Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. április 22. 15:03   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfotóit az Instagramról!

hirdetés

1. Skóciában kiltben lépett fel Harry Styles

 

@harrystyles által megosztott bejegyzés,

 

HSHQ (@hshq) által megosztott bejegyzés,

2. Érzelmes poszttal búcsúzott Aviciitől Adam Lambert

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

3. Coachellán pihen Tove Lo

 

Tove Lo (@tovelo) által megosztott bejegyzés,

4. Remekül néz ki Niall Horan Kölnben

 

Niall Horan (@niallhoran) által megosztott bejegyzés,

5. „Így futok a gonosz elől” – írta Justin Bieber

 

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

6. A Coachella második hétvégéjén is fellépett The Weeknd

 

The Weeknd (@theweeknd) által megosztott bejegyzés,

7. ...ahogy Beyoncé is

 

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés,

8. Ryan Reynolds céltáblává vált

 

Ryan Reynolds (@vancityreynolds) által megosztott bejegyzés,

9. Smink nélkül fotózkodott Demi Lovato

 

Demi Lovato (@ddlovato) által megosztott bejegyzés,

10. Liam Hemsworth újabb tetoválással gazdagodott

 

Liam Hemsworth (@liamhemsworth) által megosztott bejegyzés,

11. Fesztiválon felejti bánatát Gigi Hadid

 

Gigi Hadid (@gigihadid) által megosztott bejegyzés,

12. Ha lemaradtál volna róla: Leighton Meester platinaszőke hajjal hódít

 

Leighton Meester (@itsmeleighton) által megosztott bejegyzés,

13. Biztonsági őrén pihen Ed Sheeran

 

Kevin Myers (@securitykev) által megosztott bejegyzés,

14. Kylie Jenner igazán boldog anyuka

 

Kylie (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

15. Férjével fotózkodott Kim K

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

16. Felmelegítette egykori kapcsolatát a YouTuberrel Bella Thorne

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

17. Tánc nélkül egy napot sem bír ki Britney

 

Britney Spears (@britneyspears) által megosztott bejegyzés,

18. Shawn Mendes mosolygós képpel lepte meg rajongóit

 

Shawn Mendes (@shawnmendes) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

Oszd meg a cikket ismerőseiddel!

hirdetés


Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek