Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. március 26. 12:12   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfotóit az Instagramról!

hirdetés

1. Koncert előtt kapták lencsevégre Adam Lambertöt

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

2. Avokádóval pózolt Harry Styles

 

@harrystyles által megosztott bejegyzés,

3. Dua Lipa nem semmi szettet villantott

 

DUA LIPA (@dualipa) által megosztott bejegyzés,

4. Érdekes polaroid képek készültek Emma Robertsről

 

Emma Roberts (@emmaroberts) által megosztott bejegyzés,

5. Beyoncé kislánya csak úgy tündököl

 

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés,

6. Drake így szinte felismerhetetlen!

 

champagnepapi (@champagnepapi) által megosztott bejegyzés,

7. Zuhanyzás utáni szelfit lőtt Lily Collins

 

Lily Collins (@lilyjcollins) által megosztott bejegyzés,

8. Chris Pratt elkészítette a tökéletes Tinder-fotót

 

chris pratt (@prattprattpratt) által megosztott bejegyzés,

9. Robert Downey Jr. megnyerte magának a Szt. Patrik napot

 

Robert Downey Jr. (@robertdowneyjr) által megosztott bejegyzés,

10. Shay Mitchell szexi fotósorozatot készített

 

Shay Mitchell (@shaymitchell) által megosztott bejegyzés,

11. Kutyijával pózolt Lucy Hale a nemzetközi kiskutyanapon

 

Lucy Hale (@lucyhale) által megosztott bejegyzés,

12. Channing Tatumot és Jenna Dewan-Tatumot kipingálta a gyereke

 

Channing Tatum (@channingtatum) által megosztott bejegyzés,

13. Adam Levine meglepte rajongóit egy szexi képpel

 

Adam Levine (@adamlevine) által megosztott bejegyzés,

14. Rita Ora hiányolta a napot

 

RITA ORA (@ritaora) által megosztott bejegyzés,

15. Részt vett a March for our Lives békemeneten Selena Gomez

 

Selena Gomez Updates (@sgomezupdatess) által megosztott bejegyzés,

16. ...ahogy Bella Thorne is

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

17. Demi Lovato pedig fel is lépett

 

Demi Lovato (@ddlovato) által megosztott bejegyzés,

18. Taylor Hill természetes sminket készített

 

Taylor Hill (@taylor_hill) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek