Britney Spears Elton Johnnal karöltve fog visszatérni a zenéléshez
Az énekesnő állítólag már fel is vette Eltonnal együtt az új dalt, amely hamarosan érkezik.

Britney Spears hamarosan tényleg visszatér zenei karrierjéhez - írja a Page Six. Az énekesnő ráadásul nem akárkivel, Elton Johnnal vett fel egy duettet a magazin szerint: a zenész "Tiny Dancer" című dalát dolgozták át, és a bennfentesek szerint igazán szuper lett.
A Page Six informátora szerint egy Beverly Hills-i stúdióban találkozott a két sztár, és a dal a jövő hónapban, a Universal Music által fog debütálni.
Mindez Elton ötlete volt, és Britney hatalmas rajongója. Felvették a Tiny Dancer remixét teljes duettként - és egyszerűen fantasztikus.
- nyilatkozta egy szakmabeli.
A hírességet ráadásul állítólag a producerkirály Andrew Watt vette a szárnyai alá, aki Justin Bieberrel, Miley Cyrusszal, a Pearl Jammel és Ozzy Osbourne-nal is dolgozott együtt.
Britney hivatalosan is visszatért. Újra dolgozik, és ez nagy izgalommal tölti el.
- tette hozzá az illető.
Habár az énekesnő az utóbbi években többször is pedzegette, hogy vannak titkos projektjei, végül hivatalosan nem adott ki új dalokat. Most azonban a fent említett informátorok szerint tényleg visszatért zenei karrierjéhez.

Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Összehozta a családot a diagnózis.
Megtörte a csendet a színésznő.
Kiderült, kivel randizik a színésznő.
Az énekesnő premierjén járt.
Az énekesnő erről nyilatkozott.
Új szerelemre talált.
Elmondta a véleményét a sztár.
Segített az énekesnőnek a híresség.