Starity

Ezekről a celebfotókról maradhattál le a héten

2018. június 17. 12:12   |   Szerző: XLarssonerhunX & Glamster

Ismét eltelt egy újabb hét: nézzük meg a legjobb celebfotókat az Instagram-oldalról!

hirdetés

Élvezi a napsütést Demi Lovato

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

hirdetés

Horvátországban nyaral Zara Larsson

 

A post shared by Zara Larsson (@zaralarsson) on

Jessie J turnéra indul

 

A post shared by J E S S I E . J (@jessiej) on

Harry Styles turnézik

 

A post shared by @harrystyles on

Emeraude Toubiának saját pólója lett!

 

A post shared by Emeraude Toubia (@emeraude) on

Virágos ruhában pózól Cradi B

 

A post shared by Cardi B Official IG (@iamcardib) on

Big Sean barátnőjével pózol

 

Penny (@jheneaiko) által megosztott bejegyzés,

Családi életébe engedett betekintést Dwayne Johnson

 

therock (@therock) által megosztott bejegyzés,

Elképesztően helyes új fotóján Shawn Mendes

 

Shawn Mendes (@shawnmendes) által megosztott bejegyzés,

Adam Lambert Barcelónában nyaral

 

ADAMLAMBERT (@adamlambert) által megosztott bejegyzés,

Bebe Rexha fellépése előtt pózolt

 

Bebe Rexha (@beberexha) által megosztott bejegyzés,

Szülinapját ünnepelte Ariana Grande kutyusa

 

Ariana Grande (@arianagrande) által megosztott bejegyzés,

Lili Reinhart jótékony posztot tett közzé

 

Lili Reinhart (@lilireinhart) által megosztott bejegyzés,

Dögös szelfit posztolt Nina Dobrev

 

Nina Dobrev (@nina) által megosztott bejegyzés,

Haley Lu Richardson öt éves évfordulóját ünnepelte párjával

 

Haley lu Richardson (@haleyluhoo) által megosztott bejegyzés,

Megemlékezett édesapjáról Kim Kardashian

 

Kim Kardashian West (@kimkardashian) által megosztott bejegyzés,

Szexi fotó készült Perrie Edwardsról is

 

Perrie Edwards  (@perrieedwards) által megosztott bejegyzés,

  twitter 
hirdetés

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek