Starity

Így töltötték kedvenc sztárjaink a szilvesztert

2018. január 03. 16:04   |   Szerző: Glamster

Nézzük a legjobb Instagram-bejegyzéseket a december 31-i bulikról, amelyeket kedvenc sztárjaink rendeztek! Avagy, ki, hogyan köszöntötte 2018-at?

hirdetés

1. Nina Dobrev bohókás boomerangot tett közzé

 

Nina Dobrev (@nina) által megosztott bejegyzés,

2. Adam Lambert fancy bulit rendezett

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

3. Kim és Kanye West nem csapta szét magát: barátaikkal köszöntötték az új esztendőt

 

Kardashians (@kuwtkgirls) által megosztott bejegyzés,

4. Khloé párjával és születendő gyermekével várja 2018-at

 

Kardashians (@kuwtkgirls) által megosztott bejegyzés,

5. Mariah Carey fellépett idén is, csak most hibamentesen zajlott le

 

Mariah Carey (@mariahcarey) által megosztott bejegyzés,

6. Camila Cabello is fellépett New Yorkban

 

camila (@camila_cabello) által megosztott bejegyzés,

7. Britney Vegasban zárta 2017-et, és ezzel együtt a fellépéssorozatának utolsó show-ját is adta

 

Britney Spears (@britneyspears) által megosztott bejegyzés,

8. David Beckham bohókás kalapot villantott

 

David Beckham (@davidbeckham) által megosztott bejegyzés,

9. Sam Smith pedig ennél is extravagánsabb megjelenést villantott

 

Sam Smith (@samsmithworld) által megosztott bejegyzés,

10. Emily Ratajkowski New Yorkban ünnepelt

 

Emily Ratajkowski (@emrata) által megosztott bejegyzés,

11. Forró csókot váltott háttértáncosával Demi Lovato

 

Jojo Gomez. (@jojogomezxo) által megosztott bejegyzés,

12. Paris Hilton valódi síparadicsomban telelt

 

Paris Hilton (@parishilton) által megosztott bejegyzés,

13. Taylor Hill sem hagyta ki a tűzijátékot

 

Taylor Hill (@taylor_hill) által megosztott bejegyzés,

14. Sara Sampaio képe magáért beszél!

 

Sara Sampaio (@sarasampaio) által megosztott bejegyzés,

15. Lea Michele is földi paradicsomban kezdi a friss esztendőt

 

Lea Michele (@leamichele) által megosztott bejegyzés,

16. Vanessa Hudgens és Austin Butler vintage-style-ban bulizott

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

17. Dua Lipa is baráti körében maradt

 

DUA LIPA (@dualipa) által megosztott bejegyzés,

18. Madonna és lánya

 

Madonna (@madonna) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek