Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. május 21. 16:04   |   Szerző: Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a hét legizgalmasabb celebfotóit az Instagramról!

hirdetés

Fiatal rajongójával pózolt Harry Styles

 

HARRY STYLES UPDATES (@harrydailyupdates) által megosztott bejegyzés,

Justin Bieber imádja a tesóját

 

Justin Bieber (@justinbieber) által megosztott bejegyzés,

Kifejezte szeretetét Taylor Swift felé Selena Gomez

 

Selena Gomez (@selenagomez) által megosztott bejegyzés,

Szelfit lőtt Xtina és Demi Lovato

 

Demi Lovato (@ddlovato) által megosztott bejegyzés,

Így készült a fellépésére Xtina

 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

Hihetetlen cuki Katy Perry kutyusa

 

KATY PERRY (@katyperry) által megosztott bejegyzés,

Megjelent a Fenty Beauty új kollekciója

 

badgalriri (@badgalriri) által megosztott bejegyzés,

Kisebb Vámpírnaplók reunion történt

 

Nina Dobrev (@nina) által megosztott bejegyzés,

Lazán viseli az esős időt Liam Payne

 

Liam Payne (@liampayne) által megosztott bejegyzés,

Szexi fotók készültek Bella Thorne-ról

 

BELLA (@bellathorne) által megosztott bejegyzés,

Gitározás közben kapták le Shawn Mendest

 

Shawn Mendes (@shawnmendes) által megosztott bejegyzés,

Nem semmi képekkel köszöntötte fel legjobb barátnőjét Cara Delevingne

 

Cara Delevingne (@caradelevingne) által megosztott bejegyzés,

Kutyájával pózolt Vanessa Hudgens is

 

Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) által megosztott bejegyzés,

Megmutatta vadító domborulatait Kylie Jenner

 

Kylie (@kyliejenner) által megosztott bejegyzés,

Kim Kardashian gyerekei kimerítik a cukiság-faktort

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek