Starity

Nagy összefoglaló: így ünnepelték a sztárok a karácsonyt

2019. december 27. 13:01   |   Szerző: Four

Sok hollywoodi híresség örökítette meg, hogyan zajlott a karácsonyeste.

hirdetés

1. Mariah Carey a gyerekeivel játszott a hóban

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mariah Carey (@mariahcarey) által megosztott bejegyzés,

hirdetés

 

 

2. Reese Witherspoon csengettyűt vélt hallani

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

 

 

3. Britney Spears új ruhájában pózolt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Britney Spears (@britneyspears) által megosztott bejegyzés,

 

 

4. Eva Mendes ajándékokat csomagolt, és inkább eltakarta fáradt szemeit

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eva Mendes (@evamendes) által megosztott bejegyzés,

 

 

5. Victoria Beckam családja férfitagjainak üdvözletét tolmácsolta

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Victoria Beckham (@victoriabeckham) által megosztott bejegyzés,

 

 

6. Mick Jagger cetlin üzent rajongóinak, boldog ünnepeket kívánt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mick Jagger (@mickjagger) által megosztott bejegyzés,

 

 

7. Kylie Minogue mindenkit emlékeztetett, hogy Alan Carr műsorában fog szerepelni

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kylie Minogue (@kylieminogue) által megosztott bejegyzés,

 

 

8. Hugh Jackman és felesége a jó öreg karácsonyfa előtt pózolós taktikát választotta

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hugh Jackman (@thehughjackman) által megosztott bejegyzés,

 

 

9. Heidi Klum gyerekeivel, férjével és annak ikertestvérével bontogatta az ajándékokat

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Heidi Klum (@heidiklum) által megosztott bejegyzés,

 

 

10. Zooey Deschanel fagyöngyös pulcsiban fotózkodott

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) által megosztott bejegyzés,

 

 

11. Nicole Kidman és Keith Urban Ausztráliában töltötték az ünnepeket

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nicole Kidman (@nicolekidman) által megosztott bejegyzés,

 

 

12. Carrie Underwood óvatosan mosolygott a kamerába a fa előtt

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Carrie Underwood (@carrieunderwood) által megosztott bejegyzés,

 

 

13. Céline Dion John Lennon dalát énekelte egy videóban

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Céline Dion (@celinedion) által megosztott bejegyzés,

 

 

14. Christina Aguilera karácsonyi hangulatú képeket osztott meg magáról

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Christina Aguilera (@xtina) által megosztott bejegyzés,

 

 

15. Diplo újraértelmezte a Mikulás szerepét

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thomas Wesley (@diplo) által megosztott bejegyzés,

 

 

16. Laura Dern, Courteney Cox és a gyerekeik szokásos karácsony reggeli összejövetelüket fotózták

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@lauradern által megosztott bejegyzés,

 

 

17. Matthew McConaughey elárulta, valószínűleg fél napig fogják bontogatni az ajándékokat édesanyja miatt

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Matthew McConaughey (@officiallymcconaughey) által megosztott bejegyzés,

 

 

18. Jennifer Lopez karácsonykor sem hagyta ki az edzést - csak ünnepi tréningruhára váltott

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jennifer Lopez (@jlo) által megosztott bejegyzés,

 

via BuzzFeed

Oszd meg a cikket ismerőseiddel!

hirdetés


Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok

Kommentek