Starity

Karácsony 2017: így ünnepeltek kedvenc sztárjaink

2017. december 27. 14:02   |   Szerző: Glamster

Egy csokor Instagram-kép arról, hogyan ünnepelték a 2017-es karácsonyt kedvenc celebjeink.

hirdetés
hirdetés

A tegnapi nappal eltelt az idei szeretet ünnepe is! Ha pedig karácsonyról van szó, akkor jó pár extravagáns bejegyzésre számíthatunk kedvenc sztárjainktól – nem beszélve arról, hogy idén is megrendezésre került az éves Kardashian buli. 

Nézzük a leglátványosabb és legjobb bejegyzéseket az idei ünnepről!

1. Jessica Alba karácsonyi várost varázsolt magának

 

Jessica Alba (@jessicaalba) által megosztott bejegyzés,

2. Gigi Hadid szerelmével, Zaynnel ünnepelt

 

ONE DIRECTION & ZAYN UPDATES (@letsloveonedirection) által megosztott bejegyzés,

 

ONE DIRECTION & ZAYN UPDATES (@letsloveonedirection) által megosztott bejegyzés,

3. Ashley Graham látványos ruhában köszöntött

 

A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) által megosztott bejegyzés,

4. Hetyke bajuszt villantott Zac Efron

 

Zac Efron (@zacefron) által megosztott bejegyzés,

5. Mrs. Santa elbújhatna Vanessa Hudgens mögött

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

6. Családja körében fotózkodott Ari

 

Ariana Grande (@arianagrande) által megosztott bejegyzés,

7. Kedves üzenetet hagyott Emilia Clarke az egészségügyi dolgozóknak fája alatt

 

@emilia_clarke által megosztott bejegyzés,

8. Igazi Mikulás látogatóba bent a Beckham család

 

David Beckham (@davidbeckham) által megosztott bejegyzés,

9. Drew Barrymore-nál is meghitten telt a karácsony

 

Drew Barrymore (@drewbarrymore) által megosztott bejegyzés,

 

Drew Barrymore (@drewbarrymore) által megosztott bejegyzés,

10. Khloé Kardashian édes pocakot villantott

 

Khloé (@khloekardashian) által megosztott bejegyzés,

11. Ryan Reynolds besült a mézeskaláccsal

 

Blake Lively (@blakelively) által megosztott bejegyzés,

12. Bella Thorne karácsony alkalmával sem fogta vissza magát

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

13. Miley Cyrus családja is összegyűlt

 

Miley Cyrus (@mileycyrus) által megosztott bejegyzés,

14. Jennifer Lopez egyen pizsamát húzott

 

Jennifer Lopez (@jlo) által megosztott bejegyzés,

15. Pont mint Lucy Hale

 

Lucy Hale (@lucyhale) által megosztott bejegyzés,

16. Chrissy Teigen kislánya bár a havat nem élvezte, a napsütést annál inkább

 

chrissy teigen (@chrissyteigen) által megosztott bejegyzés,

17. Reese Witherspoon családja is kellemes ünnepeket kívánt

 

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

18. Christina Aguilera vett némi havat, de a Kardashian partira is benézett

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

19. Britney háza valami elképesztő

 

Britney Spears (@britneyspears) által megosztott bejegyzés,

20. Nina Dobrev családi polaroid felvételeket osztott meg

 

Nina Dobrev (@nina) által megosztott bejegyzés,

21. Együtt túrázott Nikki Reed és Ian Somerhalder

 

iansomerhalder (@iansomerhalder) által megosztott bejegyzés,

22. Rihanna bár megfázással küzdött, azért kiöltözött

 

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

Oszd meg a cikket ismerőseiddel!

hirdetés


Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek