Starity

Christian Kane - 2008 CMT Music Awards - Red Carpet

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2008. december 13. 10:47 #1
Bhelga
Bhelga
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.21.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 430
Azonosító: 32807
Offline offline
Azért csak elsántikált ide is w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif + Jake Owen
1 felhasználónak tetszik: standoffan
2008. december 13. 22:52 #2
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Elsántikált? Mi történt vele? mellow.gif Megint ilyen hosszú a haja? tongue.gif Nekem az Angeles sérója jött be leginkább (ugye jól emlékszem, hogy akkor volt olyan kicsit félhosszú?) Ezt aztán jól elmagyaráztam. rohog.gif A képekért meghajolo.gif
2008. december 14. 09:22 #3
Bhelga
Bhelga
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.21.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 430
Azonosító: 32807
Offline offline
Idézet(Mirjána @ 2008. December 13. - 22:52)
Elsántikált? Mi történt vele?  mellow.gif Megint ilyen hosszú a haja? tongue.gif Nekem az Angeles sérója jött be leginkább (ugye jól emlékszem, hogy akkor volt olyan kicsit félhosszú?) Ezt aztán jól elmagyaráztam.  rohog.gif A képekért  meghajolo.gif



"Félrelépett" biggrin.gif biggrin.gif egy videoüzenetben el is mesélte és jókat vigyorgott saját magán. Egyébként volt botja, de azt a fotózásra szépen félretette wink.gif Azért valaki szólhatna már neki, hogy az egy dolog, hogy jóóó régen kaszkadõrködött egy rövid ideig, de azért most már igazán engedhetné érvényesülni a kaszkadõröket, mert szegények munka nélkül maradnak, ÕÕ meg folyton összevágja, összeveri meg összetöri magát ......... és erre folyton büszke is tongue.gif tongue.gif

Igen, az Angelben volt egészen rövid, majd félhosszú a haja. Most is ilyen, mint ezeken a képeken, de most még folyton borostás is és folyton sapi van a fején. Ettõl akar rosszfiúsan kinézni rohog.gif Tudod kell a Leverage-s karakterhez w00t.gif Nekem tetszik. Mármint a sori is (mind a 2 rész, ami eddig lement) meg a pasi is blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif blush.gif
2008. december 15. 07:31 #4
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Szóval még be is vallja, hogy félrelépett. tongue.gif Fotózásra én is eldugnám a botomat (még a szemüvegemet is:D)
BF is olyan, hogy inkább õ maga kaszkadõrködik. Ez valami férfihülyeség, hogy kockáztatnak és aztán lerokkannak? tongue.gif

Na szóval, erre a tipusú sérójára gondoltam:
http://starity.hu/forum/topik/42403-christian-kane-cbs-summer-2005-press-tour-party/
2008. december 15. 17:34 #5
Bhelga
Bhelga
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.21.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 430
Azonosító: 32807
Offline offline
Idézet(Mirjána @ 2008. December 15. - 07:31)
Szóval még be is vallja, hogy félrelépett. tongue.gif Fotózásra én is eldugnám a botomat (még a szemüvegemet is:D)
BF is olyan, hogy inkább õ maga kaszkadõrködik. Ez valami férfihülyeség, hogy kockáztatnak és aztán lerokkannak?  tongue.gif

Na szóval, erre a tipusú sérójára gondoltam:
http://starity.hu/forum/topik/42403-christian-kane-cbs-summer-2005-press-tour-party/



És vigyorog rajta, mint egy 10 éves rohog.gif rohog.gif Ez tényleg valami pasi dolog lehet. Egy csomó forgatáson megsérült már, de akkor is õ ugrál, õ lovagol, õ kardozik, õ verekedik .......... sebaj, ettõl még (vagy pont ezért) el meg vissza vagyok tõle !


Igen, ilyesmi haja volt az Angelben is, meg a Close to Home-ban. Az Into the Westben meg még hosszabb volt.

Neeekem mindegy a haja wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2008. december 19. 09:12 #6
Mirjána
Mirjána
fantaszta
 
StátuszBarátgyűjtők és szavazgatók kíméljenek!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.29.
Hozzászólás: 1045
Csatolások: 4303
Azonosító: 35778
Offline offline
Idézet(Bhelga @ 2008. December 15. - 17:34)
És vigyorog rajta, mint egy 10 éves  rohog.gif  rohog.gif  Ez tényleg valami pasi dolog lehet. Egy csomó forgatáson megsérült már, de akkor is õ ugrál, õ lovagol, õ kardozik, õ verekedik .......... sebaj, ettõl még (vagy pont ezért) el meg vissza vagyok tõle !
Igen, ilyesmi haja volt az Angelben is, meg a Close to Home-ban. Az Into the Westben meg még hosszabb volt.

Neeekem mindegy a haja  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Pasik omg.gif Aztat én tudom, hogy odáig is meg vissza is vagy érte. biggrin.gif
Szerintem vágassa le egy kicsit, hogy olyan Angeles legyen. wub.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok