felhasználónak tetszik: forever.romanci, Szandi0820, Bátor Ventillátor
560 oldal 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!