Starity

Íme a legjobb celebfotók a Coachella fesztiválról – II. rész

2018. április 22. 15:03   |   Szerző: Glamster

Coachella 2018 már nagyban dübörög, és megérkeztek a legjobb sztárfotók is! Nézzük vegyesen a képeket az első és második hétvégéről.

hirdetés

1. Tove Lo

 

Tove Lo (@tovelo) által megosztott bejegyzés,

 

Tove Lo (@tovelo) által megosztott bejegyzés,

2. Vanessa Hudgens

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

3. Bella Thorne

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

4. Ariana Grande

 

Ariana Grande (@arianagrande) által megosztott bejegyzés,

5. Beyoncé

 

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés,

 

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés,

6. The Weeknd

 

The Weeknd (@theweeknd) által megosztott bejegyzés,

7. Rita Ora

 

RITA ORA (@ritaora) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

8. Kourtney és Kylie Jenner

 

Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) által megosztott bejegyzés,

9. Kendall Jenner

 

Kendall (@kendalljenner) által megosztott bejegyzés,

 

Kendall (@kendalljenner) által megosztott bejegyzés,

10. Hailey Baldwin

 

Hailey Baldwin (@haileybaldwin) által megosztott bejegyzés,

11. Kate Bosworth

 

Kate Bosworth (@katebosworth) által megosztott bejegyzés,

12. HAIM

 

Coachella (@coachella) által megosztott bejegyzés,

13. Marilyn Manson

 

Marilyn Manson | Manson Source (@mansonsource) által megosztott bejegyzés,

14. Cardi B

 

Alan Floyd (@maddsoul) által megosztott bejegyzés,

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek