Eredeti SP-relikviák az aukciós oldalakon
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Immár kis hazánkba is kezd üzletté válni a sztárok által viselt vagy használt tárgyak adása és vétele. Ezúttal egyedi SP-relikviák bukkantak fel árverésre bocsájtva a rajongók legnagyobb örömére.
2011. augusztus 13-én hazánk legnagyobb tinisztárja SP (Éder Krisztián) Siófokon befejezte koncertjét és lesétált a színpadról. Homlokát megtörölte egy törölközővel, majd zsebkendőt kért és kifújta az orrát – olvasható a relikvia történetete hazánk egyik legismertebb aukciós oldalán.
Egy szemfüles illető jó üzletet szimatolva összeszedte a hanyagul elhajított értékes holmit, majd árverésre bocsájtotta a használt áruk kategóriában, ahol jelenleg is lehet licitálni a ritkaságra.
Az eladó garantálja az árú eredetiségét, melyet a nyertes licitálónak bélelt borítékban fog elküldeni, hogy véletlenül se sérüljön meg a postai kézbesítés során.
Beleszagolni, vele aludni, ölelgetni! (Forrás: vatera.hu)
Előre is gratulálunk a nyertesnek, reméljük sok örémét leli majd az értékes relikviában!
Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Aranyos videó készült róluk.
Tragikus hírt osztottak meg a feleségével.
Boldogan jelentette be a sztár.
Gyerekkora óta így tesz.
Érdekes tanács, megfogadnád?
Egy újabb híresség csatlakozott.
A-listás színésszel jár Kris Jenner egyik lánya.
Kifejtette, mi a baja vele.
Ő volt a celebrity crush-a.
Közeleg az esküvő, így érez vele kapcsolatban a zenész.