Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. április 29. 22:10   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfotóit az Instagramról!

hirdetés

1. Visszatérésére készül Xtina

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

2. Visszaemlékezős képet osztott meg Britney

 

Britney Spears (@britneyspears) által megosztott bejegyzés,

3. Rajongóival szelfizik Justin Timberlake

 

Justin Timberlake (@justintimberlake) által megosztott bejegyzés,

4. Igazi pasi: gyermekeivel nézi a meccset Enrique Iglesias

 

Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) által megosztott bejegyzés,

5. Lenyűgöző fotósorozat készült Adam Lambertről

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

6. Harry Styles még mindig turnézik

 

@harrystyles által megosztott bejegyzés,

7. Niall Horan igazi turista

 

Niall Horan (@niallhoran) által megosztott bejegyzés,

8. Új lófarokkal nyomul Ariana Grande

 

Ariana Grande (@arianagrande) által megosztott bejegyzés,

9. Hamarosan érkezik fehérneműkollekciója Rihannának: íme a SAVAGE x FENTY

 

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

10. Érdekes képet osztott meg magáról Zayn Malik

 

Zayn Malik (@zayn) által megosztott bejegyzés,

11. Készülődés közben kapták le Zendayát

 

Zendaya (@zendaya) által megosztott bejegyzés,

12. Menő szelfit posztolt Dancsó Péter

 

Dancsó Péter (@dancso.peter) által megosztott bejegyzés,

13. Új stílust próbál ki Lady Gaga

 

Lady Gaga (@ladygaga) által megosztott bejegyzés,

14. Stadionturnéjára készül Taylor Swift

 

Taylor Swift (@taylorswift) által megosztott bejegyzés,

15. Morcosan pózol Palvin Barbi

 

Barbara Palvin (@realbarbarapalvin) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek