Starity

Így köszöntötték fel édesanyjukat a sztárok anyák napján

2018. május 16. 12:12   |   Szerző: KulcsárHanga

Anyák napján ellepték az Instagramot a szívmelengető, édesanyáknak hálákodó posztok, nosztalgikus képek gyerekkorból, rövid és hosszú köszönetnyilvánítások, s ezalól a sztárok sem voltak kivételek, a sztáranyukák szebbnél-szebb képekkel és sorokkal lettek elkápráztatva.

hirdetés

1. Katherine McNamara és édesanyja voltak a konyha ördögei egykoron.

 

A post shared by Katherine McNamara (@kitkatsmeow) on

hirdetés

2. Lele Pons régen vs most képpel köszöntötte fel édesanyját.

 

A post shared by Lele Pons (@lelepons) on

3. Maddie Ziegler egy családi, csajos képet posztolt.

 

A post shared by maddie (@maddieziegler) on

4. Camila Cabello ennél tökéletesebb pillanatképet nem is találhatott volna.

 

A post shared by camila (@camila_cabello) on

5. "Köszönöm, hogy az édesanyám, édesapám, legjobb barátnőm, az iheletforrásom, egy gyógyító, egy zseni és tökéletes női példa is vagy egyszerre" - Ariana Grande.

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

6. Candice Accola három generációs anyák napját tartott. 

 

A post shared by Candice King (@candiceking) on

7. Anne Hathaway kiköpött édesanyja.

 

A post shared by Anne Hathaway (@annehathaway) on

8. Lili Reinhart és édesanyja között is felfedezhető a hasonlóság.

 

A post shared by Lili Reinhart (@lilireinhart) on

9. Gigi Hadid már ekkoriban is édesanyja hasonmásának volt mondható.

 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

10. "Te amo mami" - zárta rövidre, ám lényegretörőre mondandóját Emeraude Toubia.

 

A post shared by Emeraude Toubia (@emeraude) on

11. A kicsi Zendaya már nem is lehetett volna ennél aranyosabb!

 

A post shared by Zendaya (@zendaya) on

12. Rachel Bilson egy tipikus anyás pózt osztott meg, így kívánva boldog anyák napját a világ minden édesanyjának.

 

A post shared by @rachelbilson on

13. Avril Lavigne is édesanyjával töltötte a napot.

 

A post shared by Avril Lavigne (@avrillavigne) on

14. Phoebe Tonkin nosztalgikus képeket osztott meg.

 

A post shared by Phoebe Tonkin (@phoebejtonkin) on

15. Ashley Benson már ekkoriban is egy szépség volt.

 

A post shared by Ashley Benson (@ashleybenson) on

16. "Nem minden hős visel köpenyt" - Victoria Justice.

 

A post shared by Victoria Justice (@victoriajustice) on

17. Charles Michael Davis vicces képet posztolt édesanyjáról.

18. Shay Mitchell nem feledkezett meg a nagymamájáról sem a jeles napon.

 

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

19. Emma Roberts is tett egy kis utazást a múltba.

 

A post shared by Emma Roberts (@emmaroberts) on

20. Patrick Schwarzenegger és édesanyja kedvenc programukat űzték egész nap: eladó házakat jártak körbe csupán kedvtelésből, mindenféle vásárlási szándék nélkül.

21. Aranyos kisbaba volt Hailee Steinfeld.

 

A post shared by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on

22. Justin Bieber osztotta meg a nap egyik legédesebb fotóját.

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

23. "Annyira szerencsés vagyok, hogy veled tölthettem ezt a napot!" - Jayson Blair.

 

A post shared by Jayson Blair (@jaysonblair) on

24. "Szeretlek anya, és köszönök mindent" - Chloë Grace Moretz.

 

A post shared by Chloe Grace Moretz (@chloegmoretz) on

25. Tini Lily Collins és a büszke édesanyja.

 

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins) on

26. Karlie Kloss csajos napon vett részt a rokonokkal.

 

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

27. Winnie Harlow puszit osztogatott.

 

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on

28. Nina Dobrev és édesanyja olyanok, mint a legjobb barátnők.

 

A post shared by Nina Dobrev (@nina) on

29. "A legjobb anya a világon. Na meg a másik legjobb anyuka a világon. Mindg jó, ha van tartalék vészhelyzet esetére." - Blake Lively.

 

A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

30. "Egy csapat nagyszerű anya és egy csapat nagyszerű baba." - Carter Jenkins.

 

A post shared by Carter Jenkins (@carterjenkins) on

További Anyák-napi híreket, akciókat, és napi akciókat a HelloBlackFriday vásárlás-és életmód magazin oldalán találsz.

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek